Saç Bakım Ürünleri Davines saç bakım ürünleri

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.143
48

Koyu kestane olan saçlarımı yıllardır arada değişik renk denemelerim olduysa da hep platin kullandım.Yapı olarak inatçı ve zor açılan bir saç.Turunculuklar kaçınılmaz oluyor.Bu kadar kimyasal işleme maruz kalan saç zaten yıpranıyor haliyle.Orayalle açılan kısım ölü saç kabul ediliyor.Yapılacak,uygulanacak bakımda hiç bir zaman açılmış olan saçı beslemek ,onarmak için yapılmıyor..Ancak o yıpranmışlığı,sertliği alacak daha canlı ve parlak gösterecek ,ürünler olarak işe yarıyor.Son boyadan sonra kuaförün önerisi ile Davines ürünlerini kullanmaya başladım.Kendisi şimdiye kadar salonunda sattığı en kaliteli ve geri dönüşümlerin olumlu olduğu bir ürün olduğunu söyledi..Kullanmaya başladım ve sonuçları sizlerle paylaşacağım.İstediğim kuruluğunu alsın,nemlendirsin ve yumuşacık olsun ,daha parlak ve canlı görünsün ve duş sonrası kolayca taransın....Sizlerden de kullanan varsa sonuçları paylaşırsanız sevinirim.Şimdilik bu küçük boylarını aldım memnun kalırsam salon boylarını alacağım.Fiyat olarakta epeyce pahalı bir ürün.Bu 3 ürüne 300 TL verdim.Şampuan,saç kremi ve sütten oluşuyor...

16178745_1319787668044329_8926792131677638681_o.jpg

16177676_1319787708044325_1125717194244689273_o.jpg

16194938_1319787688044327_3773378507638009297_n.jpg

16143159_1319787544711008_1057762463441322777_n.jpg

ben de almayı düşünüyorum da cidden pahalı.

Değmez almayın bence.Birde salon boyu alacaktım allahtan küçük boy aldım denemek amaçlı.İyiki de öyle yapmışım.Hiç memnun kalmadım.Bu kadar para ödediğin bir üründe farklı sonuçlar bekliyorsun ama marketten ucuza alınmış daha iyi sonuç veren ürünler var..:kızgın:

Değmez almayın bence.Birde salon boyu alacaktım allahtan küçük boy aldım denemek amaçlı.İyiki de öyle yapmışım.Hiç memnun kalmadım.Bu kadar para ödediğin bir üründe farklı sonuçlar bekliyorsun ama marketten ucuza alınmış daha iyi sonuç veren ürünler var..:kızgın:

çok teşekkürler yorumun için. vallahi içim rahatladı, direkt vazgeçtim:)

davines alacaktım vazgeçtim:) peki kızlar ne almalıyız:? benim saç diplerim yağlı uçlarım çok aşırı kuru ve maalesef çok dökülüyor her şeyi denedim olmadı fikir verebilirmisiniz acaba ne almalıyım ? :KK43:

Bende saçlarımı 3 sene kadar platin kullandım. Çok fazla bakım ürünü denedim. Pahalı şampuanlar, özel serumlar vs. En çok memnun kaldığım ürünler 3 adet ve fiyatlarıda bence gayet uygun (saç bakımı için). İlk zamanlar kuaförümden satın alıyordum daha sonra n11de daha uygun fiyata buldum ve ordan almaya devam ettim. Ürün etkisi kokusu vs hiç fark yok aynı yani. Tavsiye edeemiyim kesinlikle ederim. Saçların uzamasınada faydası oluyor ve yumuşacık oluyor saçlar.
1- loreal absolut repair lipidium. Saç maskesi. Duştayken saçıma sürüp 2-3dk bekleyip duruluyorum.
2- Nashi argan ınstand durulanmayan nemlendirici sprey maske ( argan sütü diye de geçiyor) duştan sonra saçlarım ıslakken yani sadece havluyla kuruladıktan sonra saçlarıma sıkıyorum sonra tarıyorum. Yumuşacık yapıyor. Net.
3-Organix argan oil of morocco light penetrating oil. Bunu gratisten alıyorum. Bayram öncesi, yılbaşı öncesi indirim zamanlarında neredeyse yarı yarıya düşüyor fiyatı indirimleri takip edin bence. Bunuda saçlarımı kuruttuktan sonra saç uçlarıma ve saçlarımın orta kısmına yediriyorum zaten az kullanıyosunuz en son elimde kalanıda parmaklarımı tarak gibi kullanarak diplere dağıtıyorum.

Bu arada ben saçımı 2-3 günde ancak yıkarım ve tam kurutmam çok hafif nemli bırakırım. İsterseniz günde 5 defa dusa girin ama saçlarınızı bone takın yada toka ile yukarıda sabitleyin. Ben öyle yapıyorum. Bakiim resim yükleyebilirsem ürünlerin resimlerini de koyarım.

