Çukur kadınlarını alalım böyle <--->

EternaaLLove

Moruk Ben Kemalist'im !!!
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2018
7.462
28.280
Evvvettttt sevgili kk hatunları :KK24: içinizde yatan vartoli saddettini cumaliyi ara ara deliren yamaci :kızgın: biliyorum bildiğiniz üzere 3.cu sezona girmiş bulunmaktayiz :KK49: her dizi için açılan topik varsa bendeniz de çukur için niçin olmasın diyip açtım etiketlemeyi sizlere bırakıyorum :110: nerde cukurcu bir insan evladı gördünüz tutup kolundan getirin :KK4: analizimizi yapalım :KK48: topigimiz hayırlı olsun :KK71:

Son düzenleme:
D Dilos06 Chocolita Chocolita izliyonuz mu bakayım çukuru :KK53:
İzlemem mi kuzumm:KK53:her pazartesi esimin iş stresi ile ugrasiyroum adam hatim indiriyor iş yazmayin lannn diooo uçağı inecekelr mümkünse 09. Dan 12 e kadar uçak inmesin diooo neler cekiommmm serommm. Nelerrrrrrrr bak gitti işe😅😅😁akşama evde olacammm diooo çukuru izlecezz iki biraz da icerikmk:KK45::KK45::KK50::KK14::KK8::KK8::KK6::KK6:

İzlemem mi kuzumm:KK53:her pazartesi esimin iş stresi ile ugrasiyroum adam hatim indiriyor iş yazmayin lannn diooo uçağı inecekelr mümkünse 09. Dan 12 e kadar uçak inmesin diooo neler cekiommmm serommm. Nelerrrrrrrr bak gitti işe😅😅😁akşama evde olacammm diooo çukuru izlecezz iki biraz da icerikmk:KK45::KK45::KK50::KK14::KK8::KK8::KK6::KK6:
Sende ki bu cevheri bilmiyodumm 😂😂 ya aynı benimki gibi desene öğlenden markete gönderdi aburcubur için 😂😂 kapının zilini kapatiyo pazartesi günleri 😂😂 zil calmasin diye 😂😂 hele adamı katıldı katilali daha bı cukurcu oldu Azer fanatigidir kendisi 😂😂 yanlız bu evlilikte bı problem var ya dizi konusinda bı çukurda buluşuyoruz :KK22::KK48:

X