Anket Dikiş makinesi kullanıyor musunuz ?

Dikiş makinesi kullanıyor musunuz ?

• Ankete Katılan
    854
Annem 35 yildir singer kullaniyor. Ben de yaslandikca biçki dikise merak sardim. Emekli olmadan alicam umarim

Selam kızlar
EnHarbiKiz EnHarbiKiz tavsiyesi üzerine burda dergisi alıcam.

EVRENSEL MODA BURDA ŞUBAT 2018 PATRONLU

şu uygun mudur. bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Selam,uygun olup olmaması size bagli. Ne dikeceksiniz? On izlemesine baktım da o sayı biraz tecrute istiyor. Agir dikisler var,detayli. Kap var,mont var, gömlek var. Nebihan akca diye biri var,blogunda puf noktalar paylasiyor,burda dergisi on izlemeleri paylasiyor. İnstadan da takip edebilirsiniz cok isinize yarar

Selam kızlar

O sayıyı görmedim,bazı sayılarda kolay modeller oluyor,resimlerle de dikişini gösteriyor,onlarl başlayabilirsiniz.Bence ilk önce ucuz bir kumaştan etek dikin,zamanla cesaretiniz de artar,inceledikçe yönergeleri de daha iyi anlamaya başlarsınız.Bilmediğinizi varsayarak söylüyorum tabii...

Selam,uygun olup olmaması size bagli. Ne dikeceksiniz? On izlemesine baktım da o sayı biraz tecrute istiyor. Agir dikisler var,detayli. Kap var,mont var, gömlek var. Nebihan akca diye biri var,blogunda puf noktalar paylasiyor,burda dergisi on izlemeleri paylasiyor. İnstadan da takip edebilirsiniz cok isinize yarar

O sayıyı görmedim,bazı sayılarda kolay modeller oluyor,resimlerle de dikişini gösteriyor,onlarl başlayabilirsiniz.Bence ilk önce ucuz bir kumaştan etek dikin,zamanla cesaretiniz de artar,inceledikçe yönergeleri de daha iyi anlamaya başlarsınız.Bilmediğinizi varsayarak söylüyorum tabii...

teşekkür ederim. bakayım bunlara.
annem terzi ama kalıpsız çalışıyor. illaki bana faydası olur bakalım:)

Selam kızlar

Eğer yeni başlıyorsanız Burda Pratik Dikiş almalısınız bence.

Eklentiler

• Screenshot_20180612-110925.png
    Screenshot_20180612-110925.png
    271,7 KB · Görüntüleme: 63
teşekkür ederim. bakayım bunlara.
annem terzi ama kalıpsız çalışıyor. illaki bana faydası olur bakalım:)
Kalıpsız da süper şeyler yapılıyor,özellikle trikolarda.Annenizin kesinlikle yardımı olacaktır,dikiş güzel bir terapi bence,çok ağır bir model seçilmediği sürece:

Dikiş makinem yok ve almayı düşünmüyorum. Eski konfeksiyoncu ve fabrikatör kızıyım. Babam sağolsun terziliğimi yapıyor:KK200:

Benim yok ama annemin var. Mitsubishi marka. 35-40 yıllık makine ve hala tıkır tıkır çalışıyor maşallah.

Singer.. bi ara masa ortuleri filan dikiyodum:) cocuklardan sonra hayal oldu

Kullanıyorum hatta ev harçlığımı çıkarıyorum ,elbise , etek ,bluz dikiyorum ... Üniv. De tekstil bölümü okudum aslında Stilist ve modelistlik alanında kendimi geliştirdim ama 3 sene özel sektör canımı yedi . Bende şuan kiradayım eşime destek oluyorum . İnşallah dükkan açmak istiyorum nasipte varsa tabii... bayanlara dikiş bilmelerini tavsiye ederim ,temel ihtiyaç artık..
merhaba bende tekstil okudum ama dikişi unuttum neredeyse 12 yıldır dikişi dikmedim :KK43:

X