Deprem

Evet bende görünce çok üzüldüm a dan z ye herrr türlü ihtiyaçları bu insanların

Geçen top gönderdik. Top ihtiyaç olur mu evet oluyormuş. Çünkü çocukların oynaması lazım gülmesi lazım. Bir top bile ne kadar mutlu ediyor çocukları. Kalbimiz depremzede ile dalga geçecek kadar kararmadı şükür

Epilasyon aleti yerine paketli yani daha once kullanilmamis jilet daha saglikli olur sizin icin. Neye ihtiyaciniz varsa yazin lütfen. Kimse size imada bulunmadi, yanlis anladiniz. Epilasyon bir ihtiyactir. kaş almak, oje sürmekte isteyebilirsiniz bunlar cok normal. Sonucta devam eden bir hayatiniz var

evet öyle tabi bende aynı fikirdeyim hanımefendi bozulunca öyle ima olduğunu düşündüm o da öyle düşünmüş tabi ki epilasyon da ihtiyaçtır
Rabbim kimseye yaşatmasın. Elimizin altındaki onca gereksiz gordugumuz esya şuan bizim en temel ihtiyaclarımız..

Cok tesekkur ederim. Biz cadırkentteyiz burda biz dahil birkac kisinin ve cocuklara kıyafet ihtiyacı var yardım saglayacaklar varsa ozelden yazayım
Hangi ildesiniz?bu ay sonuna doğru yine yardım göndericez tanıdıklarla..küçük kızım olduğu için afet bölgelerine gelmek isteyip gelemiyorum..sadece şunu demek istiyorum hep yanınızdayız..elimizden gelen herşeyi yapıyoruz,keşke daha çok gelse ama maalesef kısıtlı imkanlarımız..

Hangi ildesiniz?bu ay sonuna doğru yine yardım göndericez tanıdıklarla..küçük kızım olduğu için afet bölgelerine gelmek isteyip gelemiyorum..sadece şunu demek istiyorum hep yanınızdayız..elimizden gelen herşeyi yapıyoruz,keşke daha çok gelse ama maalesef kısıtlı imkanlarımız..
Allah razı olsun hepinizden.
Yardımlarınız şifa gibi geldi.. iyiki varsınız hiç tanımadıgımız insanların yardımlarıyla tutunduk hayata..
Malatyadayız biz

Allah razı olsun hepinizden.
Yardımlarınız şifa gibi geldi.. iyiki varsınız hiç tanımadıgımız insanların yardımlarıyla tutunduk hayata..
Malatyadayız biz
Ne demek Allahım bir daha böyle bir felaket yaşatmasın çok üzgünüz çok çok kötüydü..tanıdıklar hangi ile gidecekler bilmiyorum bilgim olunca size yazarım..dostluklar böyle zamanlar içindir..❤️

Ne demek Allahım bir daha böyle bir felaket yaşatmasın çok üzgünüz çok çok kötüydü..tanıdıklar hangi ile gidecekler bilmiyorum bilgim olunca size yazarım..dostluklar böyle zamanlar içindir..❤️
Çok tesekkur ederim. Gondermeseniz bile Allah sizden ve herkesten razı olsun.
İyi insanlar iyiki varlar.
Varlıgınızı gosterdiniz en zor gunlerimizde 🙏

X