Damadın kuzeni olarak kınasında hangi elbiseyi giyeyim ( Görsel ekledim)

Onu elden çıkarma zamanı gelmiş de geçmiş 😁 ayıptır sorması ama kaç yaşındasınız?
22 :). Pembeyi 18 yaşıma girerken parti yapmıştım orada giymiştim o konsepte göre çok güzeldi elbisem ama şuan gerçekten modasının geçtiğinin bende farkındayım

Şimdi okudum da pembe hali hazırda evde varmış bu bilgiyi baştan vermeliydiniz bence masraf yapmaya değmez kuzen kınası için. Pembe de yeterli. Eski abiyelerimiz dolap köşelerinde sararmasın tekrar tekrar giyebiliriz bence moda dayatmalarına kanmayalım.
Bir de düğün için güzel bir abiye almışsınız zaten. Hiç gerek yok :)

Şimdi okudum da pembe hali hazırda evde varmış bu bilgiyi baştan vermeliydiniz bence masraf yapmaya değmez kuzen kınası için. Pembe de yeterli. Eski abiyelerimiz dolap köşelerinde sararmasın tekrar tekrar giyebiliriz bence moda dayatmalarına kanmayalım.
Bir de düğün için güzel bir abiye almışsınız zaten. Hiç gerek yok :)
Ya şimdi evdekini giymeyi düşünüyordum en başından beri. Daha sonra maviyi deneyince kafam karıştı baya 🤭 Ondan sebep git gel şuan kafamın için alsam mı almasam mı bilemedim. Genç olduğumu iliklerime kadar hissediyorum şuan her şeyi alıp giyesim var vallahi 😆

Rengi hakkında birçok görüş bildirilen elbise daha şık sanki. Hem onu daha çok beğendiğinizi hissettim, onun iki fotoğrafını eklemişsiniz, pembenin tek.😃 Ama ben olsam pembe olanı giyerdim, yaşım ve retro tarzı sevmem gereğiyle.

X