Dar gelen elbise

Yasmn2211

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
97
24
İyi günler hanimlar arkadaşımın düğünü var onun için abiye elbise aldım kısa ama fermuar zor kapanıyor üst kısmı bnde zorlanmamak adına terziye verdim bugün içinden ek yapacağını söyledi boyundan gitmesini istemedim aklıma takıldı size sormak istedim ek yapılacak yer blli olur mu yaptıran var mı birde elbisenin modeli bozulur mu diye düşünüyorum ☹️

İyi günler hanimlar arkadaşımın düğünü var onun için abiye elbise aldım kısa ama fermuar zor kapanıyor üst kısmı bnde zorlanmamak adına terziye verdim bugün içinden ek yapacağını söyledi boyundan gitmesini istemedim aklıma takıldı size sormak istedim ek yapılacak yer blli olur mu yaptıran var mı birde elbisenin modeli bozulur mu diye düşünüyorum ☹️
Elbisede işlem yaptıracağınıza 1 beden büyük alsaydınız keşke.
Verdiğiniz terzi işinde iyiyse ve kıyafet koyu renkse belli olmayabilir.

Bı beden büyüğü yoktu maalesef elbisenin fermuari çekiliyor ama hafif dardı o yüzden verdim elbisem saks mavisi
Elbiseye ek yapmak çok büyük risk.
Öncelikle model ve kup kayar, ikincisi açacak yer doğru seçilmediğinde rezalet bir görüntü oluşabilir.
Eğer ki elbise detayından bir parça kullanılmayacak ise çok çok büyük bir felaket olur.
İyi cesaret sizdeki.

Elbiseye ek yapmak çok büyük risk.
Öncelikle model ve kup kayar, ikincisi açacak yer doğru seçilmediğinde rezalet bir görüntü oluşabilir.
Eğer ki elbise detayından bir parça kullanılmayacak ise çok çok büyük bir felaket olur.
İyi cesaret sizdeki.
Elbisenin kendi parçasından kullanılacak

bende daha önce yaptırdım öyle terzi iyiyse bişey olmaz bence benimki belli olmamıştı yani

X