değişen cinsel istek

kahvekek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
258
242
Kızlar merhaba ben bazen aşırı istekli oluyorum bazen de canım dokunulmak bile istemiyor. Eşim benden soğur diye korkuyorum sizler daima aynı şekilde mi isteklisiniz?

Allah Allah, neden acaba?
kadın denilen canlı ay içinde sürekli değişen hormonlara bağlı yaşadığı için olabilir mi?

ay hemen kininizi kusup dalga geçmeye yer arayın zaten

herhalde biliyoruz bunu, ama deneyim duymak istediğim için, tek olmadığımı duymak istediğim için olabilir mi?

kadın denilen varlık bilse de duymak istediği için konu açmış olabilir miyim acaba ?

gidin başka yerde dalga geçin

ay hemen kininizi kusup dalga geçmeye yer arayın zaten

herhalde biliyoruz bunu, ama deneyim duymak istediğim için, tek olmadığımı duymak istediğim için olabilir mi?

kadın denilen varlık bilse de duymak istediği için konu açmış olabilir miyim acaba ?

gidin başka yerde dalga geçin
tek kadın siz değilsiniz :KK70:

Kızlar merhaba ben bazen aşırı istekli oluyorum bazen de canım dokunulmak bile istemiyor. Eşim benden soğur diye korkuyorum sizler daima aynı şekilde mi isteklisiniz?
Her zaman şen şakrak olamıyor isek o da bir duygu ve ruh hali değişebilir. Soğumaz eşiniz çünkü onun için de geçerli bu durum 🌸 O duyguya geçmek için size yaklaşır ise zaten yapılması gerekenlerle uyum yakalarsınız😌

Bilmem ki.mesela adetten bir gün önce bile çok istek oluyor.benim mutluyken ve rahatken yüksek.motalim iyi değilken döngünün yarısından sonra benim de düşük oluyordu.mutsuz musun acaba?

regl öncesi zaten aşırı istek oluyor.

mutlu ve rahat olamadım hiç hayatımda

bir kaç gündür iyiydim bu sabah parmağıma araba kapısına sıkıştırdım çok acıdı ve zonkluyor mesela

eşimi seviyorum ve mutlu etmek istiyorum o yüzden isteksiz hissedince kötü hissediyorum ona karşı

regl öncesi zaten aşırı istek oluyor.

mutlu ve rahat olamadım hiç hayatımda

bir kaç gündür iyiydim bu sabah parmağıma araba kapısına sıkıştırdım çok acıdı ve zonkluyor mesela

eşimi seviyorum ve mutlu etmek istiyorum o yüzden isteksiz hissedince kötü hissediyorum ona karşı
Mutlu ve rahat değilsen o yüzdendir bence.ben de öyleydim hafif bir antidepresana başladım ondan sonra isteklendim.

X