Daha yeni başladık Asla son olmayacak !

Merhaba Bu Köydeki çocuklar Için Ayakakkabi ,giysi Göndermeyi Düşünüyorum Ama Nereye Göndereceğiz ?

Adejavu

aaa ne güzel bunlar hala duruyor sende kazen:))

ben hiç hatırlamıyorum kim olduğunu ama çok güzel bir dayanışma sergilemiştik katılan arkadaşlarımız herkes elinden gelen şeyleri yapmaya çalıştılar. en güzelide o çocukların yüzlerindeki mutluluktu.rabbim bütün çocukların gül yüzünü güldürsün...

Merhaba

Bizler bu köydeki cocukların hepsinin iççamaşırı ve çorap ihtiyacını karşılamak istiyoruz.
Bilgilerinize

Sizin iş yerinize gelip almıştım kolileri bagaj dolmuştu. 2 şer çift diyip 3 er 4 er çiftti herşey.

sevgili kazen ben 9 çocuğun ayaykkabı ve önlük ihtiyacını karşılayacam.isimleri
ni vereyim sana.
FİLAZ AKGÜL(AYAKKABI-ÖNLÜK)
HAKAN SÖKÜK(AYAKKABI-ÖNLÜK)
MURAT OKUMUŞ(AYAKKABI-ÖNLÜK)
MUSTAFA OKUMUŞ(AYAKKABI)
PINAR ŞİMŞEK(AYAKKABI-ÖNLÜK)
CENGİZ SÖKÜK(AYAKKABI-ÖNLÜK)
SİBEL ŞEN(AYAKKABI ÖNLÜK)
ŞERİFE ARMUTÇU(AYAKKABI)
EMRAH AKGÜL(AYAKKABI-ÖNLÜK)
nereye göndereceğiz.

Mihrace bu maili hatırladın mı ? sonradan eksikleri de tamamlamıştın : )

evet ya ayyy nasıl duygulandım şimdi:KK43:(( kemer altında önlük ve ayakkabı aldığım mağazalarda yardım olduğunu duyunca onlarda katkıda bulundular bize onlarda sağolsunlar

ALLAH hepinizden razı olsun ne güzel şeylere vesile olmuşsunuz inşallah bizlerde katılımlarda bulunuruz

Yeni Bir organizasyon Düşünürseniz elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım Yardıma vesile olan herkeze yürekten teşekkürler ..Bu arada Sitenin gelirinin bursLara verilmesi yeni düşünceleriniz çok güzel .Elimden ne gelirse bu konudada yardımcı olurum Güzel Yüreğinize minnettarız Çocuklarımız için...

.....Bu arada Sitenin gelirinin bursLara verilmesi yeni düşünceleriniz çok güzel .

Bu ay itibari ile son kez harçlıklarını aldılar. Bu ay birazda zamlı verdik. Seneye umarım 3 kişi değil 10 kişiye veririz ve bizimki burs dediysek öyle ahım şahım değil harçlık mahiyetinde. Bunuda dip not olarak vereyim.
teşekkürler

Bu ay itibari ile son kez harçlıklarını aldılar. Bu ay birazda zamlı verdik. Seneye umarım 3 kişi değil 10 kişiye veririz ve bizimki burs dediysek öyle ahım şahım değil harçlık mahiyetinde. Bunuda dip not olarak vereyim.
teşekkürler

konuyu düşünmektekten kendimi alamadım bir sorun var size bu siteni bir üyesi olarak ne yapabilirim konumu açayım reklama kaç tez tıklarım bizi bilgilendirirseniz sevinirim bunların sayesinde 10 çocuğa belki daha fazlasına seve seve bu konuda herşeyi yaparım:KK43:

kazen madem bole bırsey var benımde bır katkım olsun seneye okullar baslamadan 10 ogrencının ıhtıyaclarını elımden geldıgınce karsılamak ısterım bıde su annesı kacan ve babannesı bakan ve olen kızla benı dıyologa gecırımısın(onun bır hayalını gerceklestırmek ısterım) onun ıcın elımden gelenı yapmak ısterım
sevgıler ve tessekurler duyarlılıgınız ıcın...
ps:cevremdekılerede haber verıcem emın olabılırsınız

Ortim yardım eder de ben dururmuyum ! Birdahaki yardım kampanyasında elimden geleni yapamak isterim. Çocukları sevindirmek kadar güzel bir şey olamaz. Harikasınız ya! Emeği geçen herkese teşekkürler ve sevgiler...

Çiçekte tomurcuk tarlada başak
Hepimizden daha yakın yaşamaya
Sayrılı uykusuz ve yalınayak
Koşarak oynayarak büyüyecekler

Çocuklar düşe kalka oynaya güle
Birgün gelip büyüyecek, yürüyecekler

Petekteki balımız, gökteki yıldız
Ve bizden daha yakın onlar güneşe
Sevgili kardeş elele kitaplar ellerinde
Şarkılar dillerinde büyüyecekler

Köylerin yollarında kentlerin yollarında
Birgün gelip büyüyecek, yürüyecekler

1- bu site üzerinden her ne sebeple olursa olsun maddi bir para sirkülasyonu olmadı olmayacak,
2- bannerları katkı için değil lütfen ilginizi çekerse tıklayın.

reklam verenlerin de haklarını korumalıyız diye düşünüyorum. Reklam içeriği ilgi alanızda ise sorun yok.

