Dilan polat paketimi devrediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzellik merkezlerinde ciddi cihazlar var bildiğiniz güzellik merkezi ki niye almasın insanlar paket sonuçta orada da işin erbabı insanlar çalışıyor belgeleriyle
Evet görgüsüzce paylaşım yapan birinin güzellik merkezi 🤦🏼‍♀️ bir soğuk algınlığı için doktora gideceğimde bile bakarım neymiş ne değilmiş diye insanlar para yatırıp orasını burasını yaptırıyor. Koskoca güzellik merkezi aletler var diye güvenip giden de böyle kalır işte.

Her şeyin bedeli var, güzelliğinin de:)
Dilan Polat'ın kendisini verseniz almaz kimse şu saatten sonra.
Nedense bizim dolandırılmamız da çok kolay.
Ya kolay yoldan para kazanmak isterken oluyor, ya da kolay yoldan para kazananlar sebebiyle.

Her şeyin bedeli var, güzelliğinin de:)
Dilan Polat'ın kendisini verseniz almaz kimse şu saatten sonra.
Nedense bizim dolandırılmamız da çok kolay.
Ya kolay yoldan para kazanmak isterken oluyor, ya da kolay yoldan para kazananlar sebebiyle.
Sorma bende bundan 2 yada 3 ay önce dolandırıldım hey Allahım şimdi gülüyorum halime ama nasıl bi beyin tutulması yaşadıysam artık 😂 çok kötü bi duygu ya aklıma geldikçe gülüyorum valla ama o anki psikoloji çok kötü Allah kimseye yaşatmasın

Arkadaşlar bu ikinci paket alisim pişman olduğum için devretmiyirum gördüğünuz gibi rahim ameliyatı olduğun için bu tarz şeylere şuan girmiyorum diye devretmek istedim ama ablama verdim paketimi onunki bitmek uzereydi konu çok farklı yerlere gelmiş neyse konu arasında banada dua edin 3 kere düşük yaşadım inşallah birdaha yaşamam 🙁

Kendine ait 2 şube filan var sanırım. Ataşehir ve kardeşinin Levent. 110 tane diyorlardı en son. İsim hakkı veriyorlar. Sahipleri başka. Onlarda bir çözüm bulacak elbet. Şube sahiplerinin de bu işlerle alakası olacak değil. Belki isimlerini değiştirirler.
Cezası kesinleşsin bekleyelim bakalım. Belki Dilan’ı salarlar. Fevzi Siverek’i araya koydular. Kartal Adliyesi’nin restaurantlarının sahibi. Çağlayan’dakinin de sahibiydi. Savcı ve Hakimlere küfür etti diye aldılar elinden. Medyanın gözü bu kadar üstlerindeyken biraz zor ama Dilan’ın haberi yoktu filan diye temize çıkarabilirler.

Zeynocum çok haklısın az önce yorumunu gördüm üzülmüşsün valla bende o iki yavrucağa üzüldüm ne yalan söyleyeyim ama şu var ilk başlarda bu olaylar patladığında Dilan Polat ağlayarak diyodu ya benim ergen kızım var etkileniyo psikolojisi bozuluyo okulda akran zorbalığına uğruyo diye ağlıyodu ya e sen o kadar paylaşım yaparken uçaklar yatlar katlar paylaşırken bu ergen çocuklarda görüyordu bunları bizim niye yok diye dertleniyodu anasına babasına laf söylüyordu belkide bizim niye böyle bi hayatımız yok diye okulda falan o videoları izleyip bizde böyle zengin olalım diye kötü şeylere yönleniyolardı belkide e ozaman bizim çocuklarımızın psikolojisi yokmuydu.. millete fakirler diye tükürük atıyodu varoş varoş küfürler ediyodu millete bende bu süreçte gördüm bu videoları şimdi diyorum ki iyi olmuş hak yerini bulsun bunun gibiler cezasını çeksin bizimde çoluk çocuğumuzun psikolojisini bozmasınlar...
Ben polat ailesine hic üzülmedim beter olsun onca insanin hakkina girdiler cocuklara deyecek lafim olamaz sonradan görme böyle oluyor o paralari insanlarin gözüne soka soka yaptilar
Ama işte bizim milletimizde cok merakli bilmeden etmeden para harcamaya ben onca insanin hakki agirdiler ona üzüldüm ama olanda oldu
Buda bizim milletimize ders olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X