DİKİŞ REVİZYONU Karın Germe Ameliyatı(Abdominasti) Sonrası Dikiş Revizyonu

ismimekararveremedim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
51
23
Merhabalar ben yaklaşık 9 ay önce karın germe ameliyatı oldum fakat dikişlerim biraz yukarda.Eski iç çamaşır ya da bikinilerimi yukarı çekmem gerekiyor o zaman da çok açılıyor bu nedenle de yuksek bel gitmek durumunda kalıyorum .
Dikişleri aşağı çekebiliyorlar mı düzeltme oluyor mu acaba?
Benim gibi durumda olan var mı acaba?

Merhabalar ben yaklaşık 9 ay önce karın germe ameliyatı oldum fakat dikişlerim biraz yukarda.Eski iç çamaşır ya da bikinilerimi yukarı çekmem gerekiyor o zaman da çok açılıyor bu nedenle de yuksek bel gitmek durumunda kalıyorum .
Dikişleri aşağı çekebiliyorlar mı düzeltme oluyor mu acaba?
Benim gibi durumda olan var mı acaba?
Merhabalar geçmiş olsun bu konuda bilgim yok ama bende bişey sormak istiyorum size. Bende karın germe ameliyatı olmak istiyorum. Siz kaç kilo ile giridniz Özeldemi yaptrdiniz ??
Ücreti neydi ve doktordan memnun kaldınız mı ağrı acı ne kadar sürdü ??

Ben 18 Eylül de olacaktım fakat 16 eylülde tetkikler sonucunda yüksek enfeksiyon çıktı ve anestezi izin vermedi ameliyata şimdi idrar yollarında enfeksiyon çıktı ve antibiyotik tedavisi oluyorum bitince tekrar bi tahlil yaptırıp değerlerin sonucuna göre karar verilecek bana. 170 bin tl de çokmuş hakkaten sadece karın germe fiyatı mı bu

Ben 18 Eylül de olacaktım fakat 16 eylülde tetkikler sonucunda yüksek enfeksiyon çıktı ve anestezi izin vermedi ameliyata şimdi idrar yollarında enfeksiyon çıktı ve antibiyotik tedavisi oluyorum bitince tekrar bi tahlil yaptırıp değerlerin sonucuna göre karar verilecek bana. 170 bin tl de çokmuş hakkaten sadece karın germe fiyatı mı bu
Evet maalesef 360 derece karın germe ameliyatı

X