cyclo progynova hakkında acil çok acil bilgi

mirage7171

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2007
72
2
arkadaşlar ben hapı 2 aydır kullanıyorum.ilk ay kullandım ve hap bıttıkten 5 gün sonra adet oldum.ıkıncı kutuyuda kullandım bugun ikinci kutu bıtelı 6 gun oldu daha adet olmadım.kullanan arkadaslar sız her kutu bıtımınde aynı gun mu adet oldunuz.??????????? yani ikinci kutu sonundadamı aynı gun???????????
lütfen yardımcı olun ben çok istiyorum artık hamile kalayım:1no2:

ya arkadaşlar lütfen bi Allahın kulu yokmu bu hapı kullanan.lütfen bilgilendirin.kafayı yiycem senağlama

canım ben 1 ay kullandım, ve hap bitince tam hatırlamıyorum ama 4-5 gun icinde regl oldum. duzensizlik vardı vede bi onceki reglim 15 gun gec gelmişti. hapı içtigim ay 29.gun oldum sonraki regllerimde hiç gecikmedi duzene girdi. bende ozaman doktoruma sormustum doktorumda korunma hapı degil, içerken kalabilirsin demişti ama ben biçok sitede yumurtlatmadıgını okudum. başka doktorlarada sordum kimisi sorun deil dedi kimiside cocuk isteyenlere onermiyoruz dedi. gerci 3. aydayım haptan sonra hala kalamadım, inş sen kalırsın canım

inş canım saolun.doktor bana düzenleyici bunun yanısıra destekleyicidir diye verdi.2 kutu kullandım.bakalım 2. kutu bıtelı 6 gun oldu daha adet olmadım.inş gönlümdeki olur.

arkadaşlar bugun bugunde adet olmadım yani bugun tam 30. gün dün test yaptım kendım çıkmadı.yokmu aceba ya.cok arada kaldım.varmı yokmu.o evde bakılan testler ne zaman gösteriyo.yani kaç gün gectikten sonra.bügünde olmazsam yarım kanda baktırcam.

ya arkadaşlar lütfen bi Allahın kulu yokmu bu hapı kullanan.lütfen bilgilendirin.kafayı yiycem senağlama

canım merhaba benimde adetleirm düzensiz 2007 kasım ayından beri hastalanmadım ocak 18 te doktora gittim şubatta ilaca başladım yani 5 şubatta ilaç bittiktan 6 gün sonra adet oldum ve 5 gün sürdü doktor daha vermedi bakalım önümüzdeki ay normal yönden adet olacakmıyım merak ediyorum bu ilaç bende aşırı yemek dürtülerimi ortaya çıkardı zaten kilolu bir insanım yedikçe yiyes,m geldi ayrıca bunun yanı sıra glucophage ve folibol kullanıyorumm

X