Depremzede Ve Dışarıda Olan Kardeşlerimiz İçin El-Latif Zikri Okuyoruz..

@Ada-anne
Tubismavis Tubismavis
Kızlar yasin kitapların arkalarında bazen esmalar oluyor ..
Ordan da bakabilirsiniz okunuş ve yazılışlarına..
Benim kitabımlarım da El-Latif yazıyor ve öyle okunuyor..
Kitaplarımın bir kaç tanesinden fotoğraf paylaşıyorum..
El-Latif esması ..
IMG_20230223_211901.jpg
IMG_20230223_212059.jpg

Ekleme yapayım mesela El Safi yazılır ama zikirler de dualar içerisinde ya diye okunur her esma nasıl bizler Ya safi diye okuyoruz tesbihlerimiz de aynen öyle

Aynen Ya Latif diye okunur esmalar da yazı şekli öyledir fakat zikirlerde YA eklenir

Ya kelimesi eyyy anlamındadır

Ey Latif olan rabbim anlamın da El Latif El Hakem El Hafız şeklinde yazılır Ya diye zikir yapılır
Ee şimdi nasıl okuyalım peki parem kafam karıştı 🙄

Ee şimdi nasıl okuyalım peki parem kafam karıştı 🙄
Canım niyetimiz belli kimden ne istiyoruz belli Rabbime sesleniyoruz onun adıyla ona yalvarıyoruz Rabbim biliyor görüyor çünkü makamına ulaşsın ve zikrimizi kabul etsin ..
Böyle devam edilsin dediğim gibi yine onun adını söylüyoruz..inşallah yaradan Amin der ve kullarımın sesini duydum der..El latif le devam edilsin başka zikirler de Ya olarak okuruz fark etmez..🤲🤲🤲🥰🥰🥰❤❤🤲🤲🥰🥰🥰

Canım niyetimiz belli kimden ne istiyoruz belli Rabbime sesleniyoruz onun adıyla ona yalvarıyoruz Rabbim biliyor görüyor çünkü makamına ulaşsın ve zikrimizi kabul etsin ..
Böyle devam edilsin dediğim gibi yine onun adını söylüyoruz..inşallah yaradan Amin der ve kullarımın sesini duydum der..El latif le devam edilsin başka zikirler de Ya olarak okuruz fark etmez..🤲🤲🤲🥰🥰🥰❤❤🤲🤲🥰🥰🥰
Tamam canım 🥰 ben arada ya diye geçiyorum yine alışkanlık 🙈
Aynen cnm Rabbim kabul buyursun inşallah ♥️

X