Çok zayıfım kilo almak istiyorum

Yenna

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2022
920
1.511
Boşanma aşamasındayım ex eş kişisiyle. Evlendikten sonra beni çok yıprattığı için stresten aşırı kilo verdim. Şimdi de boşanma süreci vs aynı şekilde stres yüzünden yemek yiyemiyorum. Beğendiğim elbiselerin içine giremeyecek durumdayım. Ayrıca yemek açısından aşırı seçiciyim. Herşeyi yiyemiyorum. Sevmediğim birşeyi yemeye çalışınca kusuyorum. Saatlerce devam ediyor midemin bulantısı o yüzden yiyemediğim bir çok yiyecek var. Normalde yediğim şeylere devam ederek nasıl kilo alabilirim?
Desteklerinizi bekliyorum.

➖ 40 kiloyum.

Çok zayıfsın anoreksiya olursun o gidişle Allah korusun kesinlikle kilo aldırıcı spora basla yemek düzenini değiştir. Spor mental olarak da sana çok iyi gelir psikolojik olarak da.
En kıymetli hazinemiz bedenimiz iyi bakmalı yemeden içmeden kesilmemeli yani dünyanın sonu değil hiçbir dert.

Boşanma aşamasındayım ex eş kişisiyle. Evlendikten sonra beni çok yıprattığı için stresten aşırı kilo verdim. Şimdi de boşanma süreci vs aynı şekilde stres yüzünden yemek yiyemiyorum. Beğendiğim elbiselerin içine giremeyecek durumdayım. Ayrıca yemek açısından aşırı seçiciyim. Herşeyi yiyemiyorum. Sevmediğim birşeyi yemeye çalışınca kusuyorum. Saatlerce devam ediyor midemin bulantısı o yüzden yiyemediğim bir çok yiyecek var. Normalde yediğim şeylere devam ederek nasıl kilo alabilirim?
Desteklerinizi bekliyorum.

➖ 40 kiloyum.
Yiyebiliyorsanız kahvaltıda tahin yiyin güzel kilo yapıyor.

X