çok zayıfım

Derya ama dertli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2017
197
115
30
arkadaşlar aranıza yeni katıldim ama sayfayi surekli takip eden biriyim önumuzdeki ay dugunum var ve ben cok zayifim 1.47 boy 34 kiloyum lutfen yardim edin ne yaptiysam kilo alamadim gitmedgim doktor kalmadi ustume gore hic bisey bulamiyorum ve nisanlimin ailesi surekli kilo al diyolar biktim artik nisanlimda almami istiyor bende cok istiyorum ama olmuyor iste.. lutfen yardim şimdiden hersey icin tesekkurler hepinizi opuyorum

tatlı ye bol bol nutella kaşıkla

nasıl kilo alamıyorum diyosunuz anlamıyorum

tatlı ye börek baklava sarma sil süpür

öyle 2 kaşık ye kalk alamazsın tabi kilo

arkadaşlar aranıza yeni katıldim ama sayfayi surekli takip eden biriyim önumuzdeki ay dugunum var ve ben cok zayifim 1.47 boy 34 kiloyum lutfen yardim edin ne yaptiysam kilo alamadim gitmedgim doktor kalmadi ustume gore hic bisey bulamiyorum ve nisanlimin ailesi surekli kilo al diyolar biktim artik nisanlimda almami istiyor bende cok istiyorum ama olmuyor iste.. lutfen yardim şimdiden hersey icin tesekkurler hepinizi opuyorum
Bende zayıfım bende bi çare bulamıyorum kilo almak için , sende çok zayıfmıssın ya .

Valla canım ben evlenmeden önce 1.60 boyum kilomda 39du diyetisynleremi gitmedim neler neler ama biraz kilo almştm geri gitti snra hamile kaldm o kilo ile 48 ile doğum yaptım ve şuan 5aylık hamileyim yine 46 yım naparsm yapayım alamıyorum düşün bide hamileyim.

1,47 boya zaten ne kadar kilo almak istiyorsunuz ki?
en fazla 5 kg daha.
derdini seveyim butonunu artık ekleseler olacak .
konu yeri de burası değil,
Mune Mune

Gece bol bol yiyin yatin uyuyun. Gece yediklerimiz kilo yapar.

bende bu forumda okumuştum .hatta tanıdığım 2 kişi yaptı 1 ayda 4 kg aldı biri de3 kg aldı.her gece 1 büyük bardak sütün içine 25 tane kadar bebe bisküvisikattı. biri de 15-20 tane kesin çözüm gözümle görmesem inanmam

tatlı ye bol bol nutella kaşıkla

nasıl kilo alamıyorum diyosunuz anlamıyorum

tatlı ye börek baklava sarma sil süpür

öyle 2 kaşık ye kalk alamazsın tabi kilo

1,47 boya zaten ne kadar kilo almak istiyorsunuz ki?
en fazla 5 kg daha.
derdini seveyim butonunu artık ekleseler olacak .
konu yeri de burası değil,
Mune Mune

Bunlar nasıl cevaplar ve siz nasıl insansınız anlamadım ki. Nasıl kilo alamıyosun anlamıyorum ne demek ya. Derdini seveyim ne demek. Bu boya kaç kilo olacaksa olacak sana ne. Kendi problemini yazmış. İlgilenmiyorsan esgeç başlığı. Baklava börek dolma götür alırsın da alkışlık bir cevap olmuş. Biz bilmiyorduk yemek yiyerek alınacağını. İştah olsa zaten yer. Bir sizin dertleriniz dertti değil mi?

Bunlar nasıl cevaplar ve siz nasıl insansınız anlamadım ki. Nasıl kilo alamıyosun anlamıyorum ne demek ya. Derdini seveyim ne demek. Bu boya kaç kilo olacaksa olacak sana ne. Kendi problemini yazmış. İlgilenmiyorsan esgeç başlığı. Baklava börek dolma götür alırsın da alkışlık bir cevap olmuş. Biz bilmiyorduk yemek yiyerek alınacağını. İştah olsa zaten yer. Bir sizin dertleriniz dertti değil mi?

insanlığımı sorgulamak senin klavyene kalmadı

istediğime istediğim cevabı veririm :rapci:

Tartışacak bir şey olmadığını gördüğüm için bitmiştir konu. Tanıdığım biriymiş gibi beni etkilediğini zannediyor. Olay psikologluk o yüzden beni aşar zaten. Üzüldüm de :KK43: Allah şifa versin

Bende bayağı zayiftim.corekotu bal denedim. 3 aya kilo aldim baya bir aldim. Kilo almak isteyen corekotu bal bir tatli kasigi yada iki orasini hatirlamiyorum. Ama deneyin bence.corekotu bali karistir yemeklerden sonra tatli kasigi vermek isteyende yemeklerden once yicek.ben etkisini gordum.herkesde ayni etkiyi gosterir mi bilmem

abla sende çok zayıfmışsın ya. bende zayıfım bebek bisküvisi yedim yatarken işe yarıyor

X