Cuma Yarışması X. takıim Burayaaa.....

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.404
69.780

Başlıklarını gördüm ya dedim ne olaki bu hemde diyette bunlar gene koptu gidiyor yeri karıştırdılar başlıkları sonra içine girdim bu sefer kendime kızdım dedim ben hata yapmışım. Sonra yarışmamı yoksa bir birliktelik havasımı çözemedim çok hoşuma gitti ama.
Emeği geçen herkese teşekkür ederim...

Bende bu fikri buraya taşıyanlara tesekkür ederim ciddi bir diyet programımız yok ama biraz yarışma ve çekişme havasında gidiyor...bu sayede belki günlük hayatımızda biraz daha dikkat ederiz diye düşünüyorum!:nazar::icecream:

kazen topiclere girip yemek ikram edenleri banlamanı rica edicemmjeyyar

anaaa yeni hatırladım bee bende pasta götürdüydümm:1ninca::1ninca::1ninca:

Kazen valla güzel oldu,beğenmene ben de sevindim..Kavga yok,gürültü yok,şen şakrak anlayacağın...
İzinalmadan materyal olarak seni ve inci tanesi kayınvalideyin Eskişehirde ki evini de kullanıyorum ama darılmadığına göre problem yok sanırım!!

Arada uğra,kermes mübarek,tabak tabak pastalar var!!!

Başlıklarını gördüm ya dedim ne olaki bu hemde diyette bunlar gene koptu gidiyor yeri karıştırdılar başlıkları sonra içine girdim bu sefer kendime kızdım dedim ben hata yapmışım. Sonra yarışmamı yoksa bir birliktelik havasımı çözemedim çok hoşuma gitti ama.
Emeği geçen herkese teşekkür ederim...

Merhaba kazen, ben de tagları düzenliyordum ki açmış olduğun bu topiği gördüm.
Bi' de hazır gelmişken şöyle gerine gerine "Rica ederim" demek istedim.
Oldukça zaman ayırdım ama katılımcılar sayesinde 2 aydır keyifli zamanlar yaşıyor ve gittikçe kilolarımıza yol veriyoruz.
İyilikler dilerim. a.s.

Merhaba kazen, ben de tagları düzenliyordum ki açmış olduğun bu topiği gördüm.
Bi' de hazır gelmişken şöyle gerine gerine "Rica ederim" demek istedim.
Oldukça zaman ayırdım ama katılımcılar sayesinde 2 aydır keyifli zamanlar yaşıyor ve gittikçe kilolarımıza yol veriyoruz.
İyilikler dilerim. a.s.

bende püsküütüme teşekkür ediyorum hem o x li grubunda olduğum için hemde canla başla yazdıklarıma cevap yazdığı için a.s.a.s.

X