Çatlaklar Dermapen

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Yaptırmayın kesinlikle tavsiyem lekelerim için Şişlide çok iyi bir yere gittiğimi düşündüğüm seansı 800 lira olan dermapen yaptırdım 2. Dermapen sonrası yüzüm bu hale geldi ve suan rouctane kullanmaya basladım dava açıcam... Çok mağdurum

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    45,2 KB · Görüntüleme: 4.703
  • image.jpeg
    image.jpeg
    32,6 KB · Görüntüleme: 5.573
Yaptırmayın kesinlikle tavsiyem lekelerim için Şişlide çok iyi bir yere gittiğimi düşündüğüm seansı 800 lira olan dermapen yaptırdım 2. Dermapen sonrası yüzüm bu hale geldi ve suan rouctane kullanmaya basladım dava açıcam... Çok mağdurum
Canim benim ekimoz olmus arnica krem kullan i gelir

Kızlar bende co2 lazer basladim 5. Seanstan sonra dermapeni bıraktım pek bir etkisi olmamıştı ama lazerle hemen etkisini gördüm cildimde gerçekten cevremdekiler de söylemeye başladı hemen 2. Seans gelsin istiyorum dermapene verdiğim parayı ve zamanı keşke lazere verseymisim ama tabiki bilemem dermapenin de etkisi mutlaka olabilir ve prp cilde bir ışıltı katıyor kesinlikle tavsiye ediyorum

Kızlar merhaba,
Tüm yorumları okudum ve ben de deneyimimi paylaşmak istedim. yüzümde geçmişten gelen derin cukurluklarim vardı.Dermapen ve franksiyonel lazere başladım.dün 2.seansım yapıldı acıdan mimik oynatamıyorum diyebilim :KK43: Kadın bana "başka yerlerdeki gibi 8 10 seanslık değil 3 bilemedin 4 seansta halledeceğiz dedi ve çok yoğun çalışıyor. ilk seans sonrası kabuklar dökülüp cildim gozuktugunde inanamadım çok ciddi gözeneklerim küçülmüş ve çukurlar azalmıştı ama 2 gün sonrası şişlik indiğinde öyle aman aman düzelmemiş ya dedim gene de 2.seansı yaptirdim. şuan tum yanaklarım mosmor diyebilirim. Size ilk sorum şu yüzdeki sislikler tamamen inince de değişim olduğundan emin misiniz? 2.si de kadının tavırları bana hiç samimi gelmiyor. franksiyonel lazer dediği şeyi 3 bilemedin 5 dakika yaptı ve onu da sadece yanaklarımdaki derin çukurlara yaptı sizin de böyle mi? bir cilt bakımına gittiğimizde tüm yüzümüzle ilgileniliyor yani bu 2 seferdir sadece yanaklarima işlem yapıyor. laf ettim diye de yalandan alnıma ve çeneme 2 3 kere masaj gibi sürdü geçti. ilk seansta şimdi yanaklarin çok yoğun ona önem verdim 2 ve 3. seanslarda her yere yaparız dedi tamam edim dün ee hani diyince dediğim gibi yalandan sürdü geçti burnuma ve dudak üstüme el bile degmedi sinirim çok bozuldu zaten aşırı canım acıyor. bir de 1-2 arkadaş kendi kanın kurusun diye bekletiliyor falan demiş benim çok kanama oluyor ama direk silip bir sürü yağ döküp işleme devam ediyor. somondan bahseden bir arkadas olmus sanırım doğru çünkü kadın öve öve bitiremedi somon ekliyorum yok küçücük kutu 5 bin TL veriyorum buna gibi gibi. beni bir aydınlatır misiniz?
Dermapenle fraksiyonel lazer beraber mi yapıyor ben dermaoen 6. Seasima gitmistim ama pek memnun değildim doktorda lazer yapalım dedi dermapenle ikisini yapmayalım yuzun tahriş olur dedi lazer ve prp yaptı. Sonuçta her ikisi de yüzde kanal açıyor çabuk uyilessin diye her ikisini birden uygulamak ne kadar doğru bilemedim ama morarma falan normal bende olmadı ama doktorum olursa sakin korkma demişti. Benim de her yerime yapmadı dermaoen gibi değil sonuçta sadece sorunlu olan bölgelere yaptı diğer yerlere de prp yaptı canım.

