Çatlaklar Dermapen

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ben dün ilk seansımı yaptırdım leke için .Çok derin çalıştı anestezi de kullanmadı.Maf oldum. Şimdi kocaman sanki asfaltta yüzümü sürttürmüşüm gibi elmacık kemiğimin üzerinde leke var. Kabuklanıp soyulacakmış. Hadi inşallah.

ben dün ilk seansımı yaptırdım leke için .Çok derin çalıştı anestezi de kullanmadı.Maf oldum. Şimdi kocaman sanki asfaltta yüzümü sürttürmüşüm gibi elmacık kemiğimin üzerinde leke var. Kabuklanıp soyulacakmış. Hadi inşallah.
Canim ama bu ay son zaman dermapen icin yazin yapılmıyor cunku lekelenme yapiyor . Sonbahar - kış uygun

paket aldım ama.. sorucam eylül e atabilirmiyiz diğer seansları diye .şansıma havalar yağmurlu ve kapalı geçiyor.

paket aldım ama.. sorucam eylül e atabilirmiyiz diğer seansları diye .şansıma havalar yağmurlu ve kapalı geçiyor.
Onlar zten bunu kabul eder ki etmeli. Kac seans adiniz 1 ayda 2 defa yatırabilirsiniz ama haftaya hava baya sick olacak siz konusun eylül ortasinda başlayın. Adet dönemi yapılmıyor illaki yaza gelir daha kötü olur

3 seans aldım etki görürsem devam seanslarını alıcam. Ayrıca yaptırırken adetim yeni bitmişti. Birşey demedi. Leke olan yeri oydu resmen.
IMG-20190516-WA0036.jpeg

ya arkadaşlar ben ne soruyorum ne cevaplar geliyor, bırakın atışmayı tartışmayı, dermapen yöntemini uygulayan var mı aranızda varsa sonuçlar nasıl,bunları konuşalım!
Canım malesef ben yaptırdım ve yüzümde korkunç derecede lekeler yaptılar yüzüm mahfoldu ben güzellik merkezinde yaptırdım keşke hiç yaptırmasaydım yanak bölgesinde ufak leke şeklinde vardı şimdi alnım ve tüm yüzüm berbat oldu fondöten bile kapatmıyor evden dışarı çıkmak bile istemiyorum artık piskolojim bozuldu

Canım malesef ben yaptırdım ve yüzümde korkunç derecede lekeler yaptılar yüzüm mahfoldu ben güzellik merkezinde yaptırdım keşke hiç yaptırmasaydım yanak bölgesinde ufak leke şeklinde vardı şimdi alnım ve tüm yüzüm berbat oldu fondöten bile kapatmıyor evden dışarı çıkmak bile istemiyorum artık piskolojim bozuldu
calisto selam,
cevap için teşekkürler, durumuna üzüldüm, ben de bu yönetmi çatlaklar için düşünüyordum, lekeler yeniyse sana naçizane bir tavsiyem olacak, banyodan sonra yumuşak bir havluyla yüzünü iyice sil kırmızılaşana kadar ve su bazlı bir nemlendirici sür ve yüzünü sık sık sadece suyla yıka ki sürekli nemli kalsın(bunları denemişte olabilirsin tabii) gündüzleri de güneş koruyucu kullan mutlaka ben bu sayede lekelerin azaldığını gördüm seninkiler ne aşamada bilmiyorum ama bende işe yaradı ve yarıyor, ayrıca sert kimyasallar kullanma derim ben, umarım düzelir yeni ve doğal bir yöntem bulursam ve denersem sana yazarım tekrar, hoşçakal

Evet canım yüz tamamen kan içinde kalıyor ve benim doktorum kendi kanin. antioksidani var diye dermapenden sonra bi müddet kanli bir şekilde kuruyana dek bekletiyor kanı da emmesi gerekiyor cildin
Merhaba, aradan 3 yil gecmis fakat merak ettim nerede yaptirdin ve yuzde kac etkili oldu cukurlarinin gitmesinde?

Üzerinden uzun bir süre geçmiş ama aynı klinikte dermapen uygulaması yaptırmayı düşündüğüm için merak ettiğim birkaç şey var. Cevaplarsanız sevinirim.
Uygulamanızın tamamı bitti mi?
Bittiyse memnun kaldınız mı ve bu geçen süre boyunca memnuniyetiniz devam etti mi?

