Cuma Zayıflama Yarışması'na Katılmak İsteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
katılmak isteyen arkadaşlar boyunu ve kilosunuda yazarsa takımlardan daha net dönüşler olacaktır.

bende katılmak istiyorum ama :KK43:( boy:160 kilo 63:sinifsinif: ben 55 kilo olmak istiyoorum bana da yardımcı olabilir misiniz

mrb arkadaslar. oncelıkle emegı gecen herkese tesekkurler...
boyum 161... unıv hayatım boyunca 89 kılo ıle 70 kılo arasında geldım gıttım.evlendıgımde 70 ıdım. hamıle kaldıgımda 75. dogumu 94 le yaptım. dogumdan sonra 87 oldum. ama evde kaldıgım 4 ay boyunca 94 e tekrar cıktım. duzenlı emzırmeme ragmen kılo veremedım aksıne aldım.bebegım 8 aylık. su an 88 kıloyum. 3 aydır cok sıkı olmasada rejım yapmaya calısıyorum.bu kılolar benım ruhsal dengemı bozmak uzere. daha hızlı ve duzenlı vermek ıcın bır takıma ıhtıyacım var :) ılgılenırsenız sevınırım.

benim kşlo almaya başlamam hamile kalmaya karar vermmele başladı 5 gün 2şer saat spor yapıyordum sporu bıraktım 60 kilodan 68 lere çktım ve hamile kaldım o bebeğimi 10 haftalıkken kaybettim biraz bunalıma girdim ve yine kilo aldım oldu kilo 78 tekrar hamile kaldım. ve dikkatte etmedim doğuma 101 kilo ile girdim bebeğimi emzirirken kilo oldu 105. sonra ara ara diyet denedim diyetisyenede gittim ama 2 senede ancak 10 kilo verebildim. enson 12.03,2010 da diyede başladım 96.6 ile bugün 26 03,2010 da kilom 91.2 umarım bırakmadan devam ederim herkes gibi motivasyona ihtiyacım var. boyum 168cm

mrb arkadaslar. oncelıkle emegı gecen herkese tesekkurler...
boyum 161... unıv hayatım boyunca 89 kılo ıle 70 kılo arasında geldım gıttım.evlendıgımde 70 ıdım. hamıle kaldıgımda 75. dogumu 94 le yaptım. dogumdan sonra 87 oldum. ama evde kaldıgım 4 ay boyunca 94 e tekrar cıktım. duzenlı emzırmeme ragmen kılo veremedım aksıne aldım.bebegım 8 aylık. su an 88 kıloyum. 3 aydır cok sıkı olmasada rejım yapmaya calısıyorum.bu kılolar benım ruhsal dengemı bozmak uzere. daha hızlı ve duzenlı vermek ıcın bır takıma ıhtıyacım var :) ılgılenırsenız sevınırım.

benim kşlo almaya başlamam hamile kalmaya karar vermmele başladı 5 gün 2şer saat spor yapıyordum sporu bıraktım 60 kilodan 68 lere çktım ve hamile kaldım o bebeğimi 10 haftalıkken kaybettim biraz bunalıma girdim ve yine kilo aldım oldu kilo 78 tekrar hamile kaldım. ve dikkatte etmedim doğuma 101 kilo ile girdim bebeğimi emzirirken kilo oldu 105. sonra ara ara diyet denedim diyetisyenede gittim ama 2 senede ancak 10 kilo verebildim. enson 12.03,2010 da diyede başladım 96.6 ile bugün 26 03,2010 da kilom 91.2 umarım bırakmadan devam ederim herkes gibi motivasyona ihtiyacım var. boyum 168cm

kızlar buyrun gelin 2. takıma
sürekliliğimiz ve katılımımız olacak diyorsanız gelin görüşelim :)
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/181064-2-takim-cuma-zayiflama-yarismasi-869.html

slm siteye yeni üye oldum çok hoş bir forum bende 1.63 boyunda 65 kiloyum 19 yaşındayım hedefim 57 yada 58 kiloya kadar düşmek cuma yarışmalarına katılmak istiyorum

merhaba arkadaşlar
yaşım 29 boyum: 1.66 kilom :65 ulaşmak istediğim kilo: en az 55
son 3 yıla kadar 49-54 kilo arası gidip geliyordum. hatta 47 olup kilo almak için geceleri uyumadan makarna yediğimi bilirim offffff offff. gelim görün kü evlendikten sonra çocuk için tedavilere başladım. kilo tavan yaptı. moralim çok bozukk. temmuzda bir tüp bebek denemesi daha yapıcam o zamana kadar mutlaka zayıflamam lazım. her tedavi bende en az 5 kilo yapıyor. burayı sevdim umarım beni de takıma alırsınız. hepimize kolay gelsin.

