Devlet Hastaneleri hakknda yardm eder misiniz?

filozofflz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
57
0
arkadaşlar , benim önemli bir cerrahi müdahale geçirmem gerekiyor.mafoldumben

Çapa ' yı öneriyolar , oraya daha önce gideniniz var mı , randevu sistemi nasıl işliyor, ücreti ne kadar ve ne zamana gün veriyolar( mümkün olabilecek en kısa sürede yapılması gerekiyor da)

bu konu da bilgisi olanların yardımını bekliyorum, İstanbul' da başka hastane de olabilir.

şimdiden teşekkür ederima.s.

randevu ıle sıra alınıyor ben gecen sene almıstım 1 yıl sonra sıra geldı.. hatta gomuk dıs amelıyatı gecırdım hıc bı ucret odemedım bunun dısında dıslerımde temızlendı..

arkadaşlar , benim önemli bir cerrahi müdahale geçirmem gerekiyor.mafoldumben

Çapa ' yı öneriyolar , oraya daha önce gideniniz var mı , randevu sistemi nasıl işliyor, ücreti ne kadar ve ne zamana gün veriyolar( mümkün olabilecek en kısa sürede yapılması gerekiyor da)

bu konu da bilgisi olanların yardımını bekliyorum, İstanbul' da başka hastane de olabilir.

şimdiden teşekkür ederima.s.

arkadaşım ben çapa dan randevu almıştım 5 ay sonraya dolgu için gün vermişlerdi haziran ayında il özel idaresine ait ağız ve diş hastalıkları hastanesine gittim adresi şu Gürsel Mah. Darülaceze Cad. Okmeydanı iyi br hastane deneyebilirsin

istanbul ağız dişi öneririm ben il özel idaresine ait olan ben orda 20 lik dişimi çektirdim geçen şubatta memnun kaldım

X