Çok mu belirsiz olmuş?(Fotoğraflı)

Bigjetplane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2019
712
512
32
Kızlar geçen gün saçıma doğal ışıltı istedim, birkaç fotoğraf gösterdim ama kuaför bu kez de aşırı doğal yapmış. Fönlüyken güzel geldi gözüme ama yıkayıp kendi haline bırakınca eski haline göre pek değişiklik olmadığını farkettim. Sanki hiç işlem yaptırmamışım gibi, çok belirsiz olmuş ışıltıları. Sizce de öyle değil mi? Ona göre gidip düzelttireceğim. Eklediğim fotoğraf fönlü hali.

Evet aşırı doğal olmus bence biraz açtırın. Kuaförler dünyanın parasını alıyor sonuçta biraz farklılık görmek istiyor insan
Paket atarken farkettim zaten tutamları çok az tutmuştu yani çok az saçımı boyadı. Ama çok anladığım işler değil vardır bi bildiği dedim. Gidip düzelttireyim

Kızlar geçen gün saçıma doğal ışıltı istedim, birkaç fotoğraf gösterdim ama kuaför bu kez de aşırı doğal yapmış. Fönlüyken güzel geldi gözüme ama yıkayıp kendi haline bırakınca eski haline göre pek değişiklik olmadığını farkettim. Sanki hiç işlem yaptırmamışım gibi, çok belirsiz olmuş ışıltıları. Sizce de öyle değil mi? Ona göre gidip düzelttireceğim. Eklediğim fotoğraf fönlü hali.
Ben çok beğendim.Benimkinden daha güzel olmuş emin olun.Ben yazın boyattım.Ustler turuncu gibiydi.Altlar sarı

Bir de öndeki tek tutamın farklı olması çok göze batıyor, daha homojen dağılabilir o ışıltılar.

Ben çok beğendim.Benimkinden daha güzel olmuş emin olun.Ben yazın boyattım.Ustler turuncu gibiydi.Altlar sarı
Teşekkür ederim, turunculaşması çok sinir bozucu kolay kolay geçmiyor bi de. Sonradan tekrar bi işlem yaptınız mı? Şimdi düzelttirsem kuaföre, bu sefer de belirgin olsun diye show yapıp mahveder mi bilmiyorum 😂 kararsız kaldım.

X