Denizyildizinin öyküsü

roxett

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.280
60
46
Bir Adam Okyanus Sahilinde Yürüyüş Yaparken,
Denize Telaşla Bir Şeyler Atan Birine Rastlar.
Biraz Daha Yaklaşınca Bu Kişinin,
Sahile Vurmuş Denizyıldızlarını
Denize Attığını Fark Eder Ve
“Niçin Bu Denizyıldızlarını Denize Atıyorsun?”
Diye Sorar.
Topladıklarını Hızla Denize Atmaya Devam Eden Kişi, “Yaşamaları İçin” Cevabını Verince,
Adama Şaşkınlıkla,
“İyi Ama Burada Binlerce Denizyıldızı Var,
Hepsini Atmanıza İmkan Yok.
Sizin Bunları Denize Atmanız
Neyi Değiştirecek Ki ?” Der.
Yerden Bir Denizyıldızı Daha Alıp Denize Atan Kişi,
“Bak Onun İçin Çok Şey Değişti,”
Karşılığını Verir.

Ben bu hikayeyi her okuduğumda tüylerim diken diken oluyor nedense...İlk üniversitede tezimi kontrolü altında hazırladığım hocamın odasında mantar panoda okumuştum.Ve hemen bir kağıda yazıvermiştim eve gittiğimde günlüğüme geçirmek üzere...Burada da görmek ve okumak beni çok memnun etti.Sağol Roxett...

romance .!.:
Ben bu hikayeyi her okuduğumda tüylerim diken diken oluyor nedense...İlk üniversitede tezimi kontrolü altında hazırladığım hocamın odasında mantar panoda okumuştum.Ve hemen bir kağıda yazıvermiştim eve gittiğimde günlüğüme geçirmek üzere...Burada da görmek ve okumak beni çok memnun etti.Sağol Roxett...

:) memnun olman beni de mutlu etti

Etrafımızda önemsemediğimiz o kadar çok şey varki. Halbuki biraz dikkatli bakabilsek,biraz ilgilensek belki bizler de bir şeyler değiştirebiliriz.

''Sizin Bunları Denize Atmanız
Neyi Değiştirecek Ki ?” Der.
Yerden Bir Denizyıldızı Daha Alıp Denize Atan Kişi,
“Bak Onun İçin Çok Şey Değişti,”
Karşılığını Verir.''

Ellerine sağlık,malesef bizler hep tekbaşına hiçbirşeyin değişmeyeceğine inandık ve hep yanımızda birleri olsun bize destek çıksında elbirliğiyle üstesinden gelelim dedik,hiç öncü olmayı denemedik,geri planda kalmayı,umursamazlığı tercih ettik!!!!!??

X