çok endişe ediyorum

realistgirl

Guru
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2007
48
1
Selam Arkadaşlar Ben Normal Doğum Yapamamaktan çok Endişe Ediyorum Sizlerle Paylaşmak Istedim 5 Aylik Evliyim Ve 2.5 Aylik Hamileyim. Ilk Gecemde çok Aşiri Kanamadan Dolayi Kendimden Geçip Doktora Gittiiğimde Dikiş Atilip Iç çatilarimin Dar Olduğunu Söylediler Benim çatim Dar Sa Ben Nasil Normal Doğum Yaparim Sezeryan Dan Müthiş Korkuyorum Ve Sağliksiz Olduğunu çok Aci Yaşattiğini Da Biliyorum Bir Akrabama Refakatçi Olmutum Sezeryan Doğumunda Nasil Bişey Biliyorum Ve Biliyomusunuz Bilmiyorum Ama Normal Doğum Yapan Kadinlar Annelerinden Yeni Doğmuş Gibi Günahlarindan ( Sanirim Bazii) Ariniyomuş çok Normak Doğum Yapmak Istiyorum Sezeryanida Asla Tavsiye Etmiyorum Benim Gibi Bu Konuda Muzdarip Olan Arkadaşlarim Varsa Burada Bilgilenmek Istiyorum şimdiden Teşekkür Ederim

eğer vücudun normal doğum yapmaya müsait değilse mecbur sezeryan olcan

benim bi arkadaşım vardı onunda çatısı dardı normal doğum yaptı az kalsın bebekte arkadaşımda ölüyodu ikisininde kalbi durmuş doğum esnasında. bunuda düşün

Selam Arkadaşlar Ben Normal Doğum Yapamamaktan çok Endişe Ediyorum Sizlerle Paylaşmak Istedim 5 Aylik Evliyim Ve 2.5 Aylik Hamileyim. Ilk Gecemde çok Aşiri Kanamadan Dolayi Kendimden Geçip Doktora Gittiiğimde Dikiş Atilip Iç çatilarimin Dar Olduğunu Söylediler Benim çatim Dar Sa Ben Nasil Normal Doğum Yaparim Sezeryan Dan Müthiş Korkuyorum Ve Sağliksiz Olduğunu çok Aci Yaşattiğini Da Biliyorum Bir Akrabama Refakatçi Olmutum Sezeryan Doğumunda Nasil Bişey Biliyorum Ve Biliyomusunuz Bilmiyorum Ama Normal Doğum Yapan Kadinlar Annelerinden Yeni Doğmuş Gibi Günahlarindan ( Sanirim Bazii) Ariniyomuş çok Normak Doğum Yapmak Istiyorum Sezeryanida Asla Tavsiye Etmiyorum Benim Gibi Bu Konuda Muzdarip Olan Arkadaşlarim Varsa Burada Bilgilenmek Istiyorum şimdiden Teşekkür Ederim

canım madem böyle bir şikayetin var neden canını tehlikeye atıyon bende sezeryanla yaptım gayetde güzel ayağa kalktım sezeryanla doğum edeninde günahlarından arınmayacağı diyede bişe yok onuda allah yazıyo kaderine....

batıl inanç diyorum ben.ayrıca kendi ve bebeğinin sağlıyı için sezeryen yapman gerekiyorsa onu yapacaksın sanırım.normal doğum diye diretmeyeceksin herhalde.tabiki normal doğum çok sağlıklı ama buna doktorun karar verecek.bende sezeryen yaptım.3 günde kendimi toparladım.çok ta memnunum.hiç bir kötü yanını görmedim.bunada ben karar vermedim doktorum karar verdi................senin için sağlıklı olan ne ise o olsun..........

sevgili realist dusunme bunlari sezeryan yaptiranlarin cogu memnun allah hayirlisi ile kucagina almani nasip etsin saglikli sihhatli kolay bir hamilelik gecir insallah sorun yapma kendine onemli olan simdi senin saglikli olman optum bye

canım daha çok yeni bebeğin, tadını çıkart hamileliğin, unutma endişelerini ve üzüntülerini hissediyor o şuan,bebeğinle güzel şeyler paylaş, o gün geldiğinde allah verir kolaylığını hem şimdi çok gelişmiş yontemler var, epidurol doğum bildiğim kadarıyla rahimin acılmasını sağlıyo, zaten son aylarında dr.seni bigilendirecektir. düşünme bunları allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin:nazar:

Doktorlar sezeryanı uygun görüyorlarsa, sezeryan olacaksın arkadaşım..

Tamam normal doğum belki en güzeli ama her kadın normal doğuma uygun olmuyor. Hem kendi hayatını hem de bebeğin hayatını riske atma durumun var. Zaten normal doğum riskliyse doktorlar sana fikrini sormaz, alırlar sezeryana..

Bu arada ben sezeryan yaptım. Çok da memnunum..Hiç de kötü değildi..İyi ki sezeryanla doğum yapmışım.. Ohhh bir yattım ,kalktığımda yanımda bebek vardı..Saatlerce sancı çek, bağır çağır, hiç bana göre değildi..

Neyse hayırlısı olsun.Allah sağlıklı bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

arkadaşlar çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız sağolun sizde en rahat bir şekülde kurtulursunuz inşallah öpüyorum size çok teşekkürler

batıl inanç diyorum ben.ayrıca kendi ve bebeğinin sağlıyı için sezeryen yapman gerekiyorsa onu yapacaksın sanırım.normal doğum diye diretmeyeceksin herhalde.tabiki normal doğum çok sağlıklı ama buna doktorun karar verecek.bende sezeryen yaptım.3 günde kendimi toparladım.çok ta memnunum.hiç bir kötü yanını görmedim.bunada ben karar vermedim doktorum karar verdi................senin için sağlıklı olan ne ise o olsun..........

canım hangi hastanede yaptın sezeryanını

X