Cuma Zayıflama Yarışması'na Katılmak İsteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar yarışmaya nasıl dahil oluyoruz ?
Merhaba 5. Takıma gelebilirsiniz

Hayırlı gunler :) amelıyat sonrası ilac kullanımına baglı bıraz kılo almiș bulunmaktayım takımlardan birine dahil olmak istiyorum

nasıl katılacagım bu gruba yenı uyeyım bilmıyorumm :KK43::KK43:
Merhaba canım 5. Takıma gelebilirsin

Merhabalar

Yılın başında 4. takıma katılmıştım sonra hem işe başlamam hem gözümdeki problem sebebiyle bırakmak zorunda kalmıştım. Sahalara geri dönmek istiyorum :)
Tekrar katılmak istiyorum, acaba beni arasına alacak olan bir grup var mıdır?

Takımlar dolu galiba :KK43:

Merhabalar

Yılın başında 4. takıma katılmıştım sonra hem işe başlamam hem gözümdeki problem sebebiyle bırakmak zorunda kalmıştım. Sahalara geri dönmek istiyorum :)

Merhabalar

13.takıma bekliyoruz canım🌸

Arkadaslar herkese merhaba
ben burda cok guzel kilo verip mezun olmustum ama maalesef yasadigim bazi hastaliklardan dolayi tekrar aldim :KK43: uzgunum ama tekrar baslama motivasyonum
Oldugu icin tekrar zayiflayabilecegimi dusunuyorum insallah :) onceden 5. Gruptaydim. Simdi tekrar burdan davet beklemem gerekiyor sanirim

Arkadaslar herkese merhaba
ben burda cok guzel kilo verip mezun olmustum ama maalesef yasadigim bazi hastaliklardan dolayi tekrar aldim :KK43: uzgunum ama tekrar baslama motivasyonum
Oldugu icin tekrar zayiflayabilecegimi dusunuyorum insallah :) onceden 5. Gruptaydim. Simdi tekrar burdan davet beklemem gerekiyor sanirim
Merhaba 5. Takıma gelebilirsiniz yeniden 🥰

Merhaba arkadaslar ismim gulsu daha once zayiflama takimindaydim suan hangisinde oldugumu hatirlayamadim 70 kusurden 58 e kadar dusmustum mezun olamadim ve bazi sebeplerden dolayi ayrilmak durumunda kalmistim suan guncel kilo 72.2 civari yani bura disinda kendi kendime kilo veremedigimi farkettim motivasyon acisindan cok iyi oluyor tekrar takima katilmak istiyorum yardimci olurmusunuz

Merhaba arkadaslar ismim gulsu daha once zayiflama takimindaydim suan hangisinde oldugumu hatirlayamadim 70 kusurden 58 e kadar dusmustum mezun olamadim ve bazi sebeplerden dolayi ayrilmak durumunda kalmistim suan guncel kilo 72.2 civari yani bura disinda kendi kendime kilo veremedigimi farkettim motivasyon acisindan cok iyi oluyor tekrar takima katilmak istiyorum yardimci olurmusunuz
6.takima gelebilirsin canim
Konu Mesajı '6. Takım' Cuma Zayıflama Yarışması - 6. Takım

Merhaba arkadaşlar ben dah önce sizinle kilo vermiştim tekrar vermek istiyorum güncel kilom 69 maalesef kendi kendime veremediğimi farkettim grup çalışmasıyla tekrar başlamak istiyorum

Merhaba herkese. Takımlara katılmak istiyorum bende. 95.5 kg ile bu sabah başladım. İnşallah sizinle güzel eksiler görürüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X