Çatlaklar Dermaroller kullanıp sonuç alanlar buraya :)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
merhaba..
uzun zamandir giremiyordum ama sizlerle gelismeleri paylasmak istedim. ben haftada 3 kez e vitamini ampulu ile uyguladigimi paylasmistim. ve cok hos sonuclar aldim.. leklerde ve minik gozenek bozukluklarinda ciddi azalma oldu. zaten cok akneli bir cildim yok ama onceden kalma izlerim vardi, onlarda farkedilir bir azalma oldu, cevremdekiler bunu farkedip bana soylediklerinde cok sevindim :KK34: bu arada cildimi her gun mutlaka temizliyorum, asla makyajla uyumuyorum ve gunes koruyucusu kullaniyorum. yuzum yagliya yakin karma oldugu icin yagsiz nemlendirici ve gunes kremi kullaniyorum, bu arada haftada bir kez kil maskesi, (lekelerin gitmesinde kullandigim kil maskesinin de etkisi oldu) haftada bir kez kayisi yagi suruyorum. kayisi yagini cok az parmak uclarimla ve haftada yalnizca bir kez suruyorum yoksa yaglandiracagini biliyorum. yani cok ozen gosteriyorum ama duzeliyor ve degiyor..

lekelerin gitmesinde kullandiginız kil maskesinin markası falan ne acaba? nerden aldınız? :/ dermo rolleri nerden aldınız? bende alıcamda nerde satılıyoki, internetten güvenli olmaz diye dışardan almak istiyorum :26:

Kızlar merhaba..
Benim bazı sorularım olacak, okadar sayfa okudum ama yine de karar veremedim.

Ben dermarolleri yüzümdeki güneş lekeleri ve selülitlerim için kullanmayı düşünüyorum, çatlaklarım da var ama az..onlara da uygulayabilirim..

1: yüze uyguladıktan sonra hangi serum/krem/ yağ uygulanıyor, yani hangisi daha etkili?
2: selülitler ve çatlaklar için uygulandığında hangi serumlar ve kremler uygulanıyor?

lütfen kullanan arkadaşlar sorularıma cevap versin:KK16:

sevgili arkadaşım.... eğer imkanın maddi durumun uygunsa.. yüze derma roller yaptıktan sonra benev c serum u tavsiye ederim... yada flavo c serum.... ben derma roller dan sonra flavo c serum kullanıyorum... c vitamini serumu... bilirsin.. c vitamini leke ve kollajen sentezinde en etkili vitamindir... bunun dışında abuk sabuk kremlere gerek yok derim.. c vitamini serumu bence birebir....

sevgili arkadaşım.... eğer imkanın maddi durumun uygunsa.. yüze derma roller yaptıktan sonra benev c serum u tavsiye ederim... yada flavo c serum.... ben derma roller dan sonra flavo c serum kullanıyorum... c vitamini serumu... bilirsin.. c vitamini leke ve kollajen sentezinde en etkili vitamindir... bunun dışında abuk sabuk kremlere gerek yok derim.. c vitamini serumu bence birebir....

sen yüzüne uygulamaya başlamıştın sanırsam ne alemdesin?

sen yüzüne uygulamaya başlamıştın sanırsam ne alemdesin?

kızlar bu gün dera roller sipariş ettim sedef görünümlü çatlaklarım var umarım işe yarar dua edin lütfen :KK43:

0.5 mm olanı 15 gündür kullanıyorum ilk alnımda başladım çok güzel oldu daha ilk seferde bile pürüzsüz ve dolgunlaştı göz altlarıma iki kez kullandım ince çizgiler ve yağ bezelerim vardı yağ bezelerinde harika sonuç aldım bi kaç sefer daha yaparsam yok olacaklar gibi inanılır gibi değil sanırım iğne uçları yağları delip dışarı çıkmasını sağlıyor gerginliği cabası bu kadar mükemmel sonuç alacağım aklıma gelmezdi ama ben bir sayı uygulamıyorum işin sırrı sanırım hafiften kanama olması yani fafif kanama olana kadar yapıyorum tabi abartmamk lazım kısacası süperrr bişii bu

Konu ölmüş gitmiş ama olsun :) bugün dermoroller sparişi verdim sivilce izlerim için 0.01 mm olanı kullanıcam. Ve hemen sonrasında burdan sonuclarını yazıcam. Sürekli bir çare aramaktan bıktım en azından birine bir faydası olur belki şimdi yüzümün resmini çekicem birde yaptıktan sonra çekicem yüklicem bende merak içindeyim dağılacaklar kalın :)

Dermaroller kullanıp sonuç alan arkadaşlar burada paylaşsınlar lütfen.. Diğer başlıklarda çoook uzun ve sonuç alınıp alınmadığını anlaşılmıyooo....:sonuç alanlar kaç mm lik kullandılar ... Kaç seans kullandılar yazsınlar...:KK54::KK71:

lekelerin gitmesinde kullandiginız kil maskesinin markası falan ne acaba? nerden aldınız? :/ dermo rolleri nerden aldınız? bende alıcamda nerde satılıyoki, internetten güvenli olmaz diye dışardan almak istiyorum :26:
Öncelikle merhaba,
Dermoroller hikayem gecen yıl kış aylarında kuzenimin tavsiyesiyle basladi düzenli kulllanamama ragmen cildimde gozle gorulur deģisiklikler oldu. Fakat bu yaz basindan beri cildimde acayip sivilceler olustu. Kuzenim doktorun yaninda calisiyor, ona gittim. Cildime dermoroller tavsiye etti 1 mm olandan pazar günü ilk seansımı yaptım. Cildimdeki değisimi gün gün fotograflıyorum. Paylasmak istedim ama nasil paylaşacagimi bulamadım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. :)

