Anket Çok aşığım?

Cerennn222

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2022
6
0
20
19 yaşında bir genç kızım bi adama aşık oldum 25 yaşında. Onunda beni sevme ihtimali var mı yaş farkı normal dimi

19 yaşında bir genç kızım bi adama aşık oldum 25 yaşında. Onunda beni sevme ihtimali var mı yaş farkı normal dimi
Burada çok aşığım deyip sevdiği adamın her haltı yediği,kadına şiddet gösteren insanlarla dolu..diyeceğim şu ki çok aşığım dediğin kişiye kendinin ona ne kadar aşık olduğunu hissettirmek yerine onun sana hissettirmesi önemli..biz kadınlar daha duygusalız..aşık olunca diğer yönlerini görmüyoruz..biraz bunlarla ilgilenmek gerek..abla tavsiyesi üzülmemen için ileride

Ben 18 eşim(o zaman tabi erkek arkadaşım) 24 yaşındaydı tanıştığımız zaman. 6 yıldır evliyiz 🙈
İmkansız değil ama benimle benzer bir ilişki yaşayan arkadaşımın başına gelmeyen şey de kalmadı. Çok dikkatli olmak gerek

Hiç detay vermemişsiniz ki yorum yapalım. Sizi tanıyor mu? Ne tür bir bağlantınız var? Nerede tanıştınız? Size karşı ilgisi var mı? İletişim halinde misiniz? vs vs. Biraz konuyu açın lütfen.

Hiç detay vermemişsiniz ki yorum yapalım. Sizi tanıyor mu? Ne tür bir bağlantınız var? Nerede tanıştınız? Size karşı ilgisi var mı? İletişim halinde misiniz? vs vs. Biraz konuyu açın lütfen.
Evet tanıyor uzun zamandır. Mahalleden tanıyor. Konuşmamız arada oluyor. İlgisi var gibi ama emin değilim.

X