Dalgalı saçlar için köpük önerisi

Aaa kusura bakmayın gerçekten 😇 bildirim çok olunca genelde altta kalıyor görmüyorum yoksa neden cevap vermeyeyim ki?

Ben ilk olarak yves rocherin (umarım doğru yazmışımdır🤭) kıvırcık saçlar için olan şampuanı ve saç kremini kullanıyorum. Duştan çıkınca havlu yerine eski bir tişörtümle saçımı kuruluyorum. Sonra milkshake markasının tabi bunlar size göre değişebilir saç köpüğüyle saçımı öne atıp uzun süre sürekli saçımı mıncıklayıp bırakıyorum🤣 en son da istediğiniz jöle sürüp yine uzun süre mıncıklıyorum. vigo ile saçımı öne atıp kurutuyorum sonra yağ vs uyguluyorum. Bu kadar işte 😅
Teşekkürler😊peki saçınız ağırlaşıyor mu by kadar köpük yağ jöle vs ben bir tek köpük sürünce bile ağırlaşıyor da😁

Syoss 2 numara sac kopugu cok guzel, ben yillardir kullaniyorum. Saclarim dalgali ve kabarik normalde ama kopuk surunce baya kivrik ve parlak gorunuyor. Sert yapmitor jole gibi. Yikarken de yumusacik yapiyor.ve cabuk yaglanmiyor..

Teşekkürler😊peki saçınız ağırlaşıyor mu by kadar köpük yağ jöle vs ben bir tek köpük sürünce bile ağırlaşıyor da😁
Yani jöle olmazsa ağırlaşmıyor. Jöle olunca aynı gün tekrar yıkıyorum ama köpük ağırlaştırmıyor nem veriyor

X