Dalin Kokulu Parfüm

Chopard Wish de dalin kokusu andırıyor bence.
Givenchy dahlia noir mi? Şimdi şöyle avon soft musk parfumu bende dalin kokuyo diye direk aldım hatta vücut spreyinide aldım gözüm kapalı fakat sıktğmda 10 dakkayı gecmedi hacı misi gibi çiçekte değik bi tuhaf koku çiktı ortaya bende dadya kullaniyodum b 205 çok az benziyodu onuda kaldırdılar birebir aynısını ariyorum yani

başlıkta belirttim dahlia noir ben çok benzettim
Size yazacağmi yanlıs yere yazdım :) Givenchy dahlia noir mi? Şimdi şöyle avon soft musk parfumu bende dalin kokuyo diye direk aldım hatta vücut spreyinide aldım gözüm kapalı fakat sıktğmda 10 dakkayı gecmedi hacı misi gibi çiçekte değik bi tuhaf koku çiktı ortaya bende dadya kullaniyodum b 205 çok az benziyodu onuda kaldırdılar birebir aynısını ariyorum yani

o dediğinizi kullanmadım hiç andırma değil de orjinal kalıcı bebek soft koku arıyorum boyle yanından gecenlerin buram buram koku biraktığı
Wish birebir aynısı değil, ama çok kalıcı buram buram kokan bir parfüm, ve bence bebeksi de sayılır. Denk gelirsen yine de bir dene bence.

Wish birebir aynısı değil, ama çok kalıcı buram buram kokan bir parfüm, ve bence bebeksi de sayılır. Denk gelirsen yine de bir dene bence.
[/QUOTŞekerli kokuları hiç Sevmiyorum ama denk gelirse deniyecem nerde bulabilirim açık parfümcülerde var mıdır birde onun 2 rengi var hangisinden bahsediyosun

so
Size yazacağmi yanlıs yere yazdım :) Givenchy dahlia noir mi? Şimdi şöyle avon soft musk parfumu bende dalin kokuyo diye direk aldım hatta vücut spreyinide aldım gözüm kapalı fakat sıktğmda 10 dakkayı gecmedi hacı misi gibi çiçekte değik bi tuhaf koku çiktı ortaya bende dadya kullaniyodum b 205 çok az benziyodu onuda kaldırdılar birebir aynısını ariyorum yani
soft musk kullandım dediğiniz gibi hacı yağı kokuyor dalinle alakası yok. dahlia noir direk dalin

so

soft musk kullandım dediğiniz gibi hacı yağı kokuyor dalinle alakası yok. dahlia noir direk dalin
Peki dahlia noir piyasada yok onu nerden alıyosunuz bir link filan bırakamazmısınız nerden alacağmk bilmiyorum da birde sıktıktan sonra koku değisiyor mu ?

Peki dahlia noir piyasada yok onu nerden alıyosunuz bir link filan bırakamazmısınız nerden alacağmk bilmiyorum da birde sıktıktan sonra koku değisiyor mu ?
Ben baya önceden alıp kullanmıştım. İnstagramda muscent perfume var onu takip edin kokuların taklitlerni baya güzel yapıyorlar hatta bazı kokuları orjinalinden daha yoğun ve kalıcı yapıyorlar. Onlara sorun yapıyorlarsa ordan alın. Yada ikinci el sitelerinde satan vardır oralara bakın modacruz gardrops gibi

üretimden kalkmadan önce 1 sise bitirdim çok temiz bir parfum su an elimde çok benzeri bvlgari petit et mamans var o da pudralı bir koku :KK200:

Bakmadigim yer kalmamisti bu kokuyu denemek icin en son sephorada calisan bi kisiye sordum o parfum buyuk ihtimal daha elit yerlerde bulunuyordur dedi.. valla en elit yere kadar gittim sirf kokusuna bakmak icin yok yine bulamadim.. koķunun adi var kendi yok resmen 😄

Bakmadigim yer kalmamisti bu kokuyu denemek icin en son sephorada calisan bi kisiye sordum o parfum buyuk ihtimal daha elit yerlerde bulunuyordur dedi.. valla en elit yere kadar gittim sirf kokusuna bakmak icin yok yine bulamadim.. koķunun adi var kendi yok resmen 😄
daha elit yerlerde bulunur ne demekse :KK48: üretimden kaldırıldığını bilmiyodur o :)

Dalın klasik kokusunu bıcı bıcı kolonya olarak üretiyor artık boşu boşuna aramayın kızlar:) vücut spreyi niyetine kullanıyorum ama edt parfüm kdr performansı var nerdeyse

X