Diim szlyor hava alyor :( var m aresi?

E

EU1

Ziyaretçi
Merhaba kızlar dün doğum günümdü valla en kötü doğum günümü geçirdim. :KK43:
aylar önce düşen dolgum önce sızladı sonrada hava aldı çok sancı yaptı ağrı kesici içtim ama bugün daha kötü.
Akşama kadar dayanırsam medicanaya gideceğim.Üst öndeki dişlerden bide köke kadar çürükse çekilecek mi? ay çok korkuyorum ya çekilirse muhakkak yaptırmalıyım.benneyaptımki

canm dediğin gibi doldgun düşmüş.sinirler aaçıkta kaldığı için ağrı yapması çok norml.tekrar dolgu yapar büyük olasılkla olmadı kanal tedavisi var.merak etme çekmezler dişini ama biran önce git dişçiye.ağrısı geçse bile ihmal etme derim.

cnm eczanelerde gecıcı dolgu satılıyo kendı uygulayabılıyorsun doktora gorunene kadar onu kullan derım tabıkıde dr gorun ama onunla gecıstre bılrısın

pınarcım sağol canım bugün gidebilirsem dişçiye gideceğim kaçtıkça daha çözümsüz bir hal alacak yoksa.

emişim eczanede geçici dolgu satılıyormuş valla ilk kez duydum bilseydim dişçiye gitmeden alırdım dün berbat geçti pastamı bile kesemedim sızlanıp durdum. :KK43:

canım benim, benim de aylar önce düşen dolgum yüzünden tatilim burnumdan geldi tatilden döner dönmez hemen tedaviye başladık doktora gittiğim ilk günden beri rahatım en kısa zamanda sen de git valla çekilir şey değil berbat bir durum çünkü
şimdiden geçmiş olsun canım

kulaktan duyma bilgilere inanma ben diş asistanıyım doktora gitmen lazım

Merhaba kızlar dün doğum günümdü valla en kötü doğum günümü geçirdim. :KK43:
aylar önce düşen dolgum önce sızladı sonrada hava aldı çok sancı yaptı ağrı kesici içtim ama bugün daha kötü.
Akşama kadar dayanırsam medicanaya gideceğim.Üst öndeki dişlerden bide köke kadar çürükse çekilecek mi? ay çok korkuyorum ya çekilirse muhakkak yaptırmalıyım.benneyaptımki

X