Saç Bakım Ürünleri çorlu'da kuaför önerileri

jönx -kuaförü keşfedene kadar kuaför kuaför dolaşıyordum diyebilirim.
4 yıldır her gidişimde memnun ayrılıyorum.
kız meslek karşısında.

bence de jön x, eylül de düğünüm oldu ve gelin saçımı beğendiğim bi saç modelinin birebir aynısını yaptılar (biraz ağır bi model olmasına rağmen) herkes çok ama çok beğendi, ilgi alaka da yine aynı şekilde çok iyiydi.

Çorlu'da ünilever ilköğretim okulunun yanındaki klas kuaföre gittik.Kesim ve boya yaptıracaktım.Sahibi Sevinç Seçtiğimiz bir kaç renge açık renk, bunları bir defa da tutturmamız için saçının kısacık kesilmesi gerekiyor dedi .Saçımı kısacık kestirmeyi kabul etmedim .Sıcak çikolata rengine onay verdi .Bu renk olur dedi .Sevinç saçımı boyadı .Saçım kızıl koyu viyole gibi bir şey oldu .patlıcan morundan hallice bir renk çıktı ortaya .yanındaki bayanda saçıma ilk makas vurduğunda istediğim boy uzunluğunda kesime başladı fakat saçımı arkadan kulak hizasına kadar kısaltmış .saçlarımı kısacık kesip kuşa çevirdi . Saçlarım elbet uzar , boyalar elbet akar , fakat ben hakkımı kesinlikle helal etmiyorum .

Son düzenleme:
Röfle için önerebileceğiniz kuaför yokmu arkadaşlar.birde yaza kardeşimin düğünü var ii saç yapan makyozü ii olan önericenız yer varmı

Gelin başı için Çorluda'ki En iyisi Gökmen&Alev Kuaför adres olarak santral durağına cok yakın.. memnun kalacaksınız.

Çorlu da, güzel ve modern kahkül kesebilecek kuaför isimlerini öğrenebilirmiyim. Son dönem Aslı Enver saçı gibi üçgen kahkül kesiminden bahsediyorum

X