derin plan yüz germemi Endoskopi mi!!!

Merhaba arkadaşlar benim dün zekeriya bey de ameliyatim vardı gözlerim biraz şişlik ten dolayı bulanık yazmakta zorluk çekiyorum ama sizlere fikir olması açısından dün ve bugünün resimlerini ekliyorum

Normalde sadece alt yüz olacaktım ama son anda değiştirdik goz alti yine biraz gevşedigi için malum 11 sene olmuştu ilk endeskopik şakak germe ameliyatim yaşla birlikte yine gidiyor göz altları hepsini birlikte yaptı zekeriya bey

Ameliyattan uyandığımda ne baş dönmesi ne mide bulantısı hiç birsey yaşamadım agrimda yoktu ve bütün gece yatmadım yürüdüm koridorda aşağı indim çıktım

Bugün biraz ağrı hissettim ama ağrı kesiciler ile kontrol altına alinacak Bi ağrı herseyi yiyip icebildim hatta dün şu yumuşak sekerler varya jelibon ondan bile yedim:KK66:)) çantamda kalmış yani hiç bi kısıtlama olmadı cene bölgemde

Bugün şişlik biraz daha gözlerde arttı buda normal diye düşünüyorum sormak istediğiniz sorular varsa cevap verebilrim seve seve resimleri de albüme biraktim

Merhaba arkadaşlar benim dün zekeriya bey de ameliyatim vardı gözlerim biraz şişlik ten dolayı bulanık yazmakta zorluk çekiyorum ama sizlere fikir olması açısından dün ve bugünün resimlerini ekliyorum

Normalde sadece alt yüz olacaktım ama son anda değiştirdik goz alti yine biraz gevşedigi için malum 11 sene olmuştu ilk endeskopik şakak germe ameliyatim yaşla birlikte yine gidiyor göz altları hepsini birlikte yaptı zekeriya bey

Ameliyattan uyandığımda ne baş dönmesi ne mide bulantısı hiç birsey yaşamadım agrimda yoktu ve bütün gece yatmadım yürüdüm koridorda aşağı indim çıktım

Bugün biraz ağrı hissettim ama ağrı kesiciler ile kontrol altına alinacak Bi ağrı herseyi yiyip icebildim hatta dün şu yumuşak sekerler varya jelibon ondan bile yedim:KK66:)) çantamda kalmış yani hiç bi kısıtlama olmadı cene bölgemde

Bugün şişlik biraz daha gözlerde arttı buda normal diye düşünüyorum sormak istediğiniz sorular varsa cevap verebilrim seve seve resimleri de albüme biraktim
Çok geçmiş olsun. Sonuç harika olur umarım. Derin plan germe oldubuz sanırım. Gözlere de badem göz mü yapıldı?

Çok geçmiş olsun 3 gün önce arkadaşım oldu gözleri onun da açılmıyordu yeni yeni açılıyor bize yazamamıştı....normal süreçler sıkıntısız iyileşme süreci diliyorum

Çok teşekkür ederim yok badem goz olmadı bende üst goz kapağı alındı ve alt onun dışında alt yuz derin plan evet
İlknurcum çok geçmiş olsun canım benim. Ya senin üst ve alt kapakta hiç fazla deri görünmüyor. Doktor nasıl aldı çözemedim. Çok güzel olmuş yavrum. Bir an önce iyileş.

İlknurcum çok geçmiş olsun canım benim. Ya senin üst ve alt kapakta hiç fazla deri görünmüyor. Doktor nasıl aldı çözemedim. Çok güzel olmuş yavrum. Bir an önce iyileş.
Merhaba ablacım yoktu zaten çok fazla değil di gülünce biraz belli oluyordu böyle Bi ameliyata girip sonra bikac sene geçince hadi bida bida onun için yatmayim dedim hepsi aradan çıktı yine :))

merhaba çok geçmiş olsun umarım çok çok güzel sonuçlar alırsın ,

ama birşey sorup ögrenmeyi çok istiyorum ,

ağzını hiç açamıyormusun hani çeneni alttan kapatmışlar yaa ,

sana bakarken bile ben nefessiz kaldım desem doğru olur, çünkü ben burnumdan hiç nefes alamam kemikle kapalı ,
ağzım kapanırsa ölürüm NET , ileride bende boyun germe için opu olmayı çok istiyorum ,

ama ağzımı kapatırlarsa vazgeçebilirim o kadar yanii , lütfen görüp dönüş yaparsna çok seevinirim

merhaba çok geçmiş olsun umarım çok çok güzel sonuçlar alırsın ,

ama birşey sorup ögrenmeyi çok istiyorum ,

ağzını hiç açamıyormusun hani çeneni alttan kapatmışlar yaa ,

sana bakarken bile ben nefessiz kaldım desem doğru olur, çünkü ben burnumdan hiç nefes alamam kemikle kapalı ,
ağzım kapanırsa ölürüm NET , ileride bende boyun germe için opu olmayı çok istiyorum ,

ama ağzımı kapatırlarsa vazgeçebilirim o kadar yanii , lütfen görüp dönüş yaparsna çok seevinirim
Merhaba canım çok tsk ederim aaa yok olurmu hiç çok hafif lastikli Bi bandaj o acabiliyorsun normalde çok sert şeyler ilk bikac gün yenmemeli ama herseyi yedim inanın hiç bi sorun yok ağız açma hareketlerinde 🥰

