dekoratif oda cicegi onerisi

Se_n_299

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
2.716
1.710
38
odaya sehpayla beraber oda cicegi alacagim bi turlu ne alsam bilemedim. odayi guzel gosteren cicek ve cicek rafi onerisi olan var mi nette buldum paylastim boyle birsey nasil ama bu raf deyince cikti nette saksi ve cicegi nasil alacagim

Eklentiler

• Screenshot_20230201_224848_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20230201_224848_trendyol.com.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 115
Ayaklı vazo yazınca Trendyol'a benzerleri çıktı. Bitkinin aynısını istiyorsanız paşa kılıcı olması lazım adının aratınca çıkıyor onlar da

Son zamanlarda straliçe bitkisini çok görüyorum dekorasyon sayfalarında,çok şık duruyor bence.

dracena compacta yı öneririm. oldukça sağlam ve bakımı kolay bir bitki. çok modern duruyor. güneşe bağımlı değil. ortamın hafif aydınlık olması bile yeterli. bu da cam önlerinde yer yoksa iş kısımlarda bile kullanılabilir demek. bu tarz ayaklı bir çiçek sehpası ve saksıyla hoş bir görüntü verecektir.
1678189067030.png

Ikea da cok güzel yapay ama gerçekçi yeşillikler var ben bayıldım ağaçlar falan bir de yapaayçiçekten bakabilirsin

odaya sehpayla beraber oda cicegi alacagim bi turlu ne alsam bilemedim. odayi guzel gosteren cicek ve cicek rafi onerisi olan var mi nette buldum paylastim boyle birsey nasil ama bu raf deyince cikti nette saksi ve cicegi nasil alacagim
Bazı bitkiler odanın hava kalitesini arttırabiliyo.Hem güzel duracak hem havayı temizlemeye yardımcı olacak bitkilerden tercih edebilirsiniz 😊

Devetabanı güzel geliyor gözüme
Daha salaş bir şeyler istiyorsanız sarmaşık gibi aşağıya doğru salınan bitkiler var isimlerini bilmiyorum onlar olabilir

X