Saç Uzatma Yöntemleri Dabur amla ile Kulak hizasında saçlarım uzamaya başladı

stusem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
152
52
Merhaba arkadaşlar daha öncede actım bu konuyu ilk olarak saçlarımı 1 yıldır kulak hizasında kestiriyorum ve artık inanılmaz sıkıldım uzatmak istiyorum bir çogunuzun denedigin kürleri yagları dax basta olmak üzere denedim fakat hiç birinden istedigim sonucu alamadım.. Fakat yaklaşık 1 hafta önce dabur amla isminde bir yağ aldım suan onu deniyorum ve ilk kullandıgım andan itibaren saclarım müthiş yumuşak ve bakımlı gözüküyor ve 4. Kullanısımda uzadıgını gözlemliyorm.. Lütfen bu ürünü kullanan varsa aldıgı etkiyi benimle paylaşırsa cok sevinirim

Ben de siparis verdim bu yagdan hafta ici gelecek.kullananlar cok ovdukleri icin merak ettim denemek istiyorum.siz nerden aldiniz nasil kullaniyorsunuz?

Ben de siparis verdim bu yagdan hafta ici gelecek.kullananlar cok ovdukleri icin merak ettim denemek istiyorum.siz nerden aldiniz nasil kullaniyorsunuz?
Evet bende methini duydum ilk izlenim olarak ta cok memnun kaldım fakat benim için uzatıp uzatmayacagı. Önemli olan ben her banyodan önce en az 2 saat bekletiyorum bi spreyli şişeye biraz su koydum geri kalanını dabur amlayla doldurdum o sekilde uyguluyorum ve yıkıyorum ilkinde bile müthiş etki gösterdi kokusu esans gibi cok kötü sayılmaz herkes cok kötü demiş. Ama beni hiç rahatsız etmiyor. Trendyoldan sipariş verdim ben

Hayır bazıları hint yagı diye biliyor.. Bektaşi üzümünden yapılan bir yağmış
Ben de hint yagi diye biliyorum.hindistanda yasayan bir turke siparis verdim orda kadinlar hep bundan kullaniyormus.ben sac uzatmasindan ziyade saci yumusatmasi kepege iyi gelmesi ve beyazlamayi engelledigi icin aliyorum bakalim kullanayim gercekten oylemi...

Ben de hint yagi diye biliyorum.hindistanda yasayan bir turke siparis verdim orda kadinlar hep bundan kullaniyormus.ben sac uzatmasindan ziyade saci yumusatmasi kepege iyi gelmesi ve beyazlamayi engelledigi icin aliyorum bakalim kullanayim gercekten oylemi...
Yumuşatma konusunda gercek anlamda cok başarılı dedigim gibi daha önce cok fazla ürün kullandım dıamond diye bi saç yagı var suan elimde oda cok güzel yumusatıyo ama etkisi kalıcı degil fakat dabur amla kullandıgımdan itibaren cok iyi hissediyorum güzel de parlatıyor

Canım ben kullanıyorum haftada 2 defa, cezveye bir kapak dabur amla yağından ek olarakta hindistan cevizi yagi, badem yagi, hint yağı zeytinyağı, corekotu yagi karıştırıp işitip diplerime sürüyorum 5 6 saat bekletip yıkıyorum. saçlarim icin baya bisey kullanıyorum içten ve dıştan ama bu inanılmaz bakım yapıyor önemli olan ılık süreceksin ve bölmeyle kapatıp en az 4 5 saat bekleyeceksin.

Merhaba bu yağı kullanmaya başlayalı uzun zaman olmuş.Beyaz saçlardaki etkisi nedir ve hangi marka kullandınız?

X