derdim yüzümdeki lekeler. sperm iyi geliyormuş bilen varmı???

Kantaron yağı iyi gelir mi ? Yüzdeki lekelere vs
Evet kesinlikle. Annemin sırtında çok büyük bi güneş lekesi vardı hiç geçmiyordu kaç tane krem kullandı. Sonra sırt ağrıları iicn kantaron sürmeye başladı lekeden eser yok. Baya kaymak gibi oldu orası. Ben de yüzüme sürmeye başladım her gün. Normal krem niyetine geceleri sürüyorum yatmadan

Evet kesinlikle. Annemin sırtında çok büyük bi güneş lekesi vardı hiç geçmiyordu kaç tane krem kullandı. Sonra sırt ağrıları iicn kantaron sürmeye başladı lekeden eser yok. Baya kaymak gibi oldu orası. Ben de yüzüme sürmeye başladım her gün. Normal krem niyetine geceleri sürüyorum yatmadan
Bende sürüyüm o zaman kantaron yağınhakkında kılıç yaralarını bile iyi eder yazıyor (eskiler kullanırmış) hücre yenileyici özelliği var herhalde başlıyorum bugünden itibaren 😊

bende bunu duyduğumda iğrenç gelmişti. eşim ilişki sırasında göbeğime boşaldığında sürdüm yüzüme bi hafta boyunca gerçekten gozle görülür fark oldu. iğrenmek biraz psikolojik bence iğrenilecek bi tarafi yok. hatta dudak cevreme sürünce tadina bile baktım. hafif sekerli muz tadinda bi tadi var hoşuma gitti :)

bende bunu duyduğumda iğrenç gelmişti. eşim ilişki sırasında göbeğime boşaldığında sürdüm yüzüme bi hafta boyunca gerçekten gozle görülür fark oldu. iğrenmek biraz psikolojik bence iğrenilecek bi tarafi yok. hatta dudak cevreme sürünce tadina bile baktım. hafif sekerli muz tadinda bi tadi var hoşuma gitti :)
Senin Fake olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam

Dermarolleri kremler ile denedinizmi? Ve hatta Haftada bir ipek kese yüz keseleme eylemini tabi çok yavaş hareketle denediniz mi?
Sorduğunuz şey nebileyim ya çok saçma iğrenç .

Senin Fake olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam
bende fake olmadigimin üzerine yemin ederim, yaşadığımı biraz açık yazdım diye hemen fake damgasi yapistiriyosunuz. beni burda kimse taniyamaz diye açık yazdım yoksa herekse anlatilacak seymi bu

bende fake olmadigimin üzerine yemin ederim, yaşadığımı biraz açık yazdım diye hemen fake damgasi yapistiriyosunuz. beni burda kimse taniyamaz diye açık yazdım yoksa herekse anlatilacak seymi bu
Ne biliyim dudak çevresi tadı şekeri muzu sütü karıştırınca öyle düşündüm heralde

Bunu bende duymuştum 😀cildi yeniliyomuş beyazlatıyomuş ama hiç denemedim .

kızlar günaydın,

benim cildim çok problemli lekeli bu benim için çok büyük bir dert. doktora gittim çok krem falan kullandım ama pek bir fayda göremedim. bugünde internetten araştırırken denk geldim sperm çok iyi geliyormuş taze spermle cilde maske yapıp 20 dakika sonra ılık su ile temizleniyormu. epey araştırdım. deneyen ve faydasını gören çok insan var. sonuçta evliyiz ayıp bişey yok. sizlerden deneyen faydasını gören oldumu.
Kocan tiksinmezse güzel ben denk gelmedim çevremde açıkçası

Konu hortlamış ama neyse.
İdrarını sürmeyi duymuştum, spermi şimdi duydum, yakında çıkıp b*k sür diyecekler galiba 🤮

Hücre yenileme özelliği var, deneyenler de çok evet ama şahsen benim midem bulanır. Cilt lekeleri için daha farklı doğal şeyler deneyin bence...
Bence bu aşırı doğal. Fazla doğal hatta 🤪

kızlar günaydın,

benim cildim çok problemli lekeli bu benim için çok büyük bir dert. doktora gittim çok krem falan kullandım ama pek bir fayda göremedim. bugünde internetten araştırırken denk geldim sperm çok iyi geliyormuş taze spermle cilde maske yapıp 20 dakika sonra ılık su ile temizleniyormu. epey araştırdım. deneyen ve faydasını gören çok insan var. sonuçta evliyiz ayıp bişey yok. sizlerden deneyen faydasını gören oldumu.
Kim hortlatdi bu konuyu ya midem kalkti yine.

kızlar günaydın,

benim cildim çok problemli lekeli bu benim için çok büyük bir dert. doktora gittim çok krem falan kullandım ama pek bir fayda göremedim. bugünde internetten araştırırken denk geldim sperm çok iyi geliyormuş taze spermle cilde maske yapıp 20 dakika sonra ılık su ile temizleniyormu. epey araştırdım. deneyen ve faydasını gören çok insan var. sonuçta evliyiz ayıp bişey yok. sizlerden deneyen faydasını gören

kızlar günaydın,

Aaaa konu 2017 ye aitmiş canlanmiş😂

X