Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sonuç listeleri hazır kaptanlarım :KK200:

Eline saglik kaptanim

Yaaaaaaa ben şimdi çok duygulandım bu işe :KK61::KK61::KK61:

Bir gün böyle dükkanı hep birlikte kapatıp gideceğimiz aklımdan bile geçmezdi :KK57:

Burası bana öyle güzel şeyler kattı ki anlatmaya kalksam günlerce anlatabilirim. Keşke devam edebilseydik ama şartların elverdiğine katlanmamız lazım anlaşılan.

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler :KK36::KK36:

seaBahAR seaBahAR Püsküütümmmm en çok da sana teşekkürler. İyi ki yollarımız kesişti ve senin gibi güzel bir insanı tanıyabilme şansım oldu. toplight toplight kaptanımla birlikte planladığımız görüşme talebi hâlâ aklımda unuttum sanma :KK48::KK48:

Ben hep buralarda olacağım eğer bir gün yeniden başlarsak diye :olamaz::olamaz:

Herkes çok iyi baksın lütfen kendine :KK200::KK200::KK200:

Öncelikle geçmiş olsun. :nazar:

Diğer kaptanların görüşleri kapanmaktan yana.
Sahiden artık akıl dışı bir noktaya geldik. Kural sayısı yarışmacı sayısından fazla. Belki azimli bir kaç kaptan daha olsa idi daha farklı olurdu diye düşünüyorum, yok düşünmüyorum eminim. Eski zamanlara şahit olanlardan biri de sensin. Eski kaptanlara, demeliyim belki de.

Bir de genel sorunlar var artık, herkesin psikolojini etkileyen. Bunun da mutlaka etkisi oluyor, diye düşünüyorum.

Her zaman bu yarışmanın kaptanlar sayesinde yürüdüğünü söyledim, sanırım haklı imişim. En Büyük KK
çok teşekkür ederim. :KK200:
14 yılın emeği, hakkını helal et güzel insan.:KK68:

Nasıl veda etmeliyim bilemedim, içimden gelmiyor sanırım.
14 Yıl boyunca kimler geldi kimler geçti..
Başta, seaBahAR seaBahAR püsküütümüz olmak üzere, yıllar boyunca emek vermiş olan tüm kaptan arkadaşlarımın tamamına teşekkür ederim.

A Arrietty_
E Emnis
UcanSupurge UcanSupurge
LAydLiNe LAydLiNe
Kaptan arkadaşlarım sizlerde hakkınızı helal ediniz, teşekkür ederim.

Sevgiler.:KK200:

Sevgili K Kazen size de çok teşekkürler, bizlere böyle güzel bir ortam oluşturduğunuz için. :KK200:

işin aslı burası siz varsanız var bakın siz yoksanız kapanıyor : )
esas ben emeği olan herkese teşekkür ederim, Başta seaBahAR seaBahAR , gelmiş geçmiş takım kaptanları, tüm takım üyeleri hepiniz hakkınızı helal edin

Bir gün böyle dükkanı hep birlikte kapatıp gideceğimiz aklımdan bile geçmezdi :KK57:

Burası bana öyle güzel şeyler kattı ki anlatmaya kalksam günlerce anlatabilirim. Keşke devam edebilseydik ama şartların elverdiğine katlanmamız lazım anlaşılan.

seaBahAR seaBahAR Püsküütümmmm en çok da sana teşekkürler. İyi ki yollarımız kesişti ve senin gibi güzel bir insanı tanıyabilme şansım oldu. toplight toplight kaptanımla birlikte planladığımız görüşme talebi hâlâ aklımda unuttum sanma :KK48::KK48:

Sevgili moni moni kaptanının WhatsApp mesajı ile öğrendim durumu şehir değişikliği yeni işyeri yoğun tempo yüzünden kk ya bile giremez olmuştum ama yarışmanın bittiğini takımların kapandığını duyunca içim cız etti ilk başından beri bu yarışmaların içinde olunca herşeyin hayırlısını diliyorum ama burada kurulan arkadaşlıklar hiç bitmeyecek ondan eminim uygun olan bir zamanda mutlaka görüşmek isterim

Aktardım, ben çıkıyorum.
Bu sefer sonuç listelerini yanıma almadan. :KK55:

Hafta içi karneleri hazırladıkça eklerim arkadaşlar.

Kendinize iyi bakın, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun. Sevgiler. :KK200:
Hakkınızı helal edin kaptanım bu gemi sen olmasaydın bu kadar zaman yürümezdi

Nasıl veda etmeliyim bilemedim, içimden gelmiyor sanırım.
14 Yıl boyunca kimler geldi kimler geçti..
Başta, seaBahAR seaBahAR püsküütümüz olmak üzere, yıllar boyunca emek vermiş olan tüm kaptan arkadaşlarımın tamamına teşekkür ederim.

