Devlet Hastanesinde Kaplama Diş

triesse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
58
37
30
Merhaba arkadaşlar sormak istediğim birkaç soru var. Kanal tedavim sırasında doktor küçük azı dişimin ön duvarını kırdı. Porselen yaparız dedi ama korkuyorum. Devlet hastanesinde daha önce kaplama diş yaptıran oldu mu? Bu hangi malzemeydi? Porselen mi, zirkonyum mu? Yapılan kaplama ile yemek yemek zor mu? Bir de estetik açıdan nasıl oldu, memnun musunuz? Zirkonyum yaptıranlar ne kadar ücret ödedi bir diş için?

Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler. Devlet hastanesinde mi bu fiyat? Peki porseleniniz metal destekli mi olacak?

Yarin gitcem sorayim alt disleri kestiler gecici dis taktilar onlar cikacak oyapilan disler takilacak ust disler kesilmeye basliycak konya aksehir de aysegul sen doktor

Yarin gitcem sorayim alt disleri kestiler gecici dis taktilar onlar cikacak oyapilan disler takilacak ust disler kesilmeye basliycak konya aksehir de aysegul sen doktor
çok sevinirim sorarsanız, ben de diş hekimi arkadaşıma sordum. Zirkonyum daha iyi dedi. Daha önce yaptırmadığım için de çok korkuyorum. Geçmiş olsun size de. İnşallah istediğiniz gibi olur :)

Ya benim 17 dis oldugu icin 6 yukari 11 asagi alttlarin isi bitti simdi yukarinin gecicileri takildi kanallari yapildi haftaya kendi dislerim ins bitmis olacak ama asagisi iyi.olmus kendi disim gibi rengi falan dumduz 31 yasindayim yillardir egri dis sorunu vardi simdi iyi

Ya benim 17 dis oldugu icin 6 yukari 11 asagi alttlarin isi bitti simdi yukarinin gecicileri takildi kanallari yapildi haftaya kendi dislerim ins bitmis olacak ama asagisi iyi.olmus kendi disim gibi rengi falan dumduz 31 yasindayim yillardir egri dis sorunu vardi simdi iyi
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Zirkonyum devlet hastanesinde yapılınca özeldeki porselenle aynı fiyata geliyor sanırım. Benim bir dişim yapılacak ve mecbur kaldım, korkuyorum da istediğim gibi olmayacak diye. Çok teşekkürler cevaplar için. İnşallah uzun süre sorunsuz kullanırsınız :)

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Zirkonyum devlet hastanesinde yapılınca özeldeki porselenle aynı fiyata geliyor sanırım. Benim bir dişim yapılacak ve mecbur kaldım, korkuyorum da istediğim gibi olmayacak diye. Çok teşekkürler cevaplar için. İnşallah uzun süre sorunsuz kullanırsınız :)

X