Dermatoloji kliniğinde yapılan medikal işlemler e-nabızda görünür mü?

Giz05

Guru
Pro Üye
1 Ağustos 2012
457
158
Hanımlar merhaba, umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Önümüzdeki ay tamamlayıcı sağlık sigortamı yenileteceğim bu yüzden bir girip e-nabıza bakayım bu sene nasıl geçmiş dedim. Lazer epilasyon için gittiğim dermatoloji kliniği "ziyaretlerim" kısmında görünüyor. (ancak bütün randevularım değil bi kısmı) ben orada doktordan herhangi bir muayene olmadım. herkes gibi lazerimi yaptırıp çıktım. kliniği aradım sağlık bakanlığına bağlıyız arada görünebilir falan dedi ama asla net profesyonel bir cevap alamadım, geçiştirmeye çalıştırlar yani. Bir de maalesef öyle sert bir insan değilimdir tamam dedim kapattım. Sonra e-nabızda yer alan numarayı bu durumu danışmak için aradım bizim bilgimiz yok il sağlığı arayın dediler, il sağlık ilçe sağlığa yönlendirdi ve ben asla istediğim cevabı alamadım...:KK43: Şimdi hanımlar bu durum normal mi, şikayet edilecek bir durum var mı? Dermatoloji kliniğinde yapılan medikal işlemler e nabızda görünüyor mu? klinikten memnunum ama böyle iki ayda bir polikinlik girişimin olması poliçe ücretimi artırırsa diye korktum emin olmamakla birlikte. Saçma bir şey sorduydam cahilliğimi maruz görün lütfen hiç kimseden cevap alamayınca tek umudum burası kaldı :)

Google ye arattım:Hastaya uygulanan muayeneler, teşhisler, tıbbi görüntülemeler, tahliller ve testlerin hepsinin kaydedildiği elektronik kayıt sistemi e-nabızdır. Tüm tahlil sonuçları özel veya devlet hastanesi fark etmeksizin e-nabız sistemine kaydedilir.
Bu cevap çıktı

X