A Arrietty_
E Emnis
UcanSupurge UcanSupurge
LAydLiNe LAydLiNe

Kaptan arkadaşlarım sizlerde hakkınızı helal ediniz, teşekkür ederim.

Sevgiler.:KK200:
Estağfirullah kaptanım varsa helal olsun , sizleri tanımak burda bulunmak gerçekten güzeldi
işin aslı burası siz varsanız var bakın siz yoksanız kapanıyor : )
esas ben emeği olan herkese teşekkür ederim, Başta seaBahAR seaBahAR , gelmiş geçmiş takım kaptanları, tüm takım üyeleri hepiniz hakkınızı helal edin
Biz de teşekkür ederiz abi gerçekten öyle varsa helal olsun hakkımız

Hakkinizi helal edin kaptanim💕
Helal olsun, siz de helal edin. :KK200:

bence de helallik alınmalı 14 koca yıl ...

Hakkinizi helal edin kaptanım 💙💙
3 yildir takimdayim sizden ve buradan cok sey öğrendim🤗

Başta sonsuz sabrı ile hep bizle olan seaBahAR seaBahAR kaptanıma ve görev arkadaşlarım diğer kaptanlarıma her şey için teşekkürler hakkınızı helal edin 💕💕

A Arrietty_
@Zipzip-
UcanSupurge UcanSupurge
moni moni
LAydLiNe LAydLiNe 😘

Ve K Kazen bey size de teşekkür ederiz 🤗 son rozetler için rahatsız ederim 🤭☺️

Bakmayın biraz hüzünlüyüz ama böyle iyi oldu bana hep bir gün yarışmada bir kuralsızlık olacak bahar kaptan hepimizi kışkışlayacak :rolleyes: veda bile edemeyeceğiz kaos içinde gideceğiz gibi geliyordu iyi oldu güzel oldu,yarışma için yıllarca emek verenlere saygısızlık olmadı 💕
Bu kadar duygusal mesajların içinde gülümsemek iyi geldi.
Kuralsızlık olamayacak kadar tenhalaşmıştık. Kaos durumları epey bir eskilerde kalmıştı.

seaBahAR seaBahAR @Zipzip- E Emnis UcanSupurge UcanSupurge moni moni LAydLiNe LAydLiNe
Ve geçmişte kaptanlık yapmış eski kaptanların tamamına sonsuz teşekkürler. ♥️♥️♥️
Bu gruplarda emek veren site yönetimine ve tüm üyelere teşekkür ederiz. ♥️♥️♥️

Allah'a emanet olun. 🤲
Siz de öyle. :KK200:

Laydim ben de sana her şey için teşekkür ederim. :KK200:
Görüşmek benim de aklımda. Salgın biterse ilk işimiz bu olsun. İkinci işim de denize gitmek. :KK70:

çok teşekkür ederim. :KK200:
14 yılın emeği, hakkını helal et güzel insan.:KK68:
Helal olsun. Handiyse başından bu yana yanıbaşımda olan insanlardan biri de sensin. Desteklerin ve emeklerin için teşekkür ederim. Hakkını helal et. :KK200:

Sevgili moni moni kaptanının WhatsApp mesajı ile öğrendim durumu şehir değişikliği yeni işyeri yoğun tempo yüzünden kk ya bile giremez olmuştum ama yarışmanın bittiğini takımların kapandığını duyunca içim cız etti ilk başından beri bu yarışmaların içinde olunca herşeyin hayırlısını diliyorum ama burada kurulan arkadaşlıklar hiç bitmeyecek ondan eminim uygun olan bir zamanda mutlaka görüşmek isterim
Evet toplightım her şeyin hayırlısı. Yarışma devam ederken görüşemedik, bitince görüşürüz belki. :KK70:

Kuralsızlık olamayacak kadar tenhalaşmıştık. Kaos durumları epey bir eskilerde kalmıştı.

Görüşmek benim de aklımda. Salgın biterse ilk işimiz bu olsun. İkinci işim de denize gitmek. :KK70:

Helal olsun. Handiyse başından bu yana yanıbaşımda olan insanlardan biri de sensin. Desteklerin ve emeklerin için teşekkür ederim. Hakkını helal et. :KK200:

Evet toplightım her şeyin hayırlısı. Yarışma devam ederken görüşemedik, bitince görüşürüz belki. :KK70:
Helal olsun kaptanım 💕

Helal olsun kaptanim 🥰💕

Ha'di ben köpek Odinle yürüyüşe çıkıyorum. Muhabbeti kesmek durumundayım.

Karneleri eklemeye yarın başlarım. :KK55:

X