Dedektif hakkinda bilgisi olanlar lütfen bakın.

orius

Guru
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2012
69
16
Merhabalar
Eş takibi ve boşanma delili için dedektifler oluyor. Bu konu hakkında bilgisi olan, tanıdığı ya da kendisi bu şekilde yardım almış olanlar bilgi verebilir misiniz lütfen.

Ucuz bir şey değil öncelikle onu söyleyeyim.
Günlük eş takibi 1500-2000 liradan başlıyor. Delil bulsanız da bulmasanız da bu parayı ödüyorsunuz. İnternette bir sürü dedektiflik ilanı var,avukatlık bürosu gibi yerler açmışlar baya profesyonelce bu işi yapıyor adamlar.

Bir anda dedektif olasım geldi, hem eğlenceli hem de paralı bir iş 😊

Günlük eş takibi 1500-2000 liradan başlıyor. Delil bulsanız da bulmasanız da bu parayı ödüyorsunuz. İnternette bir sürü dedektiflik ilanı var,avukatlık bürosu gibi yerler açmışlar baya profesyonelce bu işi yapıyor adamlar.

Ben yakalanırdım kesin 😁

Beni de yanına alsana. Benim de hoşuma gitti. Bir dizi vardı Kemal Sunal'ın. Öyle öz süreriz. 😃

Dikkat edin dolandırılmayın. Müvekkilin biri bu şekilde dolandırılmış sonra bize gelmişti. Onun işi daha farklıydı tabi, bir sosyal medya hesabını kullananı arıyordu. Peyderpey 230 bin vermişti ve elinde doğruluğu olmayan bilgiler vardı.

Merhabalar
Eş takibi ve boşanma delili için dedektifler oluyor. Bu konu hakkında bilgisi olan, tanıdığı ya da kendisi bu şekilde yardım almış olanlar bilgi verebilir misiniz lütfen.
konuyla ilgili bilgim yok ama çok zevkli bir meslek bence

keşke ben de dedektif olsaydım

Bir belgesel vardı. Dedektifin işi almasından itibaren işi nasıl yürüttüğü olayı nasıl açığa kavuşturduğu reality şov olarak gösteriliyordu. Investigation discovery kanalındaydı. Güzel şovdu adını bilsem tavsiye ederdim

Bir belgesel vardı. Dedektifin işi almasından itibaren işi nasıl yürüttüğü olayı nasıl açığa kavuşturduğu reality şov olarak gösteriliyordu. Investigation discovery kanalındaydı. Güzel şovdu adını bilsem tavsiye ederdim

Nathan for you

X