Öncelikle merhaba,
Dermoroller hikayem gecen yıl kış aylarında kuzenimin tavsiyesiyle basladi düzenli kulllanamama ragmen cildimde gozle gorulur deģisiklikler oldu. Fakat bu yaz basindan beri cildimde acayip sivilceler olustu. Kuzenim doktorun yaninda calisiyor, ona gittim. Cildime dermoroller tavsiye etti 1 mm olandan pazar günü ilk seansımı yaptım. Cildimdeki değisimi gün gün fotograflıyorum. Paylasmak istedim ama nasil paylaşacagimi bulamadım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. :)

Güncellll :)))) bekliyoruz yorumlarınızı? ??

konu çatlaklardan akneye sivilcelere dönmüş :KK1: ben yaklaşık 1 aydır çatlaklarım için kullanıyorum 2.5 mm aldım şimdilik bi fark yok ama olursa gelişmeleri paylaşıcam

$img1384776658039[1].jpg
Güncellll :)))) bekliyoruz yorumlarınızı? ??

Tekrar merhaba,
dün ikinci roler seansımı yaptım. bugün fotoğraflayıp cildimde sekiz günde meydana gelen değişimigörmeniz için paylaşıyorum. şu an cildimde hafif kırmızı bronz görüntü, dünkü rolerdan kaynaklı iki güne cilt tonum kendi rengine dönüyor.gelişmeleri paylaşmaya devam edicem. sizlerden gelen yorumlarda önemli bana değişiklik var gibi geliyor, sizlerden de yorum bekliyorum:KK16:

Eki Görüntüle 864514

Tekrar merhaba,
dün ikinci roler seansımı yaptım. bugün fotoğraflayıp cildimde sekiz günde meydana gelen değişimigörmeniz için paylaşıyorum. şu an cildimde hafif kırmızı bronz görüntü, dünkü rolerdan kaynaklı iki güne cilt tonum kendi rengine dönüyor.gelişmeleri paylaşmaya devam edicem. sizlerden gelen yorumlarda önemli bana değişiklik var gibi geliyor, sizlerden de yorum bekliyorum:KK16:

Cildinde değişiklik görünüyor canım. Haftada 1 mi yapıyorsun? Dermarollerini nerden aldın, fiyatı, markası ne? Nasıl kullanıyorsun?? Heyecanladım bak :))) inşallah düzelir hepimizin cildi. :))

Cildinde değişiklik görünüyor canım. Haftada 1 mi yapıyorsun? Dermarollerini nerden aldın, fiyatı, markası ne? Nasıl kullanıyorsun?? Heyecanladım bak :))) inşallah düzelir hepimizin cildi. :))

Hafta bir yapıyorum tatlım , bu ikinci haftam. Markasını bilmiyorum kuzenimden aldım 75 liraya, öğrenirim ama senin için. Regenyal krem kullaniyorum üstüne. Botoks etkisi yaratio resmen alnimdaki kirisikliklarda gözle gorunur bir duzelme var. Ama ben daha cok sivilcelerden şikayetciyim. Umarım daha iyi olur. Paylaşımlara devam edicem. Değisikligi hep birlikte izleriz :)

Hafta bir yapıyorum tatlım , bu ikinci haftam. Markasını bilmiyorum kuzenimden aldım 75 liraya, öğrenirim ama senin için. Regenyal krem kullaniyorum üstüne. Botoks etkisi yaratio resmen alnimdaki kirisikliklarda gözle gorunur bir duzelme var. Ama ben daha cok sivilcelerden şikayetciyim. Umarım daha iyi olur. Paylaşımlara devam edicem. Değisikligi hep birlikte izleriz :)

Regenyal kremi nerden aldın inş. pahalı degildir

$img1385451976776[1].jpg
Eczanede yok mu? ?? Devam et bizi resimlerle bilgilendirmeye. Çok sevap işlersin valla :)))

son halim roler yapamadımbu hafta ama bu akşam yapıcam iki seansta bu kadar değişiklik oldu. yorumlarınız bekliyorum.
roler ve regenyal krem temini için kuzenimle konuştum istanbul içi yardımcı olacak. regenyal krem ve roler isteyenler özelden yazarsa yardımcı olabilirm.

Eki Görüntüle 873433

son halim roler yapamadımbu hafta ama bu akşam yapıcam iki seansta bu kadar değişiklik oldu. yorumlarınız bekliyorum.
roler ve regenyal krem temini için kuzenimle konuştum istanbul içi yardımcı olacak. regenyal krem ve roler isteyenler özelden yazarsa yardımcı olabilirm.

çok fark etmiş ne kadar peki fiyatı sana nasıl ulaşabiliriz

X