Dilan polat paketimi devrediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesajınızı düzenleyin o zaman vakit dolmadiysa. Çünkü devlet karsilasin diyorsunuz. Bir de onların paraları zaten haksız yere aldığı soyleniyor yani yine birilerinin paraları ile yapılacak dediğiniz şey. Bence insanlar biraz akıllı olsun. Aklını kullansın.
Tamam haklisin arkadaşim ama nerden bileceksinki boyle durum olcagini

Tamam haklisin arkadaşim ama nerden bileceksinki boyle durum olcagini
Evet de nasıl güveniyorlar bilmiyorum ben son 1 2 senedir tanıdım bu insanları. Böyle paket alacak halim de olmadı ama olsa da almazdim. Gorgusuzlugun luzmu olmadığını dusunmusumdur hep. O para yatiranlar da dusunseydi 🤷🏽‍♀️

Evet de nasıl güveniyorlar bilmiyorum ben son 1 2 senedir tanıdım bu insanları. Böyle paket alacak halim de olmadı ama olsa da almazdim. Gorgusuzlugun luzmu olmadığını dusunmusumdur hep. O para yatiranlar da dusunseydi 🤷🏽‍♀️
Evet haklisin bende vermem mesela onca parayi
Birden zengin olan insandan uzak durcaksin
Insanlarimizda parayi nereye sacacagini bilmiyorlar
Polat ailesine iyi oldu dün gördüm annesinin kolu dolu bilezik boynunda pahali kolye
Bizim insanlarimiz akillanmiyor sürekli dolandiriyorlar

Kız şu durumda kim napsın Dilan Polat paketini Allah aşkına kim alır yani yanlış anlama sen nerden bilicektin böyle olucağını zamanında gidip almışsın işte kimse bilemez ki senin gibi ne çok mağdur vardır şimdi Allah yardım etsin hepinize...🤦‍♀️

Bence bu magdur insanlarimizi devlet karşilamasi lazim onlarin sucu yok
Cok magdur insan var para verip seanslari başta bitiren
Olmasınlar mağdur. Olmayan nasıl olmuyor.

Umarım sosyal medya fenomenlerinin bu yolla haksız kazanç sağlayanların hepsi ifşa olur devlet onların da malına el koyar hiç olmazsa ekonominin açığını kapatırlar🙄

Umarım sosyal medya fenomenlerinin bu yolla haksız kazanç sağlayanların hepsi ifşa olur devlet onların da malına el koyar hiç olmazsa ekonominin açığını kapatırlar🙄
Evet fenomenlerede cok gıcıgım kolay yoldan para kazaniyor
Bizler iki kuruşun hesabini yaparken
Bazi insanlar paralarini nereye havrulup savrulcagini şaşiriyor

Sosyal medyada çok aktif biriyim ama asla hiç bir fenomenin ürününü ne aldım ne merkezlerine gittim.

Kim ki onlar tanıttıkları ürünler ne olacak? Güzellik merkezleri ne olacak.

Kimse şu saatten sonra almaz paketinizi bedavaya verirseniz belki açıksa giden olur, bugün Dilan ve kocası cezaevine gönderildi merkezleri de kapanır bir bir.

Aklınızı kullanın fenomen diye gitmeyin bi yere.

Şulenin ev de villa. Annem senelerce ev temizliğine gitti hiç villa görmedim ben :KK70: değişik
😂 Diyorum ya Şule de az fena değil sorgusu yapıldı mı alındı mı hiç bilmiyorum ama bu dosya uzar gider altından kimler çıkıcak daha kimbilir

Ay inşallah ya bide şu tayyargiller var bakalım onlardan neler çıkıcak dün haberlere çıktılar onlarında ipi çekildi dilerim Allah'tan haksız kazanç sağlayanlar hepsi bedelini ödesin

Sosyal medyada çok aktif biriyim ama asla hiç bir fenomenin ürününü ne aldım ne merkezlerine gittim.

Kim ki onlar tanıttıkları ürünler ne olacak? Güzellik merkezleri ne olacak.

Kimse şu saatten sonra almaz paketinizi bedavaya verirseniz belki açıksa giden olur, bugün Dilan ve kocası cezaevine gönderildi merkezleri de kapanır bir bir.

Aklınızı kullanın fenomen diye gitmeyin bi yere.
Ya bidonlarla krem taşımışlar Allah aşkına fabrikam var diyolar hep merdiven altı ürünler nasıl güvenip kullanıyorlar anlamıyorum çok yazık ben lazere gittimde o kadar araştırdım ki en son güvenemedim hiçbiyere hastanede yaptırdım lazer bütün belgelerine baktım öyle seans aldım çok şükür bi sıkıntı yaşamadım

😂 Diyorum ya Şule de az fena değil sorgusu yapıldı mı alındı mı hiç bilmiyorum ama bu dosya uzar gider altından kimler çıkıcak daha kimbilir

Ay inşallah ya bide şu tayyargiller var bakalım onlardan neler çıkıcak dün haberlere çıktılar onlarında ipi çekildi dilerim Allah'tan haksız kazanç sağlayanlar hepsi bedelini ödesin
Şule metroda görülmüş 🤣fotoğrafı vardı.

Evet fenomenlerede cok gıcıgım kolay yoldan para kazaniyor
Bizler iki kuruşun hesabini yaparken
Bazi insanlar paralarini nereye havrulup savrulcagini şaşiriyor
Zeynocum çok haklısın az önce yorumunu gördüm üzülmüşsün valla bende o iki yavrucağa üzüldüm ne yalan söyleyeyim ama şu var ilk başlarda bu olaylar patladığında Dilan Polat ağlayarak diyodu ya benim ergen kızım var etkileniyo psikolojisi bozuluyo okulda akran zorbalığına uğruyo diye ağlıyodu ya e sen o kadar paylaşım yaparken uçaklar yatlar katlar paylaşırken bu ergen çocuklarda görüyordu bunları bizim niye yok diye dertleniyodu anasına babasına laf söylüyordu belkide bizim niye böyle bi hayatımız yok diye okulda falan o videoları izleyip bizde böyle zengin olalım diye kötü şeylere yönleniyolardı belkide e ozaman bizim çocuklarımızın psikolojisi yokmuydu.. millete fakirler diye tükürük atıyodu varoş varoş küfürler ediyodu millete bende bu süreçte gördüm bu videoları şimdi diyorum ki iyi olmuş hak yerini bulsun bunun gibiler cezasını çeksin bizimde çoluk çocuğumuzun psikolojisini bozmasınlar...

images (25).jpeg

Dilan Polat paketi ne be?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X