Ne kadar iyisiniz hepinize çok teşekkür. Bende üstüme düşeni yapmak isterim. Gözlerimm doldu okurken. Kendimi o çocukların yerine koydum biran :KK43:(

ay iki kelam edemeden geçemedim.sitede çok eski değilim, pek kimseyide tanımıyorum aslında.ama bu tarz şeyler yapılması inanılmaz hoşuma gitti.bende elimden geldiğince bazı derneklere -ki özellikle çocuklar ile ilgili yardım yapıyorum.böyle bir organizasyon tekrarlanırsa elimden geldiğince yanınızda olacağımı bilmenizi istedim..çocuk sevindirmek gibisi varmı ya, çok duygulandım herkesten Allah razı olsun..

"Merhaba,
Bundan tam 2 sene önce Toçev'den bir mail aldık, "Tüm illerdeki kadınlara ulaşıp bir organizasyon kuracağız gönüllüler arıyoruz "şeklinde. Hiç üşenmeden işlerimi bir kenera bırakıp, kalktım geldim sizinle toplantı yapmaya.
O gün projeyi anlattınız(gerçi siz bir merhaba diyip gittiniz başka bir bayanla
görüştüm) bizim neler yapabileceğimiz sordunuz. Bende bunun önce sitede ön
araştırmasını yapmam gerektiğini ifade ettim ve hemende bu araştırmayı yaptım sonuçları sizinle benim zorlamam ile paylaştım. Benim zorlamam diyorum zira sizden ne arayan oldu ne soran. Aradan bir süre geçti sanırım yoğunluktan dolayı kimse dönüş yapmadı diye düşünürken tekrar konuyu hatırlattım ve aradan 2 sene geçti hala sizden bir haber yok.

İstemeye istemeye 2 sonuç çıkardım buradan
- ya benim sitem sizin istediğiniz reklam potansiyeline sahip değil (oysa yanıldınız 1 Ocak 2007 itibari ile Türkiye'nin tekil ve çoğulda en çok ziyaretçiye ve üyeye sahip kadın sitesidir.)
- ya da sizin konuşmalarınız sadece sözde icraata dönük değil.

Ben bir kitap çıkardım ve geliri ile Çorum'da bi okulu baştan aşağı ana yapısı hariç yaptırdım. Sizin yaptıklarınızı da inceledim kendime döndüm ve kendimle gurur duydum. Demek ki basında yer almadan da sadece gönüllüler ile bu
işler oluyormuş.

Bu güne kadar bize dönüş yapmamanız ve alakasızlığınızdan dolayı teşekkür eder projelerinizde başarılar dileriz. Umarım çocuklarımıza da bu hassasiyetsizliği göstermiyorsunuzdur.

Bu maile cevap döneceğinizi de sanmıyorum ya ben yazayım gene de. Aklıma gelmişken bu projeyi paylaştığım 12 bin kişiye de yalancı çıkmam(sayenizde) sürekli ne oldu bu konu soruları da işin ayrı bir boyutu. Belki gelip bunu da izah etmek istersiniz.

saygılarımla... "

Yukarıdaki e-posta 22 Nisan 2007 tarihinden yollanmış olup hala geri dönüş yapılmamıştır. Konuyu merak edenleri bilgilendirmek istedim.

Duyarlı ,hassas,adil kişilerin yönettiği bir siteye üye olmaktan ve burda bulunmaktan çok mutluyum .Takdir ,tebrik ve teşekkürlerimi lütfen kabul edin .

Çok huzurlu ve mutluyum..inanamıyorum inanın.. bu siteyi tesadüfen..sıkntılı günlerimde bulmuştum..amacım..tanımadığım insanlara derdimi anlatıp.. belkide rahatlamaktı..rahatladımda inkar edemem..gerçi hoş olmayan şeylerde yaşadım burada..ama geride kaldı.Asıl söylemek istediğim..bu bölümü gördüğüm an..inanın doğru yerdeymişim diyebildim.Kazen bey henüz her yönden acemiyim..yeni yerler keşfettikçe..acaba..bende bişeyler yapabilirmiyim diyorum.Allahın izniyle.. gezdikçe faydalı olabileceim..yapabileceğim birşeyler bulacaağıma inanıyorum.Bu arada çevreyide tanımış oluyorum.Bilgisayarı kulanırken bile zorlanan ben..yinede buradayım.Rahatsız etmedim inşallah.Yüreğiniz çok güzelmiş.çok sağolun..ömrünüz uzun olsun:nazar:

yüreğinize,emeğinize sağlık,bencede son olmasın,böyle kim bilir kaç yavrucak var ülkemizde zor şartlarda okumaya çalışan,ve buna benzemeyen dertlerle uğraşan.
umarım yeni projelerde ufacıkta olsa bir katkımız olur...

ne kadar güzel bişey yapmışsınız
keşke ozamanlarda olsaymışızda bizimde katkımız olsaymış
yine yapalım bence
ozamanlar yoktuk ama şimdi bizimde katkımız olsun

Çok güzel çocuklar,umut dolu,sıcacık yürekleriyle,örgülü saçlarıyla,nasılda bakıyorlar ışık ışık.
Kazen emeğine yüreğine sağlık,seninle birlikte koşturan emek sarfeden herkese de teşekkürler.Senin çabalarına rağmen Toçev'in bu konuyu askıda bırakmasını da kınıyorum,böyle derneklere,kurum ve kuruluşlara bir katkım olsun diye elindekini paylaşan insanların kafalarında soru işareti bırakan ve senin gibi dernekleşmemiş sadece kişisel çabalarıyla birşeyler yapmaya çalışan gönüllülerinde takdir edilmesi gereken bir durum,böyle kuruluşlar hem yardım etmek isteyenlere ilgisiz kalıyorlar hemde halkın ilgi göstermediğini savunuyorlar,bu ne yaman çelişki:1closedeyes:

X