Cuma yarışması ilk başladığında 2.takım üyesiydim,takımım sayesinde tam 22 kio verdim,yaklaşık 10 kilosunu doğum yapmam sebebiyle geri aldım,şimdi tekrar zayıflamak istiyorum,benide bi takıma alırsanız çok sevinirim.

merhaba kızlar siteye yeni üye oldum uzun zamandır düşünüyordum üye olmayı ve sonunda oldum gerçekten çok güzel iste ve özellikle de kilo vermede takımlara katılmanın motivasyonu sağlayacağına inanıyorum. benim hep kilolu bir hayatım oldu 1.70 boyundayım 86 kiloyum. ben dört sene önce 116 kilo idim ve kendi çabalarımla herhangi bir doktor ya da ilaç kullanmaksızın yediklerime dikkat ederek ve günde bir saat yürüyüş yaparak yaklaşık 8 ayda 72 kg ye kadar indim. daha sonra işim sebebiyle sporu bıraktım ve moral bozuklukları da yemek yemeyi beraberinde getirdi tekrar 86 oldum. şimdi tekrar düzenli bir rejim ile kilo vermek forma kavuşmak istiyorum. motivasyonum eksik ancak pazartesileri başlıyorum rejime akşam olunca da bırakıyorum. rejim rejim dedikçe daha çok kilo alıyorum. forma kavuşmak için bende takımlara katılmak istiyorum. şimdiden herkese tekrar merhabalarr :):)

selam herkese.....

boyum 1.60 kilom 53.

herzaman zayıf bir kız oldum ama kocaman göbekli........herkes bu göbeği nasıl saklıyorsun diyordu.....:))))) 98 yılında liseyi 47,5 la 2002 de üniversiteyi 52,5 la bitirdim

bu yaz evlendim 20 gün sonrada ameliyat oldum serumlardı tipik evlilik yemekleriydi derken ben oldun 57 kilo (kurban bayramı dönüşü) artık kıyafetlerie sığamamaya başladım veeee artık yeter dedim. hem yediklerime dikkat etmeye hemde spora yapmaya başladım.......

spor olarak nivea body cd sini kullanıyordum. o bitincede kendim bölgesel hareketlere devam ediyordum yaklaşık 1-1,5 saat kadar hergün......14 aralıktan (spora başlama tarihim) bu güne kadar yaklaşık 40 cm kadar inceldim.... amma ve lakin kilo vermem okadar hızlı olmadı.....

sonradan yanlışımı öğrendim........ bölgesel egzersizler zayıflatmazmış sadece o bölgedeki kasları çalıştırırmış üzerinde yağlar kalırmış sadece kaslar uzarmış.....zayıflamak için dizleri karına çekerek yürümek gerekirmiş..... şimdi leslie ile evde yürüyüş yapıyorum hemen hemen her gün........ve bölgesel egzersizlerime de devam ediyorum.......

hedefim verebildiğim kadar kilo vermek....50 hedefim. benide grubunuza alır mısınız.??????

Son düzenleme:
merhaba kızlar siteye yeni üye oldum uzun zamandır düşünüyordum üye olmayı ve sonunda oldum gerçekten çok güzel iste ve özellikle de kilo vermede takımlara katılmanın motivasyonu sağlayacağına inanıyorum. benim hep kilolu bir hayatım oldu 1.70 boyundayım 86 kiloyum. ben dört sene önce 116 kilo idim ve kendi çabalarımla herhangi bir doktor ya da ilaç kullanmaksızın yediklerime dikkat ederek ve günde bir saat yürüyüş yaparak yaklaşık 8 ayda 72 kg ye kadar indim. daha sonra işim sebebiyle sporu bıraktım ve moral bozuklukları da yemek yemeyi beraberinde getirdi tekrar 86 oldum. şimdi tekrar düzenli bir rejim ile kilo vermek forma kavuşmak istiyorum. motivasyonum eksik ancak pazartesileri başlıyorum rejime akşam olunca da bırakıyorum. rejim rejim dedikçe daha çok kilo alıyorum. forma kavuşmak için bende takımlara katılmak istiyorum. şimdiden herkese tekrar merhabalarr :):)

sıkı bir denetlemeye itirazım yok derseniz buyurun...
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/195397-5-takim-cuma-zayiflama-yarismasi-2272.html

31 yaşındayım. 158 boy ile 77 kilodayım. bu da 22 kilo fazlalık demek. bende iki bebek annesiyim 3 yaşında ve 2 yaşında iki çocuğum var. beni azimli bir gurup alsın da başarıyı hep beraber görelim; gösterelim....

bende zayıflama yarışmasına katılmak istiyorum şuan diyetteyim zaten hırsıma hırs katılsınki amacıma ulaşacayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X