Resim ekleme işini bulamadım. Fotoğraflarını çektim ama yükleyemiyorum bilmediğim için. Merak eden varsa tabi nasıl yükleneceğini biliyorsa bana yazabilir yada buraya.

kızlar urban naturals collagen serum aldım iyi gibi duruyor ...sizce nasıl ? mat ve kırılgan saçlar içinmiş su tutuyormuş hemen etki yapıyormuş ? kullanan varmı ?

Nourishing serisini dene isabel isabel diğer serileri ben pek beğenmedim nem ve bakım anlamında ama Nourishing serisi bir harika.

Kesinlikle nourishing. Sampuan ve maskesi. Oi oil,kepek icin olani, dokulme karsiti olani ve nounou olani arti kremiyle yagini denedim. Nourising en son denedigim ve asik oldum,sacima cok iyi geldi. Suan baska birsey kullaniyorum o bitsin donus yapacagim davinese

Son düzenleme:
Kesinlikle nourishing. Sampuan ve maskesi. Oi oil,kepek icin olani, dokulme karsiti olani ve nounou olani arti kremiyle yagini denedim. Nourising en son denedigim ve asik oldum,sacima cok iyi geldi. Suan baska birsey kullaniyorum o bitsin donus yapacagim davinese
Dökülme karşıtı olan Energizing, sipariş ettim elime ulaştı, denemek için kapağı açtım kokusu o kadar berbattı ki iade ettim. Allahım yok böyle bir koku :olamaz: Sen nasıl dayanabildin?

Dökülme karşıtı olan Energizing, sipariş ettim elime ulaştı, denemek için kapağı açtım kokusu o kadar berbattı ki iade ettim. Allahım yok böyle bir koku :olamaz: Sen nasıl dayanabildin?
Evet ya fena sekilde mentol kokusu var,kepek karsiti olan da kotu kokuyor. Hem de kopurmuyor.Ben fazla kullanmiyorum bu ikisi esimin,cok memnun

Evet ya fena sekilde mentol kokusu var,kepek karsiti olan da kotu kokuyor. Hem de kopurmuyor.Ben fazla kullanmiyorum bu ikisi esimin,cok memnun
Ay mentol olsa iyi çok özür dilerim ama safra gibi kokuyor yahu, ben ki her türlü kokuya alışık insanım ben bile tahammül edemedim. Eşine bravo...

Bende saçlarımı 3 sene kadar platin kullandım. Çok fazla bakım ürünü denedim. Pahalı şampuanlar, özel serumlar vs. En çok memnun kaldığım ürünler 3 adet ve fiyatlarıda bence gayet uygun (saç bakımı için). İlk zamanlar kuaförümden satın alıyordum daha sonra n11de daha uygun fiyata buldum ve ordan almaya devam ettim. Ürün etkisi kokusu vs hiç fark yok aynı yani. Tavsiye edeemiyim kesinlikle ederim. Saçların uzamasınada faydası oluyor ve yumuşacık oluyor saçlar.
1- loreal absolut repair lipidium. Saç maskesi. Duştayken saçıma sürüp 2-3dk bekleyip duruluyorum.
2- Nashi argan ınstand durulanmayan nemlendirici sprey maske ( argan sütü diye de geçiyor) duştan sonra saçlarım ıslakken yani sadece havluyla kuruladıktan sonra saçlarıma sıkıyorum sonra tarıyorum. Yumuşacık yapıyor. Net.
3-Organix argan oil of morocco light penetrating oil. Bunu gratisten alıyorum. Bayram öncesi, yılbaşı öncesi indirim zamanlarında neredeyse yarı yarıya düşüyor fiyatı indirimleri takip edin bence. Bunuda saçlarımı kuruttuktan sonra saç uçlarıma ve saçlarımın orta kısmına yediriyorum zaten az kullanıyosunuz en son elimde kalanıda parmaklarımı tarak gibi kullanarak diplere dağıtıyorum.

Bu arada ben saçımı 2-3 günde ancak yıkarım ve tam kurutmam çok hafif nemli bırakırım. İsterseniz günde 5 defa dusa girin ama saçlarınızı bone takın yada toka ile yukarıda sabitleyin. Ben öyle yapıyorum. Bakiim resim yükleyebilirsem ürünlerin resimlerini de koyarım.
Merhaba tarih çok eski ama yine de yazayım dedim nashi argan yazan ürün şu an internette yok görünüyor.
rica etsem şu an güncel satışta olan saçınız için kullandığınız güzel ürünleri yazabilir misiniz?
benim saçlarım kalın telli çok gür ve çok kabarıyor kuru sert böyle kıllar bakınca
yumuşak ve parlak görünsün istiyorum.

X