Cumhurbaşkanı açıkladı: Sosyal medyaya düzenleme geliyor.

beyzabol

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
40
105
33
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün yaptığı konuşmada sosyal medyaya düzenleme ve kontrol yapılması için çalışma yapıldığını ve yakında Meclis’e teklif sunulacağını duyurdu. Youtube,Twitter gibi mecraların milletimize yakışmadığını söyledi.

O malum dislike olayından sonra bekleniyordu zaten. Demirtaş ve Albayrak olayları tuzu biberi oldu.

Youtube, netflix, twitter hepsi amerikan icadı kolaysa yerlisini yapın yapamadığınız gibi birde kısıtlama getireceksiniz müslümanlar böyle geri kalıyor zaten sürekli yasaklıyarak , yeni icatlar üretmiyerek hep başkalarına bağımlı ve başkalarını imrenerek geriye gidiş

Güzel bir söz vardır: G*tüyle inatlaşan donuna s*çar. Ülkenin neredeyse yarısı 35 yaş altı. Netflix, Youtube, Twitter'ı kapatmak ülkeyi o acıdığımız Güney Kore'ye çevirir.
Kuzey kore o da
ülkemize uygun olmayan bence yani sistemin gelmesiyle bu durumların ortaya çıkması zaten kaçınılmazdı

Yine mi ya daha önce de youtube bize yakıştırılamamıştı bir kaç kez 😑

Duruma sinirlendim ama şaşırmadım hani bu ülkede çocuk yapmak falan büyük sıkıntı
Çocuğuma aynı kaderi yaşatmayayım hiç gerek yok

herkes oyunu buna göre kullanır düşünür taşınır
Çin de var kız onu unutmussun

süper güç olmanın yolu bunlardan geçiyor herhalde ne diyeyim ya
Bakalım genç nufus artıyor tek umudum bu

Herkes sınırlarını bilmeden uymadan yorumlar yapar hakaret ve taciz edici hareketlerde bulunursa sonucu bu olur, sahte hesaplarla işlerine geldiği gibi ortalığı karıştıracak yalan yanlış haber mesaj yorum atan çok ,adam gibi bı düzenleme gelir inşallah yada suç işleyenlere şöyle guzel bı ceza yasalaşırsa süper olacak.

Herkes sınırlarını bilmeden uymadan yorumlar yapar hakaret ve taciz edici hareketlerde bulunursa sonucu bu olur, sahte hesaplarla işlerine geldiği gibi ortalığı karıştıracak yalan yanlış haber mesaj yorum atan çok ,adam gibi bı düzenleme gelir inşallah yada suç işleyenlere şöyle guzel bı ceza yasalaşırsa süper olacak.
Olay o değil işte ne kadar gözü kapalı bakıyorsunuz hakaret davası açılabilirdi ama olay şu ki bunları yasaklamak hadi diğerleri tamam da
Sadece bahane oldu
Avukatlık yasası da değiştirilmek isteniyor mesela her şey bana göre adım adım

netflix ne alaka cidden?

Olay o değil işte ne kadar gözü kapalı bakıyorsunuz hakaret davası açılabilirdi ama olay şu ki bunları yasaklamak hadi diğerleri tamam da
Sadece bahane oldu

netflix ne alaka cidden?
Ne yapılacağını yüzde yüz bilmiyorum ,ama herkesin razı olacağı bi düzenleme yada cezalandırma lazım ,mesala maske ceza gelmeden önce millet umursamiyordu şimdi kuzu kuzu takıyorlar,
Bizim millet ceza girmedikce akillanmiyor.

Sadece bahane oldu

netflix ne alaka cidden?
Hakaret davası hangi birine acacan siyasetcisinden halkına kadar herkes bı sınırını edebini bilmiyo.genel düzenleme ceza şart bana göre.

Sadece bahane oldu

netflix ne alaka cidden?
Kendi insanlari, kendi ordusu,kendi avukatları,kendi düzeni.
Ya padişah olacak ya da yeni yaratıcı.

Hakaret davası hangi birine acacan siyasetcisinden halkına kadar herkes bı sınırını edebini bilmiyo.genel düzenleme ceza şart bana göre.
Bu iyi niyetle yapılmıyorsa olay kendşne gelince aklın başına geliyorsa kusura bakma ben bunu zor desteklerim herkes önce kendine bakacak

ayrıca kaldırma minvalli açıklama yaptı

X