Derin ve sert cinsel ilişki sonrası kasık ağrısı

Tamamını almadan olmaz ki zaten yav. Bilemedim.
Bazı pozisyonlar tamamını almıyor mesela kelebek pozisyonu g noktasına ulaştığı için kadına çok zevk verir ama pozisyon nedeniyle penisin tamamı vajenin tam derinine inmez. Siz tek pozisyon sevişiyorsunuz sanırım misyoner ve doggy gibi 🤣

Merhaba 6 aylık evliyim. Ne zaman derin ve sert ilişki yaşasam ertesi günü ağrım oluyor. İlişki esnasında hiç ağrı olmuyor yanma batma acı olmuyor hoşuma gidiyor ama ne hikmetse ertesi gün kasığımda ağrı oluyor ve şiddetli olmuyor kendi kendine de geçiyor 3-4 günde. Şunu fark ettim uzun sürerse ve tüm ilişki boyunca derin ilişkiyse böyle oluyor. Derin ilişki dediğim penisin tamamını köküne kadar alarak ve hızlı git gel yapmak. İşte bu ertesi günü kasık ağrısı yapıyor bende. Bu arada yavaş yapınca veya penisin yarısını içime alarak yaparsam veya köküne kadar alsam dahi tüm ilişki boyunca tamamı içimde bulunmazsa hiç bir problem olmuyor. Bu normal mi bunu yaşayan var mı?
Farklı bir pozisyon denediyseniz veya biraz fazla zorladıysanız kasık ağrısı yapar hele bi de yeni evliymişsiniz süreyi çok uzun tutup sürekli sert yapmayın arada kontrolü siz alın. Kontrolün sende olduğu pozisyonlar tercih edebilirsiniz cowgirl pozisyonu gibi. Senin anlattığın duruma tıp dilinde deep penetration deniliyor.

Bazı pozisyonlar tamamını almıyor mesela kelebek pozisyonu g noktasına ulaştığı için kadına çok zevk verir ama pozisyon nedeniyle penisin tamamı vajenin tam derinine inmez. Siz tek pozisyon sevişiyorsunuz sanırım misyoner ve doggy gibi 🤣
Yetiyo şükür ikisi. Siz aerobik hareketlere devam edin.

Merhaba. Gözde canlandırmalı hissedeceğinizi fark etmedim çünkü kadın yardımlaşma sitesi yani birbirimize yardım edebileceğimizi düşünmüştüm o yüzden böyle yazdım. Googleda bilgi var doğru ama bilimsel kopyala yapıştır bilgiler vardı yaşamış kişiler söylemiyordu o yüzden ben sadece bu şekilde yaşayan var mı yoksa normal değil mi onu merak etmiştim kötü bi niyetim yoktu. Çünkü ben bilgili olsaydım yardım edici şeyler yazardım ya da bilgilendirici şeyler yazardım sanırım yani dalga geçmezdim. Bu yüzden de dalga geçileceğini düşünmemiştim.
Bilgili yorumu bilgili insan yapar burayı da teyzeler sarmış Facebook gibi. Daha kökleme tabirini bilmeyip bi de üstüne dalga geçmişler tek tip sevişen insanlar her pozisyonu derin penetrasyon sanmışlar çok güldüm bi de bunlar çoluk çocuk sahibi ne yazık ki Türkiye’de cinsel bilgi bu kadar. Sen farklı pozisyonlar dene yazdığım şeyi dikkate al 🤣

Çok profesyonel konuşuyorsun 😂😂

Bilgili yorumu bilgili insan yapar burayı da teyzeler sarmış Facebook gibi. Daha kökleme tabirini bilmeyip bi de üstüne dalga geçmişler tek tip sevişen insanlar her pozisyonu derin penetrasyon sanmışlar çok güldüm bi de bunlar çoluk çocuk sahibi ne yazık ki Türkiye’de cinsel bilgi bu kadar. Sen farklı pozisyonlar dene yazdığım şeyi dikkate al 🤣
Sevgili çok bilgili insan kör olmana üzüldüm bak üyelik iptali yazıyo nick yanında 💔

Yetiyor olabilir de bari bilmiyor gibi davranıp kendini rezil etme koca koca insanlarsınız ama zeka küçük kalmış 🤣🤣🤣 kadının söylediği durum deep penetration 🤣🤣🤣
öğret sen bize yaa biz bilmiyosss nevır bilgi dont yani zero

E herkes kendi alanında uzman. Mesela ben de senin Yueçiler ve Maveraunnehir arasındaki bağlantıyı bilmemeni yadirgamam. Sen de bizi yadirgama. Herkes kendi mesleki birikiminin ekmeğini yiyor 😜

öğret sen bize yaa biz bilmiyosss nevır bilgi dont yani

E herkes kendi alanında uzman. Mesela ben de senin Yueçiler ve Maveraunnehir arasındaki bağlantıyı bilmemeni yadirgamam. Sen de bizi yadirgama. Herkes kendi mesleki birikiminin ekmeğini yiyor 😜
basit cinsel bilgileri bilmek için bu meslekte olmanız gerekmez ama sen bilirsin teyze byssss

Aa tarihçi misin

X