Cushing ameliyati olan varmi yardim lütfen :(((

Cansu CN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2017
3
1
35
Merhaba herkesee

Vucudumda yasadigim degisikliklerden dolayi endokroloji bolumunde yaptirdigim testlerde bobrekustu bezlerimde 3.5 cm lik iyi huylu adenom tespit edildi ve bunun kortizol hormonunu cok fazla salgiladigi ve alinmasi gerektigini soyledi doktor.aranizda ameliyat olan varmi bu hastaliktan ve ameliyattan sonra surec nasil ilerliyor yardim lütfeen :KK43:

Öncelikle çok geçmiş olsun. Konuyla ilgili bilgim olmadığından size yardımcı olamayacağım ama işte yine aynı sebepten sizden yardım rica edeceğim. Bahsettiğiniz vücudunuzdaki değişiklikler nelerdi. Lütfen buraya yazarmısınız:110:Dilerim en kısa zamanda kolaylıkla kurtulursunuz bu hastalıktan. Sevgiler:KK200:

Tesekkur ederim.oncelikle hizli kilo artisi onunla birlikte tirnak sararmasi ve parmaklarimda catlaklar iltihapli sivilceler vucudun odem toplamasi ayaklarimin sismesi bunlarla ilgili tek tek dahiliye kalp damar cildiye tum doktorlari dolastim hepsi kendileriyle ilgili ilaclari verdiler fakat hic bir faydasini gormedim en son kollarimin kizarip yuzumun daha yuvarlak bir hale donusmesiyle endokoroji bolumune gittim ve bu teshis koyuldu.son bir testin sonucunu bekliyorum suanda ameliyat icin.tum etkilerini yasiyorum umarim sizde cikmaz ama gec kalmayin zaman gectikce belirtileri dahada zorlastiriyor sureci.❤

Mrb böbrek üstü bezi ameliyayını oldunuzmu sonuç ne oldu hayatıbızda neler değişti

X