Dermapenle fraksiyonel lazer beraber mi yapıyor ben dermaoen 6. Seasima gitmistim ama pek memnun değildim doktorda lazer yapalım dedi dermapenle ikisini yapmayalım yuzun tahriş olur dedi lazer ve prp yaptı. Sonuçta her ikisi de yüzde kanal açıyor çabuk uyilessin diye her ikisini birden uygulamak ne kadar doğru bilemedim ama morarma falan normal bende olmadı ama doktorum olursa sakin korkma demişti. Benim de her yerime yapmadı dermapen gibi değil sonuçta sadece sorunlu olan bölgelere yaptı diğer yerlere de prp yaptı canım.
Ben bu bahsettiğim yere bir daha gitmedim. Başka bir yer buldum ve ordaki 3.seansımı yaptırdım 2 hafta önce. Şöyle söyleyebilirim ki ikisi aynı anda yapılacak iş değil çünkü benim 20 gün kızarıklıklarım geçmedi çok fazla tahriş oldu cildim. Şimdi dermapeni cuma akşamı yaptırıyorum salıya kadar geçiyor 1 hafta kadar da pullanmalar oluyor sonra bitiyor. he etkisi derseniz çevremdekilere göre baya bir fark var benim gördüğüm oyuklar kapanmadı ama derinlikleri KESİNLİKLE azaldı. 8 den fazla yapılmaz zarar veririz dediler toplamda 5 seans olmuş oldu 3 kere daha gideceğim işte pürüzsüz olacak ümidimi kestim.

Merhaba kızlar ben co2 lazer seansimin 2. Sine gittim su an yüzüm çok fena durumda aşırı şiş ve bir önceki seanstan farkli olarak sorunlu olan yerlerde farklı bir modda yaptı 2 kat yaptı yani. Üzerine de prp. Aktif sivilcelerim çıkmıştı onun için de hap verdi yeni izler yapmasın diye ve yüz temizleme köpüğü. 2 günde Kabuklandı .kendimi tanıyamıyorum resmen aynaya baktığımda ama geçeceğini biliyorum. Bunun dermapene göre daha çok etkisini gördüm 3. Seansimin son olacağını söyledi doktorum. 3 seansta geçer mi hepsi bilmiyorum ama olduğu kadar artık sonrasında da cilt bakımı peeling yaptiracam cildime iyi bakacam

Kizlar merhaba
Bence burdaki olumsu yorumlardan etkilenip hemen vazgeçmeyin ilk önce gideceğiniz yeri araştırım yaptıran kişilerin yorumlarını mutlaka okuyun. Rastgele bir yere girip anlaşmayın.
Ben izmirde yaptırıyorum sivilce çukurlarim için ilk gün gittim ilk once cilt bakimi yapıldı ciltten ölu deri alındı. Uyusturucu krem sürüldü yaklaşık 15 20 dakika tüm yüzüme delik olmayan yerler dahil uygulandi daha sonra serum suruldu.yüzümde tüp patlamış gibiydi herkes yolda bakiyordu Bana eve gidince tum yuzume bolca sudokrem surmem ve o gun yuzumu yıkamamam ve diger seansa kadar gunes kremi ve nemlendiriciyle yuzumu kuru birakmamam soylendi. Ertesi gun sudokrem sayesinde yuzumdeki sislikte kizariklikta %80 geçti bu arada her seans arası 1 hafta benim. Bu arada sudokrem bebek yanik ve pisiklerinde kullanilan bi kremdir. Kafaniza gore nemlendirici surmeniz uygun degil. Ve ne kadar makyaj yapin sıkınti olmaz deselerde. Çok özel bi durum yoksa yapmayin hem gözenekleriniz acık hem yuzunuzde ciddi tahribat var cilt kendini yeniliyor. Ilk seansin 3. Gununde gozle gorulur farki esim dahil herkes surekli soylemeye basladi. Bu iyilesme suresi herkesin cilt tipine gore farklilik gosterebiliyormus oyuzden ilk seanstan sonra olumlu sonuc alanda var 3.senastan sonra alanda. Ben suan cok memnunum cildim soyuldukca aydinlaniyor gözeneklerim ufaliyor cilt tonum eşitleniyor.
Sizden ricam gideceğiniz yerin pahali ya da lüks bi semtte olmasina aldanmayin cok iyi arastirin giden kisilerin internetten yorumlarini tavsiyelerini dikkate alin. Ve herkesin cilt yapisi bir olmadigi icin yuzunuzdeli gec iyilesen kizarikliklar morluklar sizi hemen uzmesin. Cildinize iyi bakin nemlemdirin ve gunes koruyucusu mutlaka kullanin. (Ozellikle leke icin gide ler) seansina 700 tl veren kisilerin doktorlari ne surmesi gerektiğini bile soylememis cogu arkadasa eger soylenmediyse mutlaka sudokrem tavsiye ederim cildi yatistirip iyilestiriyor. Guzel olmak zahmetli bir is acısız dermapende yok malesef bu arada ben a2 clinice gidiyorum özge hnm hem cok bilgili hem.cok detayci tavsiye ederim cok memnun kaldim.

