Dilan Polat Bursa

MRabiam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2022
2
0
31
Dilan Polat Bursa şubesinde uygun fiyata Rasping ve dipotens seanslarım var, bana uzak ve gidemediğim için uygun fiyata devretmek istiyorum, ilgilenen olursa lütfen mesaj yazsın☺️

Gobek bolgemde yaralar oldugu icin isleme alamadilar ,iyesince kendim arayip tekrar randevumu usturacaklar .. benim gozlemlerime gore bu iste istanbul Ataşehir cok iyi .

Evet dilan polat atesehir de guzel sonuçlar cikiyor , benim isleme girecegim sehir ısparta yeni acildi , iyi sonuc alirsam yazayim size

Evet dilan polat atesehir de guzel sonuçlar cikiyor , benim isleme girecegim sehir ısparta yeni acildi , iyi sonuc alirsam yazayim size

bizim burayada yeni açıldı , herkes paketini devretmek için yazınca insanın güveni sarsılıyor,

birde fotolar ekstra durumlar sergiliyor insan inanamıyor, siz kaça aldınız paketi

dönüş yaparsan çok sevinirim

Merhaba hanımlar ben Dilan polat Sakarya şubesinden kombo zayıflama paketi almıştım sağlık problemlerinden dolayı gidemiyorum devretmek istiyorum almak isteyen olursa detaylı bilgi veririm acil uygun fiyata vereceğim

X