dayanamiyorum test almaya gidiyommm

Dünden bu yana adet sancısı gibi sancılarım başladı bel ve sırt ağrılarım karın şişmesi gibi :KK43: şimdi bu ne neye yorucam ben bu belirtileri :KK43:

hayır hiçbir tedavi görmedim ama 2 gün sonra adet olucam ve tüm adet sancılarım var bel ağrısı gibi 10 günlük iken kan testi oldum arayıp negatif olduğunu söylediler bilmiyorum acabamı diyorum çünkü adetime 6 gün kala yine ilişkide bulundum

adetine 6 gün kala döllenme olma olasılığı çok düşük canım.adetinin 1. gününden itibaren sayarsan 12. 14. 16. günler en yüksek günler

kişiden kişiye değişiyor arkadaşlar... bize bu 12.14.16 ya uyduk 7 aydır bebiş bekliyoz... doktora gittim yumurta takibe 16 kasımda adetim başladı 28 inde yumurta baya gelişmişti.. yine hesaplarsan 12 gün ama

bir gerçek daha varki yumurtalarımız büyüyor ama çatlamadanda düşüp adet olabiliyoruz, yani sper ulaşsada döllenme olmuyormuş.. önemli olan yumurtanın çatlaması.. çatlatıcı iğnelerde var.. bence bebiş isteyen doktora gidip yumurta takip yaptırsın boşa zaman kaybetmeyin :KK66:

ya bencede değişiyordur şimdi bukadar kadınlar annelerimizde olmak üzere hepsi 14. yada 12 16. günlerimi bekleyip hamile kaldılar :KK43: kendimi iyi hissetmeye çalışıyorum ya hemen pay çıkarttım bak :)

Değişir kızlar herkezin yumurtlama günü hem kaldı ki arkadaşların dediği gibi çatlamayan yumurtalarda var :p
Çatlayan yumurta istiyoruzzzz... :pp

ya senin ağzın neler diyor DaRKİNLİFE ama 10 günlükken test yaptırdım kan testi arayıp negatif dediler daha sonra adetime 6 gün kala yine ilişkide bulundum şimdi adetime 2 gün var ve adet sancılarım bel ağrım karın şişkinliklerim falan başladı bilmiyorum ya

canlarim maalesef tutmadi dun adet oldum yaaaaaaaaaa malesef 3 gunndur evde degildim yazamadim sizlere canlarim maalesef butun hayallerim suya dustuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ilk asilamamdi birdahada yaptirmayi dusunmuyorum zaten sinir oldum yaaaaaaaaaaaaaaa

ya dur moralini bozma demek kolay ama ne yapıcaksın Allah hayırlısını versin eli ayağı sağlam evlatlar versin

bilmiyorum zaman ne gosterecek ALLAHIM demekki bize daha anne olmayinasip etmedi beklicem RABBIM hepimizin yardimcisi oldun ne diyim

çalışmalara devam arkadaşım :) sıkma canını Rabbim herşeyin hayırlısını versin

kişiden kişiye değişiyor arkadaşlar... bize bu 12.14.16 ya uyduk 7 aydır bebiş bekliyoz... doktora gittim yumurta takibe 16 kasımda adetim başladı 28 inde yumurta baya gelişmişti.. yine hesaplarsan 12 gün ama

bir gerçek daha varki yumurtalarımız büyüyor ama çatlamadanda düşüp adet olabiliyoruz, yani sper ulaşsada döllenme olmuyormuş.. önemli olan yumurtanın çatlaması.. çatlatıcı iğnelerde var.. bence bebiş isteyen doktora gidip yumurta takip yaptırsın boşa zaman kaybetmeyin :KK66:

selam canıma.s. ya biz de bebk istiyoruz ama 2 aydır oluyor.otomotik hesaplayıcılara göre tam zamanında geliyo adetim oradaki zamana göre deniyoruz ama oladı 2 aydır.senağlama.bu ayın 9 ile 14 arasında inşallah tuttururuz.

yekdenem moralini bozma canim cok uzuldum ama olur insallah bi daha yapmiyacam demissin sen simdiden bikarsan biz napalim ben 9 defa asilama iki defa mikro yaptim dahada umitimi kaybetmedim zamani gelince allahim insalah hepimize nasip edecek bunu asla unutma

amin amin amin bizlerde hayırlısıyla burdan birbirimize o müjdeli haberi veicez

X