Derin mevzu :) diyetisyen

Yusmer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
1.799
830
Selam arkadaşlar diyetisyene gidip kilo alan var mı? Bana bi liste yaptı ıse yarar mı bilmiyorum kararsızım.:dondurma:

Yok canım agır degıl de ben saatlere uyamıyorum:) sabah 9 da kahvaltı yumurta peynir zeytin cevız ekmek salatalık domates.. 11 gbı meyve kuru yemıs.. Saat 1 de baklagıl veya et tavuk yemegı corba salata yogurt.. Saat 3 te yogurt meyve kuru yemıs.. Saat 7 8 gbı sebze yemegı corba pılav salata yogurt.. 10 gbı meyve tatlı vs kabataslak boyle bısey
Bende Online diyet yapmayı düşünüyorum ama daha başlamadım neler var senin diyetinde çok mu ağır

Nasıl listeniz tam olarak yazarmısınız.
Ben gittim ama yiyerek kilo almadım mamalar var 4 ay kullandım 6 kilo aldım.
Bırakınca yine verdim. Yemem normal aslında ama ekmek yiyemiyorum diyetisyenin listesibde ise günde 9 dilim ekmek vardı.
Verdiği liste bana çok sağlıksız geldi.üstelik 6 porsiyonda meyve vardı. Yani bunları yiyebilsem zaten ne işim var diyetisyende

Evet benımkı de meyve vardı yarım kılo gunluk :) bende uygulayamadım bugun mama yazdırdım.. Sanada kılo aldırmasına cok sevindim heveslendım ıyıce :)
Nasıl listeniz tam olarak yazarmısınız.
Ben gittim ama yiyerek kilo almadım mamalar var 4 ay kullandım 6 kilo aldım.
Bırakınca yine verdim. Yemem normal aslında ama ekmek yiyemiyorum diyetisyenin listesibde ise günde 9 dilim ekmek vardı.
Verdiği liste bana çok sağlıksız geldi.üstelik 6 porsiyonda meyve vardı. Yani bunları yiyebilsem zaten ne işim var diyetisyende

Çok istikrarlı olman lazım mamalar biraz ağır son 20 taneyi içemedim günde 2 tane ya da 3 tane içiyordum.43 kilodan 49 a çıktım.şimdi 47 48 gidip geliyorum.
Meyve neysede ekmek işi zor.ben yemek yemiyor değilim ama kilo yapıcı şeyler yemiyorum.
Çorba yoktu listemde salatada yemek sonunda yenicekti.
Kızartma da yoktu bol süt yoğurt meyve ekmek vardı.
Şuan kilomu cicibebe ile korumaya çalışıyorum işe de yarıyor.
Aslında bir liste yapsak.
Kilo almak isteyenler katışsa belki motive ederiz birbirimizi

Çok istikrarlı olman lazım mamalar biraz ağır son 20 taneyi içemedim günde 2 tane ya da 3 tane içiyordum.43 kilodan 49 a çıktım.şimdi 47 48 gidip geliyorum.
Meyve neysede ekmek işi zor.ben yemek yemiyor değilim ama kilo yapıcı şeyler yemiyorum.
Çorba yoktu listemde salatada yemek sonunda yenicekti.
Kızartma da yoktu bol süt yoğurt meyve ekmek vardı.
Şuan kilomu cicibebe ile korumaya çalışıyorum işe de yarıyor.
Aslında bir liste yapsak.
Kilo almak isteyenler katışsa belki motive ederiz birbirimizi
Yaa ıstıkrar bende olmadı lıste konusunda bebegım var her zaman vaktinde ne yazdıysa onu yıyemedım tren kactı.. Sabah kahvaltımı aksam yemegımı sıkı yerım ha kahvaltıyı gec yapıyorum bu kayıp benım ıcın..bırbırımızı motıve etsek super olur

Benimde çocuğum küçük düzenli yiyemedim. Şimdi oturup beraber yiyoruz.
Bugün kahvaltı yapamadım yumurta yiyemiyorum süt içemiyorum.
5 6 fındık yedim 1 muz ve 8 9 cicibebe ile yarım bardak süt 2 çorba kaşığı pekmez 1 çorva kaşığı bal yapıp yedim.
Akşam yatarkende kek yer yatarım.
Yazalım burdan konu açmak isteyen olursa da katılırım.
Desteğe ihtiyacım oluyor.
Başlayalım bugünden.
Umarım işe yarar fayda görürüz.
İçmediğim mamalarıda içmek istiyorum son kullanma tarihleri 1 ay kaldı ama içim almıyor artık

Benimde çocuğum küçük düzenli yiyemedim. Şimdi oturup beraber yiyoruz.
Bugün kahvaltı yapamadım yumurta yiyemiyorum süt içemiyorum.
5 6 fındık yedim 1 muz ve 8 9 cicibebe ile yarım bardak süt 2 çorba kaşığı pekmez 1 çorva kaşığı bal yapıp yedim.
Akşam yatarkende kek yer yatarım.
Yazalım burdan konu açmak isteyen olursa da katılırım.
Desteğe ihtiyacım oluyor.
Başlayalım bugünden.
Umarım işe yarar fayda görürüz.
İçmediğim mamalarıda içmek istiyorum son kullanma tarihleri 1 ay kaldı ama içim almıyor artık
Ben şimdi misafirlikteyım uyamama fazla ama mamalar gelınce başlıcam içmeye

X