Çöpü karistirip bebegimin yuzune dokundu

birevimolsun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2024
90
-10
35
Bankta otururken annem yasinda bir kadın torununun bilmem bisbeyikaybolmuş.belki çöpe atmışlardır diye çöpe baktı elini sokup karıştırdı çöpü.benim bebegim de 8 aylik o gün hastaydi yanakları kizarmisti hasta mı diye geldi elini alnına koydu.dur dedim bebegi çektim tekrar dokundu çok sinirlendim kızdım ama iş işten geçti.guya bebegin ateşine bakıyor.o.pu.
Sizce bu kadın bunu özellikle mi yapti çöp kovası karıştırılıp bebek yüzü ellenir mi? Bebegime bir şey olur mu sizce bundan dolayı bugün 2.konum kusura bakmayın.

Orası nasıl bir mahalle? Cem Özkök'e belirtsek de gidip foşur foşur yıkasa :temizlik:

Çocuğun yüzünü yıkamaktan başka çare yok. Varsa da aklıma gelmiyor. Çocuğa da el uzanınca hemen atik davranın. Orada herkes teması seviyor olmalı.

Ay inanılmaz takıntılı ve paranoyaksın maalesef tamam kadının yaptığı da doğru değil de kadına o nokta nokta demek de normal bir davranış değil sen kafayı yersin birkaç aya söyleyeyim sen kafayı yersin birkaç aya söyleyeyim

Bankta otururken annem yasinda bir kadın torununun bilmem bisbeyikaybolmuş.belki çöpe atmışlardır diye çöpe baktı elini sokup karıştırdı çöpü.benim bebegim de 8 aylik o gün hastaydi yanakları kizarmisti hasta mı diye geldi elini alnına koydu.dur dedim bebegi çektim tekrar dokundu çok sinirlendim kızdım ama iş işten geçti.guya bebegin ateşine bakıyor.o.pu.
Sizce bu kadın bunu özellikle mi yapti çöp kovası karıştırılıp bebek yüzü ellenir mi? Bebegime bir şey olur mu sizce bundan dolayı bugün 2.konum kusura bakmayın.
Bilerek yaptığını sanmıyorum yapmak için yapmış. Eski samimiyet var sanıyor hala bazilari. Ama ortamı terk etmek varken ikinci kez dokunmasina.nasil.musade ettiniz anlamıyorum. Çöp bu yani her şey olabilir üstelik çocuğunuzun bağışıklığı dusukken. Ilık bir duş aldırıp ek gidasina dikkat edin.

Sizde bir sıkıntı var. Aşırı bir takıntı ve sorun arama isteği var sizde. Tüm konularınız bi tuhaf. Evet saçma bir durum yaşamışsınız ama olayı duygusal yaşama yüksekliğiniz anormal. Çocuklarınızın sağlıklı bir ortamda büyüdüğünü sanmıyorum maalesef.

X