Çatlaklar Dermaroller boyut ve markalarını paylaşalım :)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
Herkes kullandığı dermaroller markasını boyutunu burda paylaşsın .. Hangi marka ve boyutun daha iyi olduğunu anlamak açısından daha iyi olur ...önce ben yazayım..

0.5 mm lik dermaroller
dr. Roller markası ...
Yüz için 3 defa kullandım lekeleri açtı .. Oranlarsak yüzde 20 oranında açtı akne lekelerini... Yükseltecem mm olarak kullanmaya devam edecem... :KK71:
Medikalciden aldım dr roller markalı dermaroller i 120 tl ye fakat benimki köreldi bile... Başka ürün alıcam şimdi ve boyutu yükseltecem tabikii :KK54:

İyi düşünmüşsün bu konuyu meloconcon:KK71:

Benimki de dr. roller marka, yurtdışındaki kendi sitesinden almıştım. 1 hafta sonra İstanbul'daki adresime gelmişti. Fiyatı ebay'dekilerden pahalı ama yeni alışverişlerimde daha uygun fiyatlı dermarollerları da denemek istiyorum.

Göz bölgesi için 3 sıralı 1 mm
Yüz & vücut için yine 1 mm

İyi düşünmüşsün bu konuyu meloconcon:KK71:

Benimki de dr. roller marka, yurtdışındaki kendi sitesinden almıştım. 1 hafta sonra İstanbul'daki adresime gelmişti. Fiyatı ebay'dekilerden pahalı ama yeni alışverişlerimde daha uygun fiyatlı dermarollerları da denemek istiyorum.

Göz bölgesi için 3 sıralı 1 mm
Yüz & vücut için yine 1 mm

bende yükseltecem mm olarak .. sen 1 mm liği yüz bölgesinde kullanınca yorum yaz lütfen.. 0.5 mm likte acı pek olmuyoo 1 mm likte acı çook olur mu merak ettim ..kullanınca yaz mutlaka :KK54:

Ben 1 mm ile yüzüme ve vücuduma birkaç seans yaptım canım, acısı dayanılır seviyede sadece alın ve burnumda biraz gözlerim yaşarıyor. Ama 1.5 mm alan arkadaşların büyük kısmı Emla krem sürüyordu... Zaten ben de yükseltirsem en çok 1.5 mm düşünüyorum

mt roller almıştım 1mm lik tvshoptan uyguladım ama dr roller kalitesi gibi değil ... ucuz ama dr roller gibi batmıyoo ... adi bir mal... alırsanız dr roller marka almaya çalışın ....:KK58:

çok faydalı bir başlık olmuş.
konu devam etsin lütfen

yorum yazan arkadaşlara çok teşekkürler

ben de hangi marka alayım diye araştırıp duruyorum. MT alma demiş birisi sağolsun, bir markayı elemiş oldum böylece.
Kullanan diğer hanımlar da yazabilirler mi aceba?
hangi markayı tavsiye ediyor/ ya da etmiyorsunuz?

dermorallerin en iyi markasını yazabilir mi kullanan biri çıkar inşallahhhh...eski çatlaklarım için 3 mmlik alsam mı hemen etkili olsun :18:

dermorallerin en iyi markasını yazabilir mi kullanan biri çıkar inşallahhhh...eski çatlaklarım için 3 mmlik alsam mı hemen etkili olsun :18:

en iyi marka dr roller ....... 4 -5 marka kullandım dermarollerde .... en iyi dr roller..... havale ile para yatırdım ve göndermişlerdi bana .... baya oluyor kullanalı.......

Bundan 0.50 var bnde kafama takilan bu dermoreller saç çıkartıyorsa yüze uygulaninca da kıl cikartmazmi! hemde mevcutta igneli epilasyon yapilan bir bölgede..?coknmerak ediyorum bu konuda bilgisi olan varsa

X