Kizlar merhaba
Bence burdaki olumsu yorumlardan etkilenip hemen vazgeçmeyin ilk önce gideceğiniz yeri araştırım yaptıran kişilerin yorumlarını mutlaka okuyun. Rastgele bir yere girip anlaşmayın.
Ben izmirde yaptırıyorum sivilce çukurlarim için ilk gün gittim ilk once cilt bakimi yapıldı ciltten ölu deri alındı. Uyusturucu krem sürüldü yaklaşık 15 20 dakika tüm yüzüme delik olmayan yerler dahil uygulandi daha sonra serum suruldu.yüzümde tüp patlamış gibiydi herkes yolda bakiyordu Bana eve gidince tum yuzume bolca sudokrem surmem ve o gun yuzumu yıkamamam ve diger seansa kadar gunes kremi ve nemlendiriciyle yuzumu kuru birakmamam soylendi. Ertesi gun sudokrem sayesinde yuzumdeki sislikte kizariklikta %80 geçti bu arada her seans arası 1 hafta benim. Bu arada sudokrem bebek yanik ve pisiklerinde kullanilan bi kremdir. Kafaniza gore nemlendirici surmeniz uygun degil. Ve ne kadar makyaj yapin sıkınti olmaz deselerde. Çok özel bi durum yoksa yapmayin hem gözenekleriniz acık hem yuzunuzde ciddi tahribat var cilt kendini yeniliyor. Ilk seansin 3. Gununde gozle gorulur farki esim dahil herkes surekli soylemeye basladi. Bu iyilesme suresi herkesin cilt tipine gore farklilik gosterebiliyormus oyuzden ilk seanstan sonra olumlu sonuc alanda var 3.senastan sonra alanda. Ben suan cok memnunum cildim soyuldukca aydinlaniyor gözeneklerim ufaliyor cilt tonum eşitleniyor.
Sizden ricam gideceğiniz yerin pahali ya da lüks bi semtte olmasina aldanmayin cok iyi arastirin giden kisilerin internetten yorumlarini tavsiyelerini dikkate alin. Ve herkesin cilt yapisi bir olmadigi icin yuzunuzdeli gec iyilesen kizarikliklar morluklar sizi hemen uzmesin. Cildinize iyi bakin nemlemdirin ve gunes koruyucusu mutlaka kullanin. (Ozellikle leke icin gide ler) seansina 700 tl veren kisilerin doktorlari ne surmesi gerektiğini bile soylememis cogu arkadasa eger soylenmediyse mutlaka sudokrem tavsiye ederim cildi yatistirip iyilestiriyor. Guzel olmak zahmetli bir is acısız dermapende yok malesef bu arada ben a2 clinice gidiyorum özge hnm hem cok bilgili hem.cok detayci tavsiye ederim cok memnun kaldim.
Kaç seans anlastiniz

Ben.neden bir etkisini göremiyorum bir umutla her şeyi demiyorum ama yok 3 4 tane sivilce cukurum var geciremiuorlar ya onca resim görüyorum yüzünde daha fazla ve daha derin çukuru olanlar oncesi sonrası koyuyor bende bir ilerleme yok dermapen lazer prp simidide konyada ünlü bir doktor var Abdullah yıldız ona gidecem altın iğne veya dermaroller . Bir bunlar kalmıştı bakalım kendisi ne söyleyecek ne onerecek ama bir an önce geçsin istiyorum artık gelişmeleri yazicam arkadaslar

Bir kez yaptırdım dermapen. Çok da iyi bir doktora yaptırdım. Çok da güzel bir paraya yaptırdım. Dermapeni batsın. Bir daha kaapısının önünden bile gecmedim. Bırakın gözeneklerin sıklaşmasını olmayan lekelerim oldu. Babam yüzümün halini görünce 1 hafta konuşmadı benimle , bir insan kendine bunu neden yapar diye. Acısı ayrı, iyileşmesi ayrı, iyileştikten sonra elde var 0 ayrı. bin pişmanım ben.

Dermapen 2-3 seans gözenek kuculmesi oluyor. Birde dermaroller daha cabuk sonuc veriyor. Sahsen ben en basindan dermarolleri bilseydim, dermapenin yanindan bile gecmezdim. Dermarolleri kesinlikle oneriyorum