Dermapen ile mezoterapi yaptırmaya doğum,güneş ve sivilce lekelerim için başladım. seanslar çok acılı ve kanamalı bunu rahatlıkla söylemeliyim. Hele de gözenekler açıldıkça ürünleri sürdüklerinde yanıyo da yanıyo İlknseansla birlikte cilt tonum açıldı. Ve birlikte kullandığım ürünler yer yer kuru yer yer sivilceli olan cildimi canlandırdı. Tüm sorunlar ortadan kalktı. Baya pahalı olduklarını söylemeliyim. Lekelerim ise 2. Seansta açıldı. Bugün 3. Sünü yaptırdım. Toplamda 6 seans alıcam. Sonlandığında deneyimlerimi paylaşırım. Yaşım 31 artık dermakozmetik ürün kullanmam gerektiğini anladım.

uygulama üzerinden bir yaz geçirince lekeler tekrar belirdi hatta artmış gibi hissediyorum

Merhaba aynı şey banada oldu tektük sivilcem çıkardı şimdi bütün yüzüm yara 5 aydır evden cıkmıyorum gitmedğim doktor kalmadı roucctane icicem son çare öyle gözüküyor ben sadece şunu sormak istiyorum sonuçta bu işlemden sonra cildimiz tepki gösterdiği için sivilcemiz çıktı içten oluşan bi sorun değil etki ettimi sizde rouctane

Eklentiler

• 670B4A79-DE97-45A2-9260-D255D8148082.jpeg
    670B4A79-DE97-45A2-9260-D255D8148082.jpeg
    87,6 KB · Görüntüleme: 146
Kizlar merhaba
Bence burdaki olumsu yorumlardan etkilenip hemen vazgeçmeyin ilk önce gideceğiniz yeri araştırım yaptıran kişilerin yorumlarını mutlaka okuyun. Rastgele bir yere girip anlaşmayın.
Ben izmirde yaptırıyorum sivilce çukurlarim için ilk gün gittim ilk once cilt bakimi yapıldı ciltten ölu deri alındı. Uyusturucu krem sürüldü yaklaşık 15 20 dakika tüm yüzüme delik olmayan yerler dahil uygulandi daha sonra serum suruldu.yüzümde tüp patlamış gibiydi herkes yolda bakiyordu Bana eve gidince tum yuzume bolca sudokrem surmem ve o gun yuzumu yıkamamam ve diger seansa kadar gunes kremi ve nemlendiriciyle yuzumu kuru birakmamam soylendi. Ertesi gun sudokrem sayesinde yuzumdeki sislikte kizariklikta %80 geçti bu arada her seans arası 1 hafta benim. Bu arada sudokrem bebek yanik ve pisiklerinde kullanilan bi kremdir. Kafaniza gore nemlendirici surmeniz uygun degil. Ve ne kadar makyaj yapin sıkınti olmaz deselerde. Çok özel bi durum yoksa yapmayin hem gözenekleriniz acık hem yuzunuzde ciddi tahribat var cilt kendini yeniliyor. Ilk seansin 3. Gununde gozle gorulur farki esim dahil herkes surekli soylemeye basladi. Bu iyilesme suresi herkesin cilt tipine gore farklilik gosterebiliyormus oyuzden ilk seanstan sonra olumlu sonuc alanda var 3.senastan sonra alanda. Ben suan cok memnunum cildim soyuldukca aydinlaniyor gözeneklerim ufaliyor cilt tonum eşitleniyor.
Sizden ricam gideceğiniz yerin pahali ya da lüks bi semtte olmasina aldanmayin cok iyi arastirin giden kisilerin internetten yorumlarini tavsiyelerini dikkate alin. Ve herkesin cilt yapisi bir olmadigi icin yuzunuzdeli gec iyilesen kizarikliklar morluklar sizi hemen uzmesin. Cildinize iyi bakin nemlemdirin ve gunes koruyucusu mutlaka kullanin. (Ozellikle leke icin gide ler) seansina 700 tl veren kisilerin doktorlari ne surmesi gerektiğini bile soylememis cogu arkadasa eger soylenmediyse mutlaka sudokrem tavsiye ederim cildi yatistirip iyilestiriyor. Guzel olmak zahmetli bir is acısız dermapende yok malesef bu arada ben a2 clinice gidiyorum özge hnm hem cok bilgili hem.cok detayci tavsiye ederim cok memnun kaldim.
Siz nereye gitmiştinizzz bende dermapen istiyorum da eger memnunsanizzz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X