Cilt Bakımı Ürünleri Contractubex

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
sivilce izini bu kremle geçiren geçiriyor...doktorlarda öneriyor...evt biz biliriz ve doktorlar bilir canım....

Çok uzun zaman olmuş yazılalı ama, ben yeni kullanmaya başladım dr güneş görmezse iz kalmaz dedi yani sivilceye yüze falan sürüp ertesi gün bile güneşe çıkamazsınız kulaktan dolma bilgilerle yüzünüze sürmeyin sonuç çok kötü olabilir ben dikiş izi için kullanıyorum sol el bileğimde, nisan ayındayız üzerine bir eşarp vs sarmadan sokağa çıkmıyorum bütün yazıda böyle geçiricem.

2 senelik jilet izlerini geçirir mi acaba ? Skar tarzında yaralar kaldı bi tanesi kabarık. Bu sebepten dolayı kullanan vrsa cvp yazabilir mi lutfn..

Çok uzun zaman olmuş yazılalı ama, ben yeni kullanmaya başladım dr güneş görmezse iz kalmaz dedi yani sivilceye yüze falan sürüp ertesi gün bile güneşe çıkamazsınız kulaktan dolma bilgilerle yüzünüze sürmeyin sonuç çok kötü olabilir ben dikiş izi için kullanıyorum sol el bileğimde, nisan ayındayız üzerine bir eşarp vs sarmadan sokağa çıkmıyorum bütün yazıda böyle geçiricem.

Merhaba ,benimde kolumda ergenlik dönemlerinden kalma birkaç çizik vardı biraz araştırdıktan sonra bu kreme denk geldim daha kullanalı 4gun oldu 10yıllık izler yarısı silindi umarım tamamı kaybolur

2 senelik jilet izlerini geçirir mi acaba ? Skar tarzında yaralar kaldı bi tanesi kabarık. Bu sebepten dolayı kullanan vrsa cvp yazabilir mi lutfn..
Bende de aynı sıkıntı var pek derin değilm ama belli oluyor yinede 4 gündür kullanıyorum yarısı ten rengine dönuştu çok mutluyum herkeste aynı etkiyi yaparmı bilemem tabi

Bende de aynı sıkıntı var pek derin değilm ama belli oluyor yinede 4 gündür kullanıyorum yarısı ten rengine dönuştu çok mutluyum herkeste aynı etkiyi yaparmı bilemem tabi
Ya benimde derim yumusuyo fark ediyo ama insallaj gecer gecmese bile azalmasi benim icin avantaj dovme var zaten ustunde

Ben
Ya benimde derim yumusuyo fark ediyo ama insallaj gecer gecmese bile azalmasi benim icin avantaj dovme var zaten ustunde
bende de dövme var ama insanlar dövmene bakim dediklerinde jilet izini farkediyorlar ,bugün baya kaşınmaya başladı jiletten kurtulayım derken tırnak izi kalacak:)

Benbende de dövme var ama insanlar dövmene bakim dediklerinde jilet izini farkediyorlar ,bugün baya kaşınmaya başladı jiletten kurtulayım derken tırnak izi kalacak:)
Aynı dert bendede var malesef dovmene bakiyim dediklerinde olumsuz cevap veriyorum cogunlukla yada ne dovmesi oldugunu aciklamaya calisiyorum ameliyat olsam baya yuklu bi miktar evlilik arefesinde cok zorlycak beni bu kremde ise yaramazsa ne yapicam blmiyorum. Disarida birsuru insanla rastlasiyorum kolunda izler oldugu halde rahatca kiyafetler giyen umursamayan bazen diyorum keske onlar gibi gamsiz olablsem ama olmuyo ki yeni evlenicek olan bi kizim napsam blmyprum

Aynı dert bendede var malesef dovmene bakiyim dediklerinde olumsuz cevap veriyorum cogunlukla yada ne dovmesi oldugunu aciklamaya calisiyorum ameliyat olsam baya yuklu bi miktar evlilik arefesinde cok zorlycak beni bu kremde ise yaramazsa ne yapicam blmiyorum. Disarida birsuru insanla rastlasiyorum kolunda izler oldugu halde rahatca kiyafetler giyen umursamayan bazen diyorum keske onlar gibi gamsiz olablsem ama olmuyo ki yeni evlenicek olan bi kizim napsam blmyprum
Bende 2 yıllık evliyim eşim rahatsız olunca banada dank etti ,ameliyat hepsi başarılı olmuyor üzerine birde dikiş iziyle kalmak var ,çok yöntem var ama az para var...benim çiziğin belirli kısmı gitti ama kalanı hala bekliyorum sende denemekten vazgeçme yazılanlara göre 3ay sürebiliyormuş.tüp bitene kadar devam edeceğim
gerisi hayırlısı bakalım .