Bende ünlü birine konyada co2 lazer yaptirdim ama bana daha once yapılan lazerden cok daha baskaydi once soyup sonra islen yapicam dedi etkisini gorursun hemen dedi 10 gun 1 ay once. yaptigi kisileri falan gösterdi bilgisayradan cok cok iyi gorunuyorlardi tek seans bunlarinki dedi 1000 liraua karar verip yaptirdim 15 gün gecti uzerinden kontrole gittigimde sanki gosterdikleriniz kadar iyi degil dedim yok yok en az %20 kizarik oldugu icin farkedemuyorsundur dedi daha bekle kizarikliklari gecsin acele etme bu kadar dedi 190 liraya da 2 tane krem satti bana hic bilmiyorum kaziklandim mi acaba diye düşünüyorum o kadar para döktüm cilesi stresi de cabasi ama bir turlu gecmek bilmiyorlar onternetten bakuyorum yüzü cok daha kötü olanlarin gecmis benim ufak tefek cukurlarim gecmek bilmedi 1 ayin tamamlanmasini bekliyorum sonra dermaroller alip evde kendim devam edecem cukurlardan umidimi kestim gozeneklerim kuculse ona da raziyim artik

Bende ünlü birine konyada co2 lazer yaptirdim ama bana daha once yapılan lazerden cok daha baskaydi once soyup sonra islen yapicam dedi etkisini gorursun hemen dedi 10 gun 1 ay once. yaptigi kisileri falan gösterdi bilgisayradan cok cok iyi gorunuyorlardi tek seans bunlarinki dedi 1000 liraua karar verip yaptirdim 15 gün gecti uzerinden kontrole gittigimde sanki gosterdikleriniz kadar iyi degil dedim yok yok en az %20 kizarik oldugu icin farkedemuyorsundur dedi daha bekle kizarikliklari gecsin acele etme bu kadar dedi 190 liraya da 2 tane krem satti bana hic bilmiyorum kaziklandim mi acaba diye düşünüyorum o kadar para döktüm cilesi stresi de cabasi ama bir turlu gecmek bilmiyorlar onternetten bakuyorum yüzü cok daha kötü olanlarin gecmis benim ufak tefek cukurlarim gecmek bilmedi 1 ayin tamamlanmasini bekliyorum sonra dermaroller alip evde kendim devam edecem cukurlardan umidimi kestim gozeneklerim kuculse ona da raziyim artik
Dermarolleri hiç dusundunuz mu peki?
Bende tedaviye baslamastim ama daha hizli sonuc almak için rollera basladim. Kendim yaptim. 6 seans kesinlikle cok memnunum. Gozeneklere gelince ben de ayni dertten muzdariptim. Klinikten bende aldim 250 tl' ye. Fayda etti ama cok pahalı geldi bana.
Sonra dedim bu boyle olmaz mine. Arastirdim. Sems arslan'dan kantaron sabununu duydum. Hemen aldim yagiyla birlikte. 3 4 kullanima faydasini gordum. Siz de deneyin derim. 250 tl nerde, 15 tl nerde.

Dermapen yaptirdim 5 seans 4 seans lazer bana misin demedi diyorum ya abartilacak derecede cökuk degil guneste daha belirgin oluyor . doktora sordum gozenekler icin ne tavsiye edersiniz ozel bir klinikte . hoc bir seye ihtiyacin yok su an yuzun bebek kadar hassas sunu da kullanayim bunu da kullanayim deme yok kahve peeling yapayim dur gül suyu sureyim falan. Sadece gunesten koru dedi 90 factorlu bir krem aldim bir de ctaphil in nemlendirici kremi bunlar yeter dedi. Artik yuzume toparlanmasi icin bile fırsat vermiyorum galiba surekli bir seyler yaptiriyorum yapiyorum. Dermaroller gozeneklere iyi gelmuyor mu canim. Bacaklarimdaki catlaklar icinde uygulayacam kök hucrede alacam degilse fayda etmiyirmus klinikelre her defasinda 300 lira vermektense . sen neyle birlikte kullaniyorsun dermarolleri en iyi sonucu nasil aldin

Ben hicbisey kullanmadim yaparken. Dedigim gibi kantaron yagi kullanicam bu aksam biseans daha uygulayacagim. Istersen videosunu sana atarim aksam eve gidince. Ben o sekil yaptim.

Aslinda kantoron yagi corek otu yagi bunlarin da hucre yenileme ozellikleri var kök hucre serumu yerine bunyaglardan serum gibi dermaroller yaparken damlatilabilir 2 3 damla. Cok mantikli

Dermarollerimi siparis verdim bakalim. Sali günü en gec elimde olur kantaron yagi ile yosun yagi aldim . once kantoron yagi ile gececem sonra yosun yagi goz altlarina da surebilrim yosun yagini hem. Bir de yesil kil maskesi aldim bunu da haftada 2 kez yapmayi düşünüyorum gozenekler icin insllah hepsi fazla gelmez kaş yapayim derken göz çıkarmayım. Canim peki sen ne kadar araliklarla yapiyorsun dermaroller i . haftada 2 kez yapsam cok mu gelir acaba

X