Dedektif hakkinda bilgisi olanlar lütfen bakın.

Merhabalar
Eş takibi ve boşanma delili için dedektifler oluyor. Bu konu hakkında bilgisi olan, tanıdığı ya da kendisi bu şekilde yardım almış olanlar bilgi verebilir misiniz lütfen.
Ama dikkat edin derim, bir tanıdığım boşanma için elinde delillerle gitti. Şerefsiz adam aldatıyordu tanıdığımızı. Sonra özel hayatı ihlalden başı belaya giriyordu

Geçen haberlere çıkmıştı kadın kocası için dedektif tutuyor. Adam dedektiflerden şikayeçi oluyordu :KK70:
Takip işinin kamuya açık alanlarda falan yapılması gerekiyormuş,karşı tarafın özelime müdahele falan olursa sıkıntı. Söyliyim dedim.

Bir belgesel vardı. Dedektifin işi almasından itibaren işi nasıl yürüttüğü olayı nasıl açığa kavuşturduğu reality şov olarak gösteriliyordu. Investigation discovery kanalındaydı. Güzel şovdu adını bilsem tavsiye ederdim
Bakayım bulursam izlerim güzel olur

Merhabalar
Eş takibi ve boşanma delili için dedektifler oluyor. Bu konu hakkında bilgisi olan, tanıdığı ya da kendisi bu şekilde yardım almış olanlar bilgi verebilir misiniz lütfen.
Dedektif hakkında bilgim siyah paltolu şapkalı eldivenli gözünde gözlük elinde fotoğraf makinesi ordan oraya gizlenerek koşturan adamlar 🤭

Aklıma sherlock holmes geldi öyle bir dedektif olmayacaksa gunde 1000 tl fazla 😁
Ay bu arada hiç bilmiyordum bu işi yapanların oldugunu

Merhabalar
500.000₺ ye adım adım takip eder her şeyi fotoğraflarım :)

iş ilerledikçe,hafif dolandırıcılığa dönen bir meslektir.
baya bir araştirmanız lazim.

Merhabalar
Senin gibi bende araştırıyordum 2 yer ile çalıştım bin pişman oldum boşuna gitti param rezil oldum kısaca en son tam umudumu kaybetmiştim son kez Aysa Dedektiflik diye bir dedektiflik ofisi var Ankara Kızılay da yerleri onları buldum internetten 10 günlük bir çalışma yaptılar iş bitiminde rapor halinde sundular delilleri ve sayelerinde istediğim tazminatı çocuğun velayetini alarak sorunsuzca boşandım topladıkları deliller sayesinde. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. İşlerinde gerçekten profesyoneller. Aldıkları parayı son kuruşuna kadar hak ediyorlar ve en önemlisi güvenilir olmaları yerleri belli limited şirketler ve işi yasalara uygun hakkıyla yapıyorlar. Bu hususta Aysa Dedektiflik tek geçerim.

X