Eger faca izlerinden kurtulmak istiyorsaniz ozelden yazmaniz yeterli yardimci olmaya calisirim

ıtsbeauty.com da CONTRACTUBEX için okadar çok bilgi varki eğer merak edenimiz varsa ziyaret etmesini tavsiye ederim ve bende bu ilacı almaya karar verdim.kullanan çok kişi harika sonuçlar almış.

Ben 20 yıl önce duvardan düştüm ve demir kesti cenemi hala 15 dikislik belli iz var onuda geçirir mi ?

Eklentiler

• 14572121210911642111365.jpg
    14572121210911642111365.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 644
Bende 2 yıllık evliyim eşim rahatsız olunca banada dank etti ,ameliyat hepsi başarılı olmuyor üzerine birde dikiş iziyle kalmak var ,çok yöntem var ama az para var...benim çiziğin belirli kısmı gitti ama kalanı hala bekliyorum sende denemekten vazgeçme yazılanlara göre 3ay sürebiliyormuş.tüp bitene kadar devam edeceğim
gerisi hayırlısı bakalım .

Benim dikişlerimide geçirir mi

Eklentiler

• 14572122476931383350661.jpg
    14572122476931383350661.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 524
1hafta önce kullanmaya başladım ameliyat dikiş izim için ama bikaç gündür sürekli ve dayanılmaz olmamakla birlikte yanma kaşıntı ve kızarıklık var ,bu normal midir yoksa alerjik bir durum olup kullanmayı kesmeyi mi gerektirir acaba ?sanki kendi halinde bıraksam daha çabuk silikleşecek gibi bir düşünce içindeyim:eek:

benımde bir kaza sonucu anlımın tam ortasına 14 alt 14 üst olmak üzere 28 dikiş atılmıştı o zaman vermişti doktorum kullandım ama hemen bı sonuç vermıyor.kazamın üzerınden 1.5 geçti şuan dikiş izimi ben söylemeden kimse farketmıyor. fena değil güzel bir krem ama sonuç uzun vaadede verıyor cevap ayrıca ben dikiş izime hergün zeytinyağıyla masaj yapardım bence izin bukdar azalmasında contractubex den cok yağın faydası oldu.
Benimde 4 dikudim var gecer.mi getcekten

ben de yüzümden ben aldırmıştım ameliyatı da mutaf yaptı hatta,hani şarkıcı olan :)) sora bunu verdi hergün masaj yaparak sür dedi ve cidden 5 tane kadar dikiş atılmıştı 4 sene oldu hiç iz kalmadı diyebilirim üstelik çok beyaz tenliyim,cildim çok hassas ve kansızlık var bende,daha sora bacağım yandı,dr a gitmedim önemsemedim final haftamdaydım,ama ciddi bi yanıkmış ve 1 hf sora çok feci su topladı sora şişti şişti patladı,dr a gittim adam neler söledi bana,bi çemkirdi bunca zaman nasıl gelmezsin,nie bu kadar beklettin bunu,nasıl önemsemezsin flan die,dedi ki bacağın çok beyaz ve de bu su toplayıp patlamış,üzgünüm ama kahverengi iz kalacak yani hemen gelseydin iz kalmazdı dedi,nasıl üzüldüm bacağımın tam ortasında,aklıma contraktubex geldi hala saklıodum,onu süriym dedim ve çok düzenli kullanamadım ama yine de zerre leke iz kalmadı o yanıktan,hatta arkadaşlarım şok oldu yaa ne feciydi nasıl tamamen silinmiş kaybolmuş dediler,düşünün yanii o 1.derece yanıktan hiç iz kalmadı ama bu kremi bence basit küçük lekeler önemsiz yara bereler için kullanmayın,yani dikiş izi yanık izi gibi çok ciddi şeylerde veriolar,her şeye kullanmak ii değil die biliyorum,daha basit izlere flan ben tretin flan sürüyorum o da ii gelio[/QUO

Bana yardımcı olur musun lütfen bende ürünü kullanmak istiyorum 10 yıldır geçmeyen yara lekeleri için

Kızlar merhaba ,

Oğlumun doğumunda sıcak su torbasının azizliğine ugradım iki bacagımda dizkapaklarımdan altı 3-4 derece yandı.7 ay oldu cok fena iz kaldı.bu kremi dr sezeryan izi icin vermişti ama bacaklarıma da kullanabileceğimi söylemisti bacaklarım şimdi yer yer kahverengi derin yerler hala kırmızı işe yarar mı.izleri yok etmese de kozmetik ürünlerle kapatılacak kıvama getirirmi cevap lütfen...
bu arada krem 60 tl bilg..
Merhaba kremi kullandiniz mi gecti mi yanik jzi acaba.

X