Merhaba canım çok tsk ederim aaa yok olurmu hiç çok hafif lastikli Bi bandaj o acabiliyorsun normalde çok sert şeyler ilk bikac gün yenmemeli ama herseyi yedim inanın hiç bi sorun yok ağız açma hareketlerinde 🥰

yeme içme hiç problem değil benım bütün meselem ağızım kapanacak nefes alamıyacakmışım gibi hissetmek
inan seni görünce bir 10 dk nefes almakta zorlandım , kendi ağzım kapanmış gibi hissettim
tekrar geçmişler olsun ,teşk ederim

yeme içme hiç problem değil benım bütün meselem ağızım kapanacak nefes alamıyacakmışım gibi hissetmek
inan seni görünce bir 10 dk nefes almakta zorlandım , kendi ağzım kapanmış gibi hissettim
tekrar geçmişler olsun ,teşk ederim
Yok canım kesinlikle kapanmıyor çok hafif Bi bandaj zaten bikac gün sonra onuda aliyolar hiç bi kısıtlama yok
Tsk ederim tekrar

Merhaba, 2021 Ekim de dr la görüşerek fiyat almıştım. Eşimde doktor olduğu için fiyatda ekstra bişey yapabilirmi demiştim. 50 bin TL olarak fiyat verdi. Ozaman döviz bu hareketlilikte değildi.Yüzünüz için ne gerekiyorsa yapılacak dedi. Fotoğraflarımı göndermiştim, endoskopik orta yüz germe için uygunsunuz fakat ilerleyen zamanlarda 8-10 yıl sonra alt yüz için derin plan ihtiyacınızda olabilir dedi. Üst göz kapağı fazlalığıda vardı. Endoskopik orta yüz germe-Üst göz kapağı- Alt göz kapağı -Kantoplasti yapıldı. Kaş ucunuda kaldırdım dedi. Altı göz kapağı ile benim şikayetim yoktu ama yapılması gerekiyor dedi. Alt göz kağaında ilerleyen zamanlarda aşağı çekme olmaması için kantoplasti yani badem göz ekleyeceğim, böylece çift koruma olacak dedi. Dolayısıyla yüzüme eklenen diğer işlemler fiyatı değiştirmedi.
İlk 10 gün gözlerimi dahi açamıyor , göz kapaklarım tam kapanmıyor. görme kapasitemde %70 oda bulanıktı. Şuan 27. günüm gözümün birinde epitelde hasar var. göz kapaklarımı açıp kapadıkça o bölge daha çok tahriş oluyor. O nedenle göz doktoru şeffaf lens takarak iyileşinceye kadar teması keselim dedi. öyle rahatladım. Yani kantoplasti (badem göz) olayı sanırım yüzümde yabancılık hissettiren. O yüzden şuan yorum yapmak istemiyorum. şuan değişim için %50 desin dedi. o yüzden şuan ne yorum yapsam yanlış olur. Çünkü , şuan görüntü oldukça yapay.
Bu arada erhan eryılmaza karar vermeden önce karaca başaran ve ozan bitik ile görüştüm. Karaca başaran muayene ücretli 600 tl almıştı. asistanları fotoğraflarıma göre ameliyat fiyatlarını ilettiler. Fakat doktora bile göstememişler ki, yüzyüze görüşmemde doktor derin plan önerdi. 41 yaşımda derin plan düşünmek istemedim çünkü kulak önü kesilere henüz sıcak bakmıyorum. Haliyle karaca başaran a muayene ücretini boşuna vermiş oldum. doktor sekreterinin gelişigüzel özentisiz davranışıydı bence. 2021 ekim fiyatları, üst göz kapak 13 k, alt kapak 16 k, derin plan mini yüz germe 45 k, temporal lift 22 k, yağ enjeksiyonu 14 k idi.
Ozan bitik ise bence kesinlikle tercih edilebilecek bir doktor. yüzle ilgili olarak araştırma sonucum tabiki. derin plan yaptıracak olsam kesinlikle ozan bitik i tercih ederdim. 2021 ekim fiyatları: üst göz kapağı 10 k, alt göz kapağı 10 k, derin plan face lift : 40 k , endoskopik yüz germe 40 k.
neden endoskopik yüz germeye ve erhan eryılmaza karar verdim?
41 yaşındayım ve derin planı şuan yaptırırsam 50-55 yaşında tekrarı olur olmaz bilemedim. kulak önü kesi dikiş izleri istemedim. yüzümde deri fazlalığı çok yoktu. ama alt yüzde nazolobial çizgilerim vardı. bişektomi ihtiyacım var gibi düşünüyordum. ağız kenarındaki yağları alıp atmayız, o yağları yukarı doğru taşırız, endoskopik orta yüz germe ile ağız çevresi için %50 fayda görürsün demişti Erhan bey.
Ayrıca Emel Bayar Tuncel kendi instagram sayfasında ve youtobe da end.mid.face ameliyatını gün gün paylaşmıştı. Sonucu beğenmiştim. Dolayısıyla endoskopik orta yüz germeyi denemeye karar verdim. Bu arada Emel Hanımın amiliyatını yapan eşi ve asıl hocası Erdem Tezel le de görüştüm. 2021 ekim fiyatı 120 k idi.
Neden Erhan Eryılmaz? Bu platformada 2 yılda endoskopik yüz germe amaliyatı olan herkesi okudum araştırdım. ortalama 100 kişi sonucunu raporladım. Bu ameliyatda memnuniyet oranı %99 olan doktor Erhan Eryılmaz dı. Dolayısıyla araştırmam beni bu doktora yöneltti.
Kendi ameliyatımla ilgili yorumlarımı 1 ay sonra yapacağım. Bu yöntem başarılımı? doğru hastadamı başarılı? süreç nasıl? totalde memnuniyet oranım ne? badem göz teknikleri ve süreçleri hepsini anlatacağım. 1 ay sonra çünkü şuan cevapları bende bilmiyorum. yada şuan cevap verirsem hepsine olumsuz yanıt veririm. buda sağlıklı olmaz.
sevgiler
Nasıl oldunuz durumunuz hakkında bilgi verebılecek durumdamısınız

Nasıl oldunuz durumunuz hakkında bilgi verebılecek durumdamısınız
Tabiki cnm iyi hissediyorum kendimi yarin yeni resim atacağım biraz tuaf şekilde ödem ler dengesiz iniyor yatış pozisyonumu anlamadim ama Bi gün uyanıyorum sag tarafım şişlik bir gün sol tuaf bu yüzden sizleri de yaniltmayim diye resim yuklemedim yarin atiyorum resim onun dışında ağrım hiç yok dışarı çıkıyorum bikac gündür maske takıyorum gözlerdeki dikislerin büyük kısmı düştü belli belirsiz şişlik te indi biraz morluklar var ama yüzüm hala şişlik var

Tabiki cnm iyi hissediyorum kendimi yarin yeni resim atacağım biraz tuaf şekilde ödem ler dengesiz iniyor yatış pozisyonumu anlamadim ama Bi gün uyanıyorum sag tarafım şişlik bir gün sol tuaf bu yüzden sizleri de yaniltmayim diye resim yuklemedim yarin atiyorum resim onun dışında ağrım hiç yok dışarı çıkıyorum bikac gündür maske takıyorum gözlerdeki dikislerin büyük kısmı düştü belli belirsiz şişlik te indi biraz morluklar var ama yüzüm hala şişlik var
Cok gecmis olsun canim yeni gordum 🧿 masallah cok iyi gorunuyosun erken donem icin ben fenaydim🫢
Iyi yapmisin simdi 15/20 sene sefasini surersin artik
Her hafta resim ekle cok merak edenler oluyor haliyle. Bende cumartesi gordum zekeriya hocami
Gelen giden chanel diyomus oda senmisin chanel dedi bana 🤣 evet dedim cok tatli bir doktor ya elleri dert gormesin

Cok gecmis olsun canim yeni gordum 🧿 masallah cok iyi gorunuyosun erken donem icin ben fenaydim🫢
Iyi yapmisin simdi 15/20 sene sefasini surersin artik
Her hafta resim ekle cok merak edenler oluyor haliyle. Bende cumartesi gordum zekeriya hocami
Gelen giden chanel diyomus oda senmisin chanel dedi bana 🤣 evet dedim cok tatli bir doktor ya elleri dert gormesin
Çok teşekkür ederim cnm 🥰 inşallah hayırlısı bakalım evet yarın resim yüklerim benim ödem Bi taraftar indi diğer taraf şakak şişlik var o yüzden resim atmadim insanları ysniltmayim dedim :KK66:) tabi tüm süreci yollayacam resim bu arada sanada gerçekten maasallah hep kulaklarini cinlattik arkadaşım duydum ile sana ulaşamadım hatta o yazmis :)) saolsun benide görmeye geldi sırada ayın 21 i de onun ameliyat var hayırlısı ile

X