Denenmiş kilo aldıran ilaç..

Ruqeyya5

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2020
4
-4
28
Arkadaşlar her kese merhaba bu gün sizlere kendimin de deneyip güzel sonuçlar aldığım bir ilaçtan bahs edeceğim. Bende bazı kişiler gibi yiyip-yiyip kilo alamayanlardandım. Ta ki ilacına rast gelene kadar. Hiç bir zararını görmedim denenen çok kişi olumlu yorum yaptı. Size de tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim tavsiyelerimizle ilaç kullanmanı önermem,bir dr a görünüp onun önermesi daha sağlıklı,ama evde yapabileceğin şey ise cicibebe yemek benim kardeşim onunla oldukça kilo almıştı tabiki spor da yapman bu süreci hızlanıracaktır

Arkadaşlar her kese merhaba bu gün sizlere kendimin de deneyip güzel sonuçlar aldığım bir ilaçtan bahs edeceğim. Bende bazı kişiler gibi yiyip-yiyip kilo alamayanlardandım. Ta ki ilacına rast gelene kadar. Hiç bir zararını görmedim denenen çok kişi olumlu yorum yaptı. Size de tavsiye ederim.
Neymis hele soyle

Nedir acaba?

Bende bir ilaç kullanmıştım sadece uyku yaptı başka birşeye yaramadı Sipraktin adı aslında herkeste işe yaramış ama bünyede fark eder tabi

Ben trendyol dan bomba diye bir gıda takviyesi aldım bşr ay da üç kilo aldım alırken de pek inanmamıştım yorumlara bakarak aldım aldirıyo ama göbek bölgesin den biraz alıyorum sporla desteklense daha güzel olur kilo dağılımı

X