Dezpack kullananlar

hrrnrr

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2013
9
0
34
Arkadaşlar merhaba . Biz halam ve kuzenimle dezpack 16 gunluk paket aldik ama uçumuzde 1 kilo bile veremedik. Bn urun bitmeden 10.gunde aradim bizde bir işe yaramadi geri gönderelim dedik urun bitmeden para iadesi yapamiyoruz urunu kullanin snra iade icin arayin dediler aradik iade suresi 14 gundu sizin gecmis paranizi geri vermeyiz dediler ve yuzume kapattilar . Bir ise yaramiyo sakin kullanmayin almayin bizim 360 tl miz bosuna gitti

Simdi topa tutulacagim ama valla dayanamayacagim.
Bu urunlerin yalan dolan oldugu bariz ortada.
Kandirilma iade olayindan cok once olmus yani.

Hanimlar inanmayin soyle seylere. Kilo vermek isteyen bi zahmet bogazini da tutsun sporunu da yapsin. Valla zor degil.

Gidenin sadece para olduğuna şükredin. Umarım daha fazla zararı olmaz. Hiç tv izlemiyor musunuz? Haberlere bakmıyor musunuz? Kaç kişi öldü, sakat kaldı bu şeyler yüzünden.
İnsanlar neden okuyor o zaman, diyetisyenler vs. zayıflamak oturduğun yerden oluyorsa? ilaçla cartla curtla olmuyor bu işler. Bir hastaneye gidin, bir diyetisyene gözükün. Spor yapın. Paranız yoksa bile artık parklarda bile spor aletleri var ya. Yürüyüş yapın koşun ve yemeyin.

68 kiloyum aslinda cok aman aman kilom yok ama cok takinti yaptim iste bidaha aslaaaa almam

Veremiyorum kilo daha once herbalife ile 1 ayda bn 7 kilo verdim halam 10 birde bunu deniyeyim dedim iyotsuztuz iyotsuztuz

Demek ki bir seyleri yanlış yapmissiniz.
Ya da sacma sapan urunlerle vucudunuzu mahvetmissiniz.
Tiroidim calismiyordu, insulin direncim vardi derken 4 ayda 25 kilodan fazla verdim. 20 ayda geri aldigim kilo da evde oturmakti evlenmekti derken 4.
Ne olum diyetiydi ne boyle urunler vardi.
Ben 1 yaptiysam millet 5 yapar.

Diyetisyene gidin.

ya gerçekten iyotsuztuz iyotsuztuz arkadaşıma katılıyorum.
televizyonlara çıkıyor şunu kullandı öldü şöyle yoğun bakımda şu oldu bu oldu diye, nasıl alıp kullanabiliyorsunuz.
bir de zayıflamayı düşünüyorsunuz. bunların hepsi yalan dolan artık içine ne koyuyorlar bilmiyorum ama bir de diyorlar ki bu tek başına yeterli olmaz şu kadar su için diyet ve spor da gerekiyor. e ben ne anladım ? zaten ben günde 2 buçuk litre su içsem diyetimi sporumu yapsam senin kıytırık ne olduğu belirsiz şeyine ihtiyacım mı olacak?
sağlığınızın kıymetini bilin gerçekten kilo probleminiz varsa bu işin doktoruna yani diyetisyene gidin bu tür şeylere inanmayın.

Bi arkadasim kullandi. Bi caciga yaramadi. Ayrıca bu urunlerin icerigi belli değil. Hatta dagitimi yasal mi yani sattiklari uzerinden vergi ödüyorlar mi devletin haberi var mi onu bile bilemiyorum. Sosyal medyada satilan seyleri almayin lütfen. Sağlığınızdan onemli hic bisey yok.

kg vermek için boğazını tut yeter cnm br fydası yok. ha ben kullanmadım ama bu 9lu çaydan kullanmştm br işe yaramadı br dha da asla almadm

İnstagramdan almadiniz inşallah? Bir arkadaşım kullandı dediğiniz gibi bir etkisini göremediğini Söyledi diye her yerden engellediler kendisini para falan da gelmedi geri tabi ki. Bir şey olacağı yok o para gitti ilk değilsiniz eminim son da olmayacaksınız Kullanmayın. bir hafta kullandı kendine gelmesi bir ay sürdü bilmediğiniz kimyasalları icmeyin lütfen

Arkadaşlar merhaba . Biz halam ve kuzenimle dezpack 16 gunluk paket aldik ama uçumuzde 1 kilo bile veremedik. Bn urun bitmeden 10.gunde aradim bizde bir işe yaramadi geri gönderelim dedik urun bitmeden para iadesi yapamiyoruz urunu kullanin snra iade icin arayin dediler aradik iade suresi 14 gundu sizin gecmis paranizi geri vermeyiz dediler ve yuzume kapattilar . Bir ise yaramiyo sakin kullanmayin almayin bizim 360 tl miz bosuna gitti
herbalife ürününü araştırırken burda buldum kendimi bi arkadaşıma daha demin fb'tan sordum nasıl kg verdin sende diye dezpack aldım instagram resmi sayfasından dedi ama ben onu değil herbalife'ı araştırıyorum o çok çok kiloluydu dukan diyetiyle kg verdi sonra spor yaptı dezpack kullanmış öyle vermiş belki siz sahtesini almış olabilirsinz

herbalife ürününü araştırırken burda buldum kendimi bi arkadaşıma daha demin fb'tan sordum nasıl kg verdin sende diye dezpack aldım instagram resmi sayfasından dedi ama ben onu değil herbalife'ı araştırıyorum o çok çok kiloluydu dukan diyetiyle kg verdi sonra spor yaptı dezpack kullanmış öyle vermiş belki siz sahtesini almış olabilirsinz

Canm bende instagramdan aldm . Ama veremedm blkide bana yaramadi bilmiyorum . Ama herbalife ile 1 ayda baya kilo vermistim shake cay ve termo aldim

Canm bende instagramdan aldm . Ama veremedm blkide bana yaramadi bilmiyorum . Ama herbalife ile 1 ayda baya kilo vermistim shake cay ve termo aldim

öylemiii bende bi arkadaşımı gördüm 15 kilo falan fazlası vardı dün markete giderken gördüm kız erimiş resmen sordum herbalife kullandım günlük sadece 30 40 dk tempolu yürüdüm 2 ayda 18 kilo verdim dedi 3lü ürün aldım dedi bende burdan araştırmaya girdim, herbalife'ın yanında sporda yapabilirim, sen kaç ayda kilo verdin zorlandınmı? spor hareket olayı nasıldı ben çogunlukla günümü evde geçiriyorum son zamanlardada

O 360 tl ile 1 aylık diyet alışverişi yapıp en az 6 kilo verebilirdin.
Şu an ben diyetteyim. 3 haftada 5 kilo verdim. Hic böyle ilacti takviyeydi medet umma.
Herbalife gibi şeylere de kesinlikle inanmıyorum. Hayat boyu kullanacak misin olur şey değil. Bir sürü de para.

Allahaşkına böyle urunler gerçek olsa şişman insanmı kalırdı. Başta Sibel can gibi zenginler kullanırdı :)
Yorumlara katılıyorum kaç kişi hayatını kaybetti hala alanlar var inanmayın lütfen..
Hergun yeni bişe çıkarıyorlar ama hepsi para tuzagı

Bende kilo verme sürecindeyim biraz hareket biraz iradeyle saglıklı şekilde verebilirsiniz..
Diyetin yanında yardımcı olarak tek kullanacagınız sey yeşil çay gibi bildiğimiz antioksidan çaylar olsun..
Bence giden paranıza uzulmektense saglığınıza bişey olmadıgı için şükredin..

öylemiii bende bi arkadaşımı gördüm 15 kilo falan fazlası vardı dün markete giderken gördüm kız erimiş resmen sordum herbalife kullandım günlük sadece 30 40 dk tempolu yürüdüm 2 ayda 18 kilo verdim dedi 3lü ürün aldım dedi bende burdan araştırmaya girdim, herbalife'ın yanında sporda yapabilirim, sen kaç ayda kilo verdin zorlandınmı? spor hareket olayı nasıldı ben çogunlukla günümü evde geçiriyorum